Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться гасити пожежу?

До чого сниться гасити пожежу?

Зміст:

Сонник гасити пожежу

У символіці сновидінь вогонь означає активну життєву енергію творення. І якщо воду асоціюють з жіночим холодним початком, то вогонь — з чоловічою силою творення. Тому, тлумачення, снів, в яких довелося гасити пожежу, вельми неоднозначні. Адже з одного боку — сновидіння відвідала незвичайна енергетика, а з іншого — вона може побут вельми руйнівною.

Якщо уві сні довелося гасити пожежу у власному будинку, але вогонь поширився дуже сильно, і згасити його вже немає можливості, потрібно готуватися до серйозної сварки між подружжям. Тому, хто побачив цей сон, дається знак, що сім’ю можна буде зберегти. Але тільки в тому випадку, якщо сновидец зможе утримати мову за зубами, не відповідаючи ні на одне образу.

Пожежа сниться перед серйозними подіями в житті, які можуть стати переломними. Якщо він занадто великий і великий, потрібно готуватися до тривалого періоду саморозвитку, який може виявитися надто болісним. Якщо уві сні вдалося загасити його водою, значить, навіть в такій важкій ситуації ви будете здатні на прийняття правильних рішень.

Що думають авторитетні джерела

Сонник гасити пожежу

Як правило, найбільш древні тлумачення вважають, що гасити уві сні пожежа — це до серйозних клопотів. Але іноді, навіть найприємніші заняття, які навалилися в невідповідний момент, ні до чого доброго не приводять.

Більш сучасні джерела бачать в цій стихії вирують пристрасті. І чим вище вогонь — то більша пристрасть. Але ось якою вона буде — позитивної, яка буде вести до любові і тілесного її прояву, або ж негативної — агресивної, і в її основі лежить вогонь виключно як руйнівна субстанція.

Древній сонник Велеса — первозданна сила

Цей сонник — один з найбільш древніх джерел, доступних нам на сьогоднішній день. Він говорить про те, що вогонь, який сновидец щосили намагається гасити уві сні, означає сплеск емоцій. І якщо для чоловіка подібна енергія буде додатковою підживленням, то для жінки — це виключно зайві турботи і виснажлива праця. Тому для тлумачення, до чого приходять подібні мрії, важливо брати до уваги, кому саме сниться такий сон — чоловікові або жінці.

Значення для чоловіків

Якщо чоловікові сниться, що йому довелося сумувати пожежа в будинку, то швидше за все, скоро він збере всіх своїх друзів і знайомих за одним столом. Люди зможуть відмінно провести час і повеселитися.

Значення для жінок

Зрозуміти, до чого приходить в сні подібне бачення жінкам набагато важче, адже багатьом з них творить енергія вогню чужа. Це означає, що якщо гасити уві сні пожежа довелося жінці, то незабаром їй доведеться зіткнутися з сильним емоційним напруженням, яке може стати незвичайною руйнівною силою.

Сонник Міллера — емоційність

До турботам і турботам

Досить песимістичне думку психотерапевта Міллера. Цей сонник, пояснюючи, до чого сниться активне гасіння вогню, говорить про те, що сновидіння очікує низка дрібних невдач і втрат. Не варто в цей час приймати важливих рішень і починати нові проекти.

Сонник Фрейда — ниці пристрасті

Пансексуальність теорії, які на перше місце ставить сонник Фрейда, тлумачать бачення про гасінні пожежі однозначно — ви не отримаєте шуканих відчуттів, незважаючи на те, що партнер буде згоден не будь-які ваші експерименти. До чого б ви зараз не прагнули, ваші емоції блякнуть і не дають розкритися в їх повну силу.

Якщо гасили водою з відра

Власні емоції

Жоден сонник не дасть точний прогноз, якщо не брати до уваги власні емоційні переживання. Якщо пожежа — це один з індивідуальних кошмарних снів, не варто надавати його тлумачення особливого значення. Це, швидше за все, робота підсвідомості з викорінення певних комплексів, і загальні тлумачення тут навряд чи допоможуть.

Добре, якщо після сну залишилося відчуття власної відваги і доблесті. Це означає, що ви зможете подолати будь-яку перешкоду і дуже добре впораєтеся з емоційною напругою.

Трохи гірше, якщо ви з байдужістю ставитеся до палахкотять спорудження. Швидше за все, вам доведеться зіткнутися з явною зневагою до власної особистості, адже у важку хвилину ви вчинили так само.

Сильно плакати над згорілим будинком — до багатства, а ось кликати людей на допомогу — займатися безглуздою справою наяву.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: