Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться футболка?

До чого сниться футболка?

Зміст:

Сонник футболка

Мало хто з сновидцев зверне увагу і запам’ятає таку незначну деталь, як надіта футболка. Наяву цей предмет гардероба популярний як серед дітей, так і дорослих.

Що стосується нічних видінь, то примарилося верхній одяг розповість не тільки про смакові переваги або дотриманні модних тенденцій, але і відкриє таємниці майбутнього, дозволить розібратися з накопиченими думками. З’ясовуючи, до чого сниться футболка, вірним рішенням буде заглянути на сторінки сонника.

Для працьовитих людей, чиї робочі будні проходять в офісі, образ футболки символізує втома, млявість, нудьгу та інші почуття, викликані тривалим відсутністю відпочинку.

Якщо уві сні надіта річ додає впевненості, то наяву вийде здійснити задуманий план без перешкод, випробовуваний дискомфорт натякне, що для втілення мрії необхідно завершити кинуті на півдорозі справи, розірвати обтяжливі зв’язку, — запевняє сімейний тлумач.

Повсякденне вбрання по сонникам

Довгоочікувані зміни порадують сновидіння, коли сняться сни про нові футболках — запевняє тлумач медіума Хассе. Чи всі передбачення сонників виявляться такими позитивними?

Наснилася нова повсякденний одяг

Намокла тканину під дощем у снах символізує невдачі, виникнення перешкод, низки безглуздих випадковостей, натякає на існування труднощів у спілкуванні з дорогими людьми.

Особливості сюжету

Кожен сюжет по-своєму унікальний і несе певний сенс виключно для сплячої персони. Асоціації з образом футболки можуть бути абсолютно різні.

Сниться дуже яскравий малюнок на одязі

Для людей, нудьгуючих по безтурботному юнацтву, прівідевшіеся одяг з яскравими малюнками означатиме прагнення позбутися від сталості, монотонності буднів.

Приснився подарунок, представлений нової футболкою, чаклунка Медея тлумачить як майбутні зміни в кар’єрі, підвищення по службі, збільшення окладу.

Самому дарувати футболочки уві сні — ознака невдач у родичів, причому всі печалі відбудуться з вини сновидіння, якщо одяг виявиться білого кольору.

Колір тканинного вироби

На особливу увагу сновидіння заслуговує така деталь, як колір футболки. Оскільки даний наряд майже для кожного з людей є повсякденним одягом наяву, то при зіткненні футболки з тілом у снах образ перебере на себе внутрішню енергетику, почуття сновидіння.

На думку езотеричного провісника, чорна тканина вкаже на випробовувану сновидцем тривогу, а біла матерія підкаже, що людина знаходиться в гармонії з власним внутрішнім світом і оточуючими в реальності.

Ніжні пастельні тони означатимуть спокій, сімейний затишок, а строкаті футболки сняться перед отриманням нових емоцій, викидом адреналіну, предзнаменует захоплюючу подорож.

Приємні покупки

За сюжетом мрії довелося шукати на ринку футболку? Існує бажання відсторонитися від виконуваних зобов’язань і відправитися на відпочинок.

Сімейні радості чекають жінці, якій у снах довелося вибирати футболки дітям або чоловіку.

Купівля футболки собі — це знак підсвідомості, що натякає на існуюче бажання змінити реальність, позбутися шкідливих звичок.

Прийшла пора заводити нові знайомства наяву, коли примарилась покупка верхнього одягу на кілька розмірів більше. Занадто маленька одяг у снах вкаже на зв’язують по руках і ногах обставини.

Сниться одяг не за розміром

Згідно з місячним сонником, що здавлює одяг є ознакою того, що ви пригнічуєте своїх близьких авторитетом, вимагаєте їх виконати неможливе.

Характеристика психолога

Може наснитися футболка, як символ кардинальних змін в особистому житті сплячої особи. Психоаналітик Міллер вважає, що даний предмет гардероба, що висить на спинці стільця у снах, уособлює закоханість.

Побачивши такий сюжет, наяву жінки зустрінуть завидного кавалера, для чоловіків нічна мрія пророкує спокуса незнайомки, інтрижку на роботі.

Шанувальник виявиться не тим, за кого себе видає, коли за сюжетом мрії юна особа приміряє футболку навиворіт.

У боротьбі за увагу об’єкта обожнювання сновидец застосує будь-які методи, — так Міллер тлумачить сновидіння про одягненою футболці з биркою або цінником.

Інші значення

Брудна верхній одяг, будь то майка, сорочка, футболка, символізує втрату поваги, відсутність підтримки. Які ще цікаві значення надасть тлумач?

Чоловік відділ магазину з футболками сниться тим, хто дбає про власну репутацію, намагається налагодити контакти з новими знайомими, зав’язати ділові відносини з потенційними замовниками.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: