Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться гадюка?

До чого сниться гадюка?

Зміст:

Сонник гадюка

Одне з найбільш небезпечних холоднокровних — це гадюка. І якщо змія має якусь подвійність в тлумаченні, особливо в східних сонниках, то гадюка — символ виключно негативний. Він означає труднощі, зрада найближчих людей, хвороба.

Практично будь-який сонник, пояснюючи, до чого сниться гадюка, вказує на особливу її небезпека в реальності. Вона практично непомітна, а її укус може привести до смерті буквально за лічені години. Виходячи з цього, приснився гад може означати зраду там, де його абсолютно не чекали і зачаїлася небезпечну хворобу, в той момент, коли людина відчуває себе абсолютно здоровим.

Загальна символьне значення — труднощі, зрада, особливо в особистісній сфері.

Якщо наснилася гадюка

Якщо хтось володіє конфіденційною інформацією про вас — він обов’язково нею скористається, щоб нашкодити. Чорні змії, які сплелися в клубок — метафоричне відображення середовища вашого робочого місця.

Що кажуть перевірені джерела

Гадюка, як і змія, розглядаються як негативні образи уві сні. І тільки деталі можуть трохи пом’якшити тлумачення. Непоганим знаком вважається вбити її або підпорядкувати собі за допомогою флейти факіра. Але якщо змія нападе і кусає — потрібно остерігатися неприємностей.

Зрада — сонник Міллера

Ось що говорить цей сонник: гадюка уві сні з’являється тоді, коли людина вже виснажився від щоденної позамежної навантаження, і не хоче зменшити оборотів. Завдяки наполегливій праці, він досяг значних успіхів, які ніяк не можуть пережити лукаві друзі. І в самий відповідальний момент, коли ви будете точно впевнені в їх порядності, вони вас зрадять — ось до чого сниться гадюка.

Сонник Фрейда — чоловічий сексуальний символ

Якщо бачили її в воді

Довга і гладка змія уособлює фалос. Це природне тлумачення для німецького психотерапевта, але є кілька моментів, на які варто звернути увагу.

Український сонник (давнє українське Тлумачення)

Перші Тлумачення снів були запісані у Велесовій Книзі, яка мала дохрістіянське походження, и булу написана с помощью чертів та рез. Саме це давнє джерело Було основою усніх фольклорних Тлумачення. Если снилася гадюка — вона означала суттєве погіршення здоров’я та матеріальніх статків. Для молодої дівчини сон означає нещаслівій шлюб Із постійнімі зРаду Чоловіка.

Головний акцент

Щоб найбільш точно розтлумачити сновидіння, важливо звернути увагу на те, що було центральним уві сні.

Якщо це був укус гада — значить, можна чекати зради. Якщо він просто повзає, а ви споглядає — це попередження про те, що нікому не варто довіряти своїх таємниць.

Коли ж це було взаємодія з ним, то це означає, що ворог буде готовий відкрито заявити про свої почуття вам в обличчя. Особливо, якщо сниться боротьба або момент підготовки до нападу. Багато змій в такому випадку означають, що ваші друзі візьмуть НЕ вашу сторону в суперечці.

Якщо сниться, що чорна гадюка вкусила — можлива хвороба. Бачити, як вона готується до нападу, але не встигнути відбити — хвороба буде пов’язана з перевтомою і виснажливим режимом дня.

Зустрітися з гадом повзучим в воді — поганий знак, особливо, якщо вода була брудна. До значних фінансових труднощів додатися депресія і апатія.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: