Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться фотографія?

До чого сниться фотографія?

Зміст:

Сонник фотографія

Сон — це режим роботи головного людського мозку. Дане загадкове явище викликає інтерес у вчених і психологів, які з давніх часів трудяться над його вивченням. Важливо зауважити, що сновидіння має велике значення у формуванні здоров’я людини, як психічного, так і фізичного, адже уві сні відбуваються основні регенеративні механізми. Іншими словами — коли ми спимо — організм швидше відновлюється.

Інтерес до значення сновидінь виник в стародавні часи, коли людина тільки-но починав усвідомлювати і пізнавати себе і навколишній світ. Кожен з нас нерідко замислювався про те, до чого сняться різні події, який вплив вони матимуть на майбутнє. Багато людей вірять, що у владі Морфея можна заглянути в завтрашній день, уберегти себе і близьких від можливих напастей.

Для таких цілей були створені так звані сонники — книги, в яких тлумачаться символи, приходили до нас у снах. Кожному такому символу присвоюється індивідуальне значення. Багато жінок і навіть деякі чоловіки тримають у себе вдома сонник. Фотографія — поширений символ, що приходить до нас уві сні, що несе в собі таємний сенс.

Загальна тлумачення

Якщо приснилися фотографії

Дивитися фотокартки в сновидіннях означає бажання бачити життєві ситуації об’єктивно. Зараз ви повинні взяти тайм-аут і тверезо подивитися на подію, яка не дає вам спокою, з боку. Не приймайте рішень зопалу, тільки заспокоївшись, ви зможете направити справи в потрібне русло.

І інше значення дає сонник: фотографія може також свідчити про те, що людина застряг в минулому і не може зосередитися на реальному житті.

Спробуйте налаштувати себе на те, що потрібно ставитися до реального життя уважніше, адже якщо вам сниться фото — вас хтось обманює або збирається підставити. Придивіться до свого оточення.

Якщо вам сниться, що у ваші руки потрапляє фотозображення улюбленого — не поспішайте мріяти про весільну сукню і приміряти його прізвище. Насправді, у цієї людини на розумі зовсім інші думки. Він хоче зробити на вас гарне враження, щоб заволодіти вами.

Чи бувало так, що в нічних мріях здалося, ніби ви роздруковуєте на принтері фотокартку із зображенням себе? Якщо таке сниться — задумайтеся, ви здатні заподіяти шкоду собі і іншим, навіть ненавмисно.

Добре й погане значення сновидіння

Все в нашому житті має хороші і погані сторони, адже, якщо подумати — то не все так однозначно. Будь-яка подія можна витлумачити як в позитивному, так і в негативному контексті. Те ж саме можна сказати і про науку тлумачення сновидінь.

Можна бачити уві сні фотографії та сподіватися на допомогу і заступництво богів. Так свідчать стародавні письмена майя, адаптовані під наші часи. Самі божества намагаються допомагати нам, захищаючи від бід і напастей, наставляючи нас на істинний шлях. У індіанців було прийнято дякувати вищі сили за допомогу і заступництво, то ж саме рекомендується зробити і читачеві. Для цього, в будь-якому кутку кімнати покажіть жовтий коло, в іншому — намалюйте чорний квадрат. У третьому і четвертому кутку покажіть наступні символи: білий трикутник і блакитну хвилясту лінію. Проробивши ці нехитрі маніпуляції — візьміть 4 свічки і запаліть їх, розмістивши в кожному кутку, поруч з символами. У вогні кожної свічки потрібно спалити по одному своєму волоссю. Таким чином, ви принесете в дар чотирьом стихіям невелику жертву, за це боги вас віддячать.

Але є і негативне значення сну.

Роздумуючи про те, до чого вам сняться ваші зображення — зверніть увагу на здоров’я. Вважається, що сновидіння, де доводиться дивитися фотокартки, або фотографувати кого-небудь, попереджають про серцевих захворюваннях.

Народні знахарі рекомендують в такому випадку втирати в грудну клітку кукурудзяна олія перед сном.

Як трактують символ різні сонники

Фотографія в сонниках світу

Тлумачення снів вивчали різні народи і національності, за цю загадкову тему бралися і найбільші вчені уми людства. Ми вам розповімо про найбільш цікавих і правдивих сонниках, а також їх значеннях. Отже, вивчаючи питання, до чого може приснитися фото, зверніть увагу на тлумачення, які підводять до таких висновків

Циганський сонник

Цигани вірили, якщо сниться власна фотокартка — потрібно берегти здоров’я, оскільки велика ймовірність хвороби. Якщо на фото зображені чужі люди — це до ревнощів.

Тлумачення снів Міллера

Густава Хіндман Міллера також цікавили психологічні аспекти людей. Якщо ви мали задоволення споглядати в сновидіннях фотозображення — вас хтось хоче обдурити в реальності. Замислюєтеся, до чого вам вдалося побачити фотографію коханої уві сні?

Інтуїція, передчуваючи біду, не підводить вас, сонник Міллера попереджає, хлопець здатний на зраду. Сімейний людина, якій сниться, ніби він тримає в руках чиюсь фотокартку — варто готуватися до того, що скоро йому вдасться вивести ворогів на чисту воду. Володіння ж власною фотографією, за сонником Міллера, позначає здатність заподіяти горе собі або іншим.

Книга тлумачення сновидінь Ванги

Тлумачення Ванги викликає у людей більше довіри, завдяки гучному імені авторки.

Будьте обережні у своїх справах, висловах і будете ви ходити за совісті, якщо бачите фотографії уві сні.

Сонник Фрейда

Якщо розглядали фотоальбом

Відомий психолог — Зигмунд Фрейд, також розмірковував на тему, до чого нам сниться фотографія. І ось до якого висновку він прийшов.

Роздивляючись на фото себе — ви занадто багато уваги приділяєте власної персони, забуваючи про коханих. Якщо самі створюєте свою фотокартку — скоро відкриєте людям свій справжній вигляд. Процес розглядання фотоальбому віщує знайомство з незвичайною людиною, таємниці якого належить розгадати.

Езотеричний сонник

Езотерика стверджує, якщо сниться власне зображення — імовірна хвороба, а якщо розглядаєте чужі фотографії — остерігайтеся епідемій. Зробіть щеплення від грипу для заспокоєння душі.

Збірник тлумачення сновидінь Хассе

За Хассе таке сновидіння віщує зустріч з ким-небудь сон, де ви розглядаєте фотокартки.

Еротичний сонник Данилової

Данилова трактує уві сні фотографії трохи інакше. Якщо ви тримаєте в руках фото знайомого хлопця — то хочете дізнатися його краще, зміцнити відносини з ним. Замислюючись, до чого може приснитися такий сон — будьте спокійні, дана людина цікавить вас як друг. Якщо розглядаєте власну фотокартку — незабаром почуєте від коханого чоловіка думка про себе. Розірвати уві сні фотографію з конкретною людиною — поганий знак, що позначає розрив відносин з ним.

Якщо розглядали фото

Якщо приснилося чорно-біле фото

Кожній людині траплялося задуматися про те, до чого може приснитися те чи інше сновидіння, щільно засіли в голову. Напевно, у кожної людини бувало, що снилася чорно-біла фотографія. Цей сон являє собою скоріше хороший, ніж поганий знак, адже в майбутньому вам належить розкрити якийсь змова або заплутану таємницю.

Якщо уві сні вам трапилося побачити картку дитини — чекайте зустрічі, яка буде для вас абсолютно несподіваною, але дуже приємною.

У деяких людей напередодні весілля буває так, що сняться весільні знімки, це може бути поганим знаком, оскільки ангел-хранитель може натякати на невірність вашого нареченого.

Чи бувало так, що вам не одна фотографія наснилася, наснилися фотознімки, на яких все чорно? Ви загрузли в якійсь складній ситуації і не можете знайти виходу, або від вас щось приховують ваші близькі. Будьте уважні.

Бачити на фотознімку своє зображення — значить, в майбутньому зірвати великий куш! Удача зовсім скоро посміхнеться вам.

Знімок колишнього говорить про те, що ви загрузли в минулому. Перестаньте витрачати час на порожні мрії і подумати про зовнішній світ і звернути увагу на чудеса, які відбуваються повсюдно.

Чорно-біла картка знайомої людини дає надію на зміцнення відносин між вами. Ця людина в недалекому майбутньому відкриє вам таємницю про себе.

До чого б не снився той чи інший сон — пам’ятайте, що ви самі творці свого життя, і не варто боятися тривожних ознак. Однак мета сонника попередити вас про небезпеку, або вселити в вас надію про світле майбутнє. Бережіть себе, любіть своїх близьких і живіть по совісті, тоді все буде добре.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: