Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться гармошка?

До чого сниться гармошка?

Зміст:

Сонник гармошка

Музичні інструменти, побачені уві сні, як правило, символізують стан душі сплячого. Ліричні високі ноги означають, що людину чекає смуток. А швидка танцювальна мелодія обіцяє швидке отримання приємних новин.

Приблизно за таким же алгоритмом можна зрозуміти, до чого сниться гармошка. Однак тут також потрібно враховувати і додаткові деталі. Тому що саме цей образ може означати появу почуття щирої любові.

Якщо приснився кохана людина, яка грає на гармоні, значить ваші почуття в небезпеці. Швидше за все, відношення не заладиться з самого початку, і сновидцу доведеться переживати почуття нерозділеного кохання

Для того, щоб зрозуміти, до чого сниться гармонь, слід проаналізувати такі моменти:

Чути в сні мелодійні звуки

Що означає сон

Новий красивий інструмент сниться до гостей. Саме таким чином розтлумачує сімейний сонник гармонь, побачену уві сні. Чітко чути на вулиці звуки — дізнатися новини про далеких родичів.

Побачити порваний або дуже старий і брудний — до сліз.

Хто грав

Дуже важливо для тлумачення згадати, хто грав: чоловік або жінка. Якщо ж це була професійна гра, то підлогу музиканта не має значення. Важливо правильно розтлумачити сам образ нічний мрії.

Професіонал

Сниться виступ професійного музиканта

Чути в сні професійну гру на гармошці — до отримання вигідної пропозиції. Якщо мелодія сподобалася, значить все пройде гладко, і сновидец отримає солідну винагороду за працю.

Занадто важка для сприйняття мелодія означає труднощі в досягненні бажаного. Чи не зуміти вловити ритм уві сні, почувши незрозумілий набір звуків — ваші ідеї випереджають час. Тому оцінити їх гідно зараз ніхто не зможе.

Любитель

Бачити уві сні, як на гармоні грає любитель — до душевного розмови. Дуже важливо згадати, це була жінка або чоловік, тому що тлумачення буде трохи різним.

Якщо приснилося, як це робила жінка — сновидцу слід готуватися до посиленої уваги протилежної статі.

Невміла гра, при якій інструмент був порваний, означає нерозділене кохання. Можливо, з об’єктом обожнювання сновидец і зблизиться, проте нічого, крім болю, ця ситуація принести не зможе.

Музицирующих чоловік означає фінансові клопоти. При цьому, бажаного прибутку отримати не вдасться, так як навіть вдало виконана, на перший погляд робота, виявиться форменого халтурою.

Приснився красивий молодий музикант

Чути віддалені звуки

Чи не бачити музиканта, але чітко чути мелодійні звуки — до отримання новин. Приглушена музика, яку дуже важко розчути означає таємницю. Можливо, вам доведеться її довгий час зберігати.

Власні почуття

Аналіз власних почуттів в таких снах особливо важливий. Якщо музика сподобалася, і ви під неї плакали — в реальності відбудуться позитивні події.

Радіти чи співати під акомпанемент гармоні — до печалі. Танцювати — затяжне зневіру.

Звернути увагу на те, що мелодія дуже какофонічна і не складається в єдине ціле — до душевного сум’яття. Людина постане перед такою ситуацією, коли йому буде важко робити вибір і рухатися по життю далі.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: