Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться гарбуз?

До чого сниться гарбуз?

Зміст:

Сонник гарбуз

У видіннях ми можемо спостерігати як дивні міфічні образи, так і самі повсякденні речі. Як правило, на останні ми не звертаємо уваги, вважаючи, що це просто фрагменти пережитих в реальності подій. І робимо це неправильно, адже зовсім звичайні предмети можуть дуже багато розповісти про наше минуле, сьогодення і майбутнє.

Практично кожна людина постить в розповідь, з приводу того, до чого сниться чорна кішка, риба, вода. А ось, до чого сниться гарбуз? З ходу вам ніхто не зможе відповісти.

Тлумачення сонників

Важко припустити, що гарбуз уві сні може обіцяти неприємності. Як правило, такі плоди несуть в собі позитив. Але, стверджує сонник, гарбуз не завжди приносить радість, все буде залежати від її стану, кольору, смаку, і інших нюансів.

Сонник 21 століття

Якщо наснилася гарбуз

Бачити уві сні гарбуз на городі — для молодих і незаміжніх, до весілля; для одружених, до порожньої балаканини, сварок.

Значення такого сну для дитини — виконання найзаповітніших бажань, чари. Але у деяких дітей, тлумачення сну не таке райдужне. Воно може означати, що у дитини безліч комплексів, або ж, його мучать страхи, які він, в силу деяких причин ховає глибоко всередині.

Сонник Міллера

Якщо слухати тлумаченням Міллера, то гарбуз уві сні обіцяє неприємні ситуації на роботі. Може доходити навіть до відкритих конфліктів.

Готувати з неї їжу — зробите довгоочікувану покупку, а можливо отримаєте приємний подарунок.

Сонник білого мага Лонго

До чого сниться гарбуз? До того, що ви творча людина, і часом у вашій голові рояться непогані ідеї. Не бійтеся їх озвучувати і привносити в життя. Наснилася гарбуз — ваша ідея буде схвалена, і ви отримаєте визнання.

Бачити великого гарбуза на столі — будете мати фінансове благополуччя. На столі присутні страви, приготовані з цього овоча, це означає, що кожен член сім’ї вносить свою посильну лепту в сімейний бюджет.

Побачити овоч на грядці і зірвати його — до отримання фінансової винагороди.

Самому вирощувати гарбуз — в реальності у вас досить копітка робота. Але вона гідна поваги і обов’язково увінчається успіхом.

Інші передбачення

Кому приснилася гарбуз

У багатьох сонника можна знайти загальні характеристики з питання, до чого сниться гарбуз. Загляньте в сонник, гарбуз передбачення не зробить. Тлумачення буде залежати ще від деяких факторів:

Битва статей

Одне з перших місць займає ваша приналежність до певної статі. Це має велике значення, так як тлумачення снів буде кардинально відрізнятися.

Посил снів жінки

Сон, в якому фігурує гарбуз, означає:

Перед вами поле, на якому багато гарбузів — до несподіваним гостям.

Для дівчини пекти пиріг з гарбузом — до розриву відносин з хлопцем, у вас багато розбіжностей у поглядах.

Вдові гарбуз зі снів, говорить про те, що незабаром у вас з’явитися шанувальник. Не бійтеся приймати його залицяння, він хороший, добропорядна людина.

Дуже позитивним буде сон, в якому присутні насіння, для жінок, що планують завести дитину. Вони вважаються символом родючості і обіцяють швидку вагітність.

Посил чоловічих снів

Якщо гарбуз приснилася чоловікові

Для чоловіка сон з даними овочем означає романтичну пригоду, яке з часом зможе перерости в справжні почуття.

Негативним для хлопця буде сновидіння, в якому він побачить великого гарбуза. Посил сну — дівчина, яка вам подобається, може вас відкинути.

Інші тлумачення

Мусульмани вважають, що є уві сні страви з цього овоча, всі ваші проблеми вирішуватися, при цьому ви для себе отримаєте величезний життєвий досвід.

Якщо плід почищений і порізаний — довгостроковий період матеріальних труднощів.

Падаюча і розбиваються гарбуз — будете переживати, лити сльози.

Згідно китайського сонника, є гарбузове насіння уві сні, обіцяє народження обдарованої дитини.

Також насіння гарбуза можуть говорити про виснаження вашого організму на енергетичному рівні. Негаразди у вашому житті занадто вас вимотали.

Купувати насіння уві сні — хороший знак. Він обіцяє вам приємний відпочинок, можливо, це буде тільки уїк-енд, а може і цілу відпустку.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: