Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться гаряча вода?

До чого сниться гаряча вода?

Зміст:

Сонник гаряча вода

Людина більше, ніж на половину складається з води, відповідно вода життєво необхідна.

Згідно з науковими дослідженнями, без їжі людина може прожити понад п’ятдесят днів. Без води організм зможе функціонувати лише трохи більше три доби.

Хороша вода не має кольору, запаху, смаку. Як правило, у сучасної людини вона завжди під рукою, тому ми про неї не замислюємося. Водичка може з’явиться нам в сновидіннях в різних іпостасях: кипляча, що вирує, тала, дощова, тухла, морська, мильна. Також вона може бути різних колірних відтінків, наприклад біла.

В основному вода — позитивний символ і нічого поганого не передбачає.

Але психологи і сонники надають великого значення виду і кольору води, яка з’явилася вам уві сні.

Колір води

Якщо наснилася гаряча вода

В реальності ми в основному бачимо прозору або іржаву воду. Але ночами психіка може «відігратися» і піднести нам абсолютно химерні кольори, в які буде пофарбована водичка. Отже, до чого ж сниться той чи інший колір води?

Зелена

Каламутна, тухла, зелена жижа — незабаром вас чекає важкий період в житті. Загрузнути в болоті — Топчій на місці, згодом такої поведінки, перед вами не відкриються ніякі перспективи. Бірюзова вода втамовує спрагу, вас чекає незабутній любовний роман. Зелена вода використовується при приготуванні їжі — вас дуже любить чоловік, він зробить все для вашого щастя.Зелена вода — позитивний сон, означає, що у вас все відмінно з психікою, фізичним здоров’ям, емоціями.

Синя

Виконання заповітних бажань, щастя. Синя вода, з блакитним відливом обіцяє взаємні почуття.

Червона

Якщо вода була іржава

Червона або іржава — сигнал про хвороби. Якщо наснилася вода, яка поступово стає червона від крові — на вашій родині може бути прокляття, так вважала велика провидиця Ванга. Купатися в такій рідини — вас поглине пристрасть, згідно з іншою трактуванні — ви самі будете вилікувані від мучила вас хвороби. Також таке сновидіння, де фігурує червона вода, може попереджати людини про небезпеку. Червоно — рожева вода до бурхливого роману.

Біла

Така вода сниться до змін, нових романтичних захоплень.

Температурний режим та мікроелементи

Ще зі школи нам відомо, що вода може бути в рідкому, твердому, і газоподібному стані. Тобто сама вода, лід і пар. Ще є вода, яка насичена мікроелементами і носить горду назву мінеральна. Кожен з цих станів з’явившись уві сні, має свій підтекст. Давайте ж, розберемося, відповівши на самі часто задаються.

Бачити уві сні киплячу воду

До чого сниться гаряча вода? На сором. Кипляча або вирує — великий стрес, при якому ви будете не в змозі контролювати ваші емоції. Бурхлива (вирує) — до сварки з партнером.

До чого сниться замерзла вода? До повного штилю в роботі і любовних відносинах. Якщо уві сні, тала, тільки размороженная вода приносила приємні відчуття, значить, ця передишка в справах була вам необхідна.

Тала жижа — поганий період вашого життя позаду, тепер все почне налагоджуватися і рухатися в позитивну сторону.

До чого сниться мінеральна вода? До повного поліпшенню життєвої позиції. Можна сміливо сказати, заглянувши в сонник, газована вода принесе у ваше життя удачу. Навіть якщо на даний момент нічого не віщує успіху, повірте, незабаром у вас все буде просто відмінно.

Не ігноруйте сонник, газована вода може снитися до любовну інтрижку, яка абсолютно вам не зашкодить, а навпаки піде на користь.

Трактування газованій воді дає буквально кожен сонник: мінеральна вода — сниться:

До чого сниться іржава вода? У вашому організмі оселився якийсь недуга, зверніть особливу увагу на стан свого здоров’я.

Різні нюанси

Якщо вода розлита по підлозі

Буває, що уві сні нам наснилася капає, дощова вода — відбудуться події, які сильно вас торкнуться.

Наснилася глибока вода — скоро дізнаєтесь секрети другої половинки, в тому числі і справжнє ставлення до вас.

Велика вода, водоспад, повінь — вас переповнюють емоції. Велика вода в квартирі, наприклад, потоп — негаразди в сім’ї.

Наснилася розлита по підлозі вода — до неприємностей, хвороб, сварок, їх тяжкість залежить від міри забруднення води. Збирати воду — зараз вам зовсім не потрібна зайва імпульсивність, інакше можна «наламати дров». Чи зможете її всю зібрати, впораєтеся з усіма проблемами.

Прорвало трубу, з якої валить велика бурхлива вода — до великої сварці з чоловіком (дружиною) на грунті ревнощів.

Гаряча вода, випита з крана, веде до нездужань і хвороб у самого сплячого. Якщо сниться, що ви поїть такою водою близької людини, захворіє він.

Бачити уві сні, що рідина мильна і тухла — у вас настає важкий період в житті, смуга невезіння. Впасти в неї — ви зробите занадто багато помилок. Каламутна, мильна вода пророкує сум’яття почуттів, ви не будете знати, як вам далі вчинити і яку дорогу вибрати.

Взагалі занурюватися в воду — до труднощів, хіба тільки ви поринете з головою — такий сон буде означати, що ви впораєтеся з усіма перешкодами.

Тонути в сновидіннях — ви намагаєтеся протистояти долі. Іноді варто все ж скоритися, так як від такої боротьби може дуже сильно постраждати здоров’я.

Обливатися — відчувати захоплення в реальності. Вмивати обличчя — будете привабливі для протилежної статі. Вмиватися гарячою водою, будете плакати, «вмиється гарячими сльозами». Мильна вода миє руки — ви намагаєтеся зняти з себе відповідальність за те, що відбувається навколо. Бризкатися — навколишні будуть здивовані вашими вчинками.

Бурхлива дощова вода сниться до неприємностей і небезпеки, спокійний дощ, навпаки обіцяє рятування від всіх тривог і неприємностей.

Тала вода, бірюзова за кольором втішить вас, це означає, що всі труднощі вже позаду. Попереду у вас новий етап, який буде на порядок кращим за попередній.

Сильне засмучення на яву пророкує сон, в якому у сплячого, для пиття, є тепла вода. І взагалі тепла вода багатьма сонниками вважається не до добра. Хоча важливо звертати увагу на її колір, тільки зелена рідина може врятувати положення.

Закривати кран — припиняти спілкуватися з якимось приятелем.

Море море

Якщо плавали в теплій воді

Сниться солона морська вода, яка поступово стає гаряча — збудеться ваше заповітне бажання. Бачити, як людини накриває хвилею тепла вода — поганий знак, який провіщає серйозну хворобу.

Солона морська вода веде до неоднозначних ситуацій, до внутрішніх метань. В іншому сонник солона морська вода розшифровується як знак благополуччя і здоров’я.

Якщо в сновидінні ви плаваєте в воді, яка тепла, солона, морська і глибока, ще й приємно бірюзова за кольором — відбудуться важливі для вас події.

Обережно окріп!

Вичерпувати рідина з гарячого джерела, і бачите, що вона кипить — на превеликий горю. Разом з вами і ваші родичі? Дуже скоро хтось із них покине тлінну землю. Якщо при цьому кипляча рідина розливається на землю — зрадить близький друг.

Кип’ятіть воду уві сні — ви загралися. Справа в тому, що кипляча рідина вказує на те, що ви спеціально граєте почуттями свого партнера, змушуючи його ревнувати.

Сниться, як квартиру заповнює гаряча рідина через прорив труби — скоро вас звалить з ніг висока температура, намагайтеся не переохолоджуватися, запасіться жарознижувальними. А ось якщо вас гарячою водою затоплюють сусіди, хтось із знайомих «обіллє» вас брудом.

Квартира заповнена окропом через поломки моющей домашньої техніки — покупки, які ви зробите в найближчим часом, не принесуть вам користі.

Кінець сну

Найголовніше, запам’ятайте емоції під час сновидіння, а також після нього. Хороші в емоційному сенсі сни, апріорі не можуть бути негативними прогнозами. А ось ті сновидіння, які викликали у вас негатив, а можливо і страх, швидше за все, є попередженням про небезпеку. Головне гарненько в них розібратися і зрозуміти, що саме ви можете зробити для своєї безпеки.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: