Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться гасити вогонь?

До чого сниться гасити вогонь?

Зміст:

Сонник гасити вогонь

Вогонь — невгамовна енергія і сила пристрасті. Це небезпечна, і в той же час прекрасна стихія, подолавши з якої, людство швидко перейшло на наступний рівень цивілізації. Побачивши полум’я уві сні, людина може розраховувати на швидкий розвиток подій в будь-якій сфері. Однак, варто бути дуже обережним, адже загасивши ледь розігрівшись багаття уві сні, можна накликати на себе повний крах нового починання.

Щоб зрозуміти, до чого сниться гасити вогонь, потрібно відтворити всі деталі, побачені уві сні, максимально точно. Адже саме вони будуть підказувати, в якій сфері у сновидіння відбудуться зміни. Відчувати жар від багаття під відкритим небом — з головою зануритися в новий роман. А ось згасити камін у власному будинку водою — до сварок і розладу з другою половинкою.

Боротися з вогнем уві сні — не дуже приємно. Підсвідомість не намагається залякати сновидіння, але хоче попередити його про запальності, з якої йому доведеться зіткнутися. Це може бути його особиста нестримна пристрасть, а може і будь-кого з його оточення. У будь-якому випадку, це знак тримати власні емоції під контролем.

Дуже важливо при тлумаченні таких снів, звернути увагу на їх подробиці:

Що означає сон

Якщо гасили вогонь уві сні

Як вважає стародавнє слов’янське сонник, вогонь є уособленням чоловічої сили та активної діяльності. Осередок у власному будинку — розвиток сімейних відносин. Некероване загоряння в будинку — криза, пов’язана з емоційністю подружжя. Можливі сварки та скандали.

Сонник Білого Мага вважає, що високе полум’я, язики якого досягають неба — провісник важкого становища в місті або країні. Активно гасити його, боротися з вогнем — участь в політичних протистояннях.

Характер полум’я

Для того, щоб розтлумачити сон, в якому ви боретеся з полум’ям або просто тушкуйте вогонь, потрібно згадати, який він був — підконтрольний людині або ж стихійний. Езотеричний сонник попереджає, що загасити полум’я вогнища або свічки у власному будинку — несприятливий знак. А ось перемогти стихію, що розбушувалася — добрий.

Керований вогонь

Гасити полум’я, які ви розпалили раніше уві сні — до закінчення проекту або відносин. Якщо воно було занадто високим і виходило з-під контролю — розрив буде супроводжуватися скандалом. Багаття на лоні природи обіцяє нове романтичну пригоду. Загасити його піском — жінка не буде готова до серйозних стосунків, вважає сімейний сонник.

Стихія, що розбушувалася

Якщо це був багаття в лісі

Бачити уві сні вогонь, що не піддається контролю — знак дії сили, коригувати яку буде неможливо. І якщо високий вогонь в багатті або вогнищі означає затишок і матеріальний добробут, то охопило будинок полум’я — символ зайвої емоційності, виплеску негативної енергії, сварок і непорозумінь.

Де сталося загоряння

Щоб тлумачення подібних снів було максимально глибоким і точним, потрібно згадати, де саме уві сні вам довелося боротися з вогнем. Так, сильно чадних полум’я в будинку означає зіпсовані відносини через наклеп. А ось гасити вогонь в лісі, з якого з криками вибігають дикі звірі — вибухонебезпечна обстановка в робочому колективі.

Бачити або тушкувати самому

Активні дії по боротьбі з вогнем уві сні означають вашу готовність до змін. Уміння підлаштується під змінилися життєві обставини, буде дуже корисним в нових умовах. А ось байдуже спостерігати за тим, як інші люди працюють над порятунком загорівся майна — патологічна тяга до інтриг і маніпуляцій, вважає психологічний сонник.

Якщо мали справу з пожежею

Аналіз власних емоцій

Жоден сонник не зможе дати глибокої розшифровки, без оцінки відчуттів і почуттів, пережитих уві сні. Вони мають першорядне значення, тому що все нічні марення, в яких приходять головні стихії, мають яскраве емоційне забарвлення.

Дуже важливо проаналізувати власне ставлення до стихії в реальності. Для людей, які панічно бояться вогню, подібні сни не завжди несуть глибинний сенс. Тому що звично страшне видовище звернено до виключної емоційної складової підсвідомості.

А ось тим, хто нейтрально ставиться до полум’я, нічні марення з його яскравим участю говорять про справжню силу волі, яка здатна впоратися з усіма вадами характеру.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: