Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться герань?

До чого сниться герань?

Зміст:

Сонник герань

Квіти — важливий і знаковий символ сновидінь. Не потрібно також списувати з рахунків горшкові рослини, які прикрашають практично будь-яку квартиру.

Саме до таких рослин відноситься герань. Дуже ніжна квітка з яскравим специфічним ароматом, який одним здається солодким, а іншим настільки різким, що викликає головний біль, як і всі квіти з снів означає турботу про дітей і домашній затишок.

Зрозуміти, до чого сниться герань, буває досить складно. Це вельми суперечливий символ, оскільки в різних сонниках є різне тлумачення. Така ситуація пов’язана з різноманітними методами вирощування кольору. Адже в північних регіонах пеларгонія вирощується виключно як вазони. А в південних — як екстер’єрні.

Квітуча герань на підвіконні власного будинку означає затишок і добробут. Бачити з вулиці, як в чужих вікнах красується пеларгонія — станете гостем на гучній вечірці. Зів’яле рослина символізує депресію.

Основна символіка сну

Наснилося квітуча рослина

Як правило, кожен доступний на сьогоднішній день сонник герань розглядає з позиції символу «квітка». І тільки сучасні, адаптовані під певні географічні зони тлумачі, заглиблюються в значення даного символу.

Батьківщиною цієї рослини є Африка. Саме там ця квітка має найбільш незвичайні забарвлення і властивості, деякий з них — беруть участь в магічних ритуалах. Терпкий різкий запах герані використовувався для входження в трансовое стан і спілкування з духами.

Окультурена пеларгонія, яка в даний момент прикрашає підвіконня господинь пострадянського простору, таких яскравих магічних особливостей не має. Однак, цвісти і розвиватися квіточку хоче далеко не у кожної жінки.

Бачити уві сні квітка

Споглядати самотнє рослина в одному зі снів — знак того, що ви запустили домашні справи. Швидше за все, ви дуже зайняті мирськими справами і різноманітними турботами. Настільки, що навіть не звертаєте уваги на рідних і близьких вам людей. Якщо так піде і далі, то відносини з прохолодних перейдуть в категорію «нестерпні».

Наснилися рясно і пишно квітучі рослини в горщиках на підвіконні — чреда приємних подій. Можливо, ви будете приймати гостей. А бути, може у вашому будинку з’явиться ще один постоялець.

Сняться клумби з квітучими рослинами

Пишні клумби з яскравими пеларгоніями символізують активну роботу над благоустроєм побуту. У будинку було розпочато або скоро почнеться ремонт. Якщо квітуча герань була червоного кольору, він закінчиться швидко і вдало.

Активні дії

Від того, як сновидец взаємодіяв з рослиною також залежить значення сну.

Кількісні та якісні характеристики

Для аналізу сну з домашнім рослиною, необхідно згадати, в якому стані була квітка, якого він був кольору і скільки їх було в загальному.

Колір

Якщо присниться герань була рожевою, значить сновидец відчуває закоханість. Сон не дет чіткої відповіді, чи буде почуття у відповідь або ж серйозним. Важливим є те, що доля піднесла шанс пережити приємні відчуття, і це також потрібно цінувати.

Бачити уві сні рослина пурпурного кольору

Кількість рослин

Одна мила пишна пеларгонія може символізувати об’єкт обожнювання. Це може бути близька людина, дитина або домашня тваринка.

Горщики з рослинами, які стоять поруч говорять про зустрічі з давніми друзями.

А ось знаходиться на плантаціях з цією рослиною — до тривалих успішним проектам.

Власні почуття

Для того, щоб тлумачення було точним, слід згадати, які почуття викликало рослина зі снів.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: