Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться газова плита?

До чого сниться газова плита?

Зміст:

Сонник газова плита

На думку існуючих тлумачень мрій, вогонь символізує не тільки життя, але і заволоділа душею пристрасть, почуття домашнього тепла, затишку, комфорту, всілякі прагнення. Вагомим знаком, який кардинально змінить прогноз, стане походження прівідевшіеся вогню. Зрозуміти, до чого сниться плита з газом, допоможуть відомі віщуни, психоаналітики і практики.

Як свідчить сімейний сонник, газова плита — це сприятливий знак, який вказує на достаток, ситість, приємну атмосферу для проживаючих під одним дахом людей.

Східний тлумач мрій переконаний, що, забувши вимкнути конфорку уві сні, наяву належить серйозний конфлікт з родичами, нерозуміння призведе до постійних чвар, що сильно зіпсує настрій на найближчі дні.

Піч в будинку

До чого сниться газова плита, розкажуть відомі сонники.

Наснилася гаряча варки поверхня

Нові зустрічі зацікавлять сплячу особу після бачення про готуванні їжі на газовому пальнику, домашня плита вкаже на любов до комфорту, спокійному способу життя.

Образ плити

Наснитися брудна кухонна піч може людині, закинув справи, що не виконав дані начальству обіцянки, персони, яку мучить совість.

Аварійна ситуація з витоком газу на кухні повідає про прийдешні неприємності, можливих фінансових труднощах.

У снах довелося гасити палаючу грубку? Наяву друг потребує допомоги, після сновидіння слід негайно поцікавитися справами рідних.

Горіти газ в печі буде уві сні людини, яка відчуває себе важливим і потрібним, оскільки подібний сюжет асоціюється підсвідомістю з життєвою енергією, силою волі.

Запалена пальник

Чому сниться запалена конфорка, вийде дізнатися, заглянувши в сонник.

Запалена комфорка

Провидиця Ванга вважає, що процес запалювання вогню на грубці — це ознака досконалого благого вчинку, результат якого порадує оточуючих людей.

Непрацююча піч

Досить сумні прогнози подає тлумач згаслого вогню, непрацюючої плиті.

Відмінна інтуїція допоможе уникнути неприємностей після мрій про покупку нової печі з газової подачею, а поламана духовка натякає на внутрішній дискомфорт, випробовуваний сплячою людиною.

Обпектися уві сні про плиту

Коментар Міллера

Палаючий вогник, на думку психоаналітика — це надія, віра в світле майбутнє.

Для жінок розпечена поверхня печі — радісний знак, який вказує на пристрасні почуття шанувальника. Подібне сновидіння розповість про серйозні наміри другої половинки, справа може дійти до пропозиції руки і серця.

Коли обпеклися у снах, наяву слід проявляти терплячість, тримати язик за зубами.

Інші знаки

Кухня, наповнена димом, чадом у снах, повідає, що особа живе в уявному світі, сліпо довіряючи брехунам, цураючись допомоги доброзичливців.

Витік газу через не виключеною конфорки сниться перед серйозними проблемами, сновидцу належить переживати.

Подарована газова пічка — добру ознаку, що обіцяє, що бажання втіляться в реальність.

Привиділося, що розпалювали духовку для випікання? Сталість, нудні будні, однотипні ситуації настільки набридли, що сновидець готовий на кардинальні зміни, може зважитися на розрив відносин, щоб відчути почуття свободи.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: