Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться гінеколог?

До чого сниться гінеколог?

Зміст:

Сонник гінеколог

Сновидіння за участю жіночого лікаря, як правило, вказують на стурбованість сплячого станом свого фізичного здоров’я. Однак це лише одне з можливих тлумачень подібного сюжету. Розібратися до чого сниться гінеколог, можна за допомогою сонників.

Думки різних снотолковніков

Сни про наше здоров’я цілком звичайні і часто зустрічаються. Тому і візити уві сні до лікарів описували не самі тлумачі і психологи.

Великий сучасний сонник

Якщо приснився гінеколог

Лікар-гінеколог — це символ неприємностей і проблем зі здоров’ям у реальному житті. Він може вказувати на виникнення незручних ситуацій, про які розповісти навіть близьким людям дуже не просто.

Якщо жінка бачить уві сні себе на прийомі, то наяву вона сильно переживає про взаємини зі своїм партнером. Однак ці тривоги безпідставні. Незабаром все налагодиться і увійде в звичну колію.

Тлумачення Зигмунда Фрейда

Огляд жіночого лікаря розглядається психоаналітиком як символ сорому. Ви, швидше за все, незадоволені своїм зовнішнім виглядом або власними формами і вважаєте себе недосконалим. Ви займаєтеся самобичуванням і вже давно розучилися отримувати задоволення від життя.

Також по Фрейду похід до лікаря розцінюється, як бажання приховати від оточуючих свої сексуальні фантазії і бажання.

Весняний сонник

Відкривши даний сонник гінеколог постає перед нами як знак прийдешньої хвороби. Можливо, у вас виявиться захворювання сечостатевої системи або проблеми «по-жіночому».

Процедури на прийомі у лікаря

Негативне забарвлення сон може мати, якщо сновідящій зауважує в кабінеті краплі крові і бачить гострі інструменти. Це може означати складності в зачатті і неможливість завагітніти.

Переривання вагітності

Якщо ви бачите уві сні аборт, то:

Подібна картинка, приснився чоловіку, служить сигналом про біди, які чекають його половинку, і прогнозує фінансовий крах.

Огляд гінеколога

Якщо уві сні лікар посміхався, був ввічливий і доброзичливий, то вам варто відвідати фахівця і більше уваги приділяти своєму жіночому здоров’ю. Можливо, ви навіть перебуваєте в цікавому положенні.

Людина, що кричить, злий гінеколог, стурбований станом вашого здоров’я вказує на виникнення проблем з дітородними органами. Також вас може очікувати неприємна розмова з начальником, батьками або близькою людиною.

Самому бути в ролі жіночого доктора

Проводити огляд — значить бути готовим прийти на допомогу всім, кому це необхідно. Ви не боїтеся брати на себе відповідальність і можете вирішити навіть найделікатніші питання.

Бачити огляд з боку

До чого сниться гінеколог, Той, Хто у вашій присутності реально знайому дівчину? Значить, дана особа скоро стане мамою або їй знадобиться ваша дружня підтримка.

Цікаві моменти

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: