Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться флірт?

До чого сниться флірт?

Зміст:

Сонник флірт

Люди в реальному житті сприймають флірт по-різному. Для кого-то це невимушена любовна гра, а для кого-то спосіб самоствердження. Наснилося, що з вами загравали, або ви самі кокетували з незнайомою людиною? Почуття і емоції, які ви випробували, допоможуть правильно витлумачити значення сну.

Що кажуть тлумачі?

До чого сниться флірт? Жарти, сміх, кокетство, багатозначні погляди — подібний сон може побачити і дівчина, і хлопець. Якщо добре запам’ятали свою роль в цій грі, то зможете розібратися в різних тлумаченнях такого сну.

Найбільш поширене тлумачення флірту уві сні — вас чекає приємне продовження наяву, взаємність і щастя в особистому житті.

Сниться флірт з людиною, з яким ви давно і остаточно розлучилися? Знаки уваги з його боку означають, що минуле не відпускає вас. Варто остаточно розібратися в своїх почуттях, щоб зрозуміти, наскільки він вам доріг.

Ловелас

Значення сну для молодої людини

Молодій людині сниться красива, цікава дівчина — до витрат, а якщо вона дозволила себе поцілувати, то чекайте хороших новин. Ненароком уклали дівчину в обійми, спіймали її — ув’язнений може розраховувати на дострокове звільнення, службовець — на швидкий кар’єрний ріст. Довелось доглядати уві сні за дівчиною? Можливо, наяву вона відповість взаємністю, і теплі, дружні стосунки переростуть в справжню любов.

Кокетка

Зрілої жінки може приснитися, що вона молоденька, легковажна дівчина. Навколо роєм в’ються залицяльники, їй приємно чоловічу увагу. Дівчині може привидітися флірт з коханим хлопцем або незнайомцем, що не зводить з неї очей. Подібні сни об’єднує єдине, що допоможе розшифрувати сонник. Це флірт.

Сонник Міллера

Приснився флірт з чоловіком — через вольностей, які ви собі дозволите в присутності свого обранця, ваші відносини зіпсуються.

Сучасний сонник

Кокетували з ким-небудь у сні — незабаром пошкодуєте про гріхах своєї молодості. Юній дівчині подібне сновидіння пророкує зраду коханого. Уві сні сиділи на колінах у чоловіка, фліртували з ним — ви підсвідомо шукаєте захист або, навпаки, впевнені, що ніхто не заподіє вам шкоди.

Сімейний сонник

Кокетували з незнайомцем — пора зізнатися собі, що у вашому інтимному житті не все гладко, і ваше невдоволення проявляється в подібних снах. Чоловік чинив вам знаки уваги — наяву зав’язалася знайомство може перерости в любовний роман.

Чужий флірт

Що можуть означати приснилися чоловіки і жінки, фліртують між собою? Уві сні ви на вечірці кращих друзів, на весіллі, у веселій компанії, де всі веселяться і граючи зав’язують любовні інтрижки.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: