Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться гітара?

До чого сниться гітара?

Зміст:

Сонник гітара

Одними з найбільш важких для тлумачень снів є з’явилися в нічних мареннях музичні інструменти. Справа в тому, що стародавні сонники вважають, що почута уві сні музика — це знак згори, що сновидцу пора відправиться в інший світ. Але оскільки мистецтво стало доступно практично всім і повністю заволоділо душами людей, то і тлумачення змінилися.

Зрозуміти, до чого сниться гітара, досить важко, тому що тлумачення потребує значної деталізації сну. Чути мелодійні звуки гітари уві сні — дізнатися вести здалеку. Грати самому — намагатися зрозуміти своє місце в цьому світі. Спостерігати за віртуозною грою уві сні і насолоджуватися музикою — спокій і затишок в родині.

Найдрібніші деталі сновидіння допоможуть зрозуміти, до чого сниться гітара. Тут важливо згадати всі подробиці:

Щоб тлумачення, до чого сниться гітара, було найбільш точним, потрібно врахувати, кому саме приснився інструмент — чоловікові або жінці. Тому що для чоловіка, гітара, як і скрипка, може означати жіноче тіло і всю красу володіння ним. А для жінки — пошук самої себе чи відносини в родині.

Споглядальне сновидіння

Бачити уві сні красиву нову гітару — хороший знак. Сам по собі інструмент може означати, що дуже скоро у вашій душі заграє музика. Цьому посприяють отримані хороші новини від друзів, яких ви не бачили вже дуже давно, або ж знайомство з неординарною особистістю.

Важливо також враховувати тлумачення за статевою ознакою. Ось що говорить сучасний сонник: гітара в руках у чоловіка говорить про появу у нього нового почуття. А якщо заміжня жінка тримає в руках цей інструмент, значить, настав час поліпшити відносини з усіма членами сім’ї — доля цього буде всіляко сприяти.

Якщо молодій дівчині сниться, що її молодий чоловік бере в руки чужу гітару, значить, їх відносини скоро зійдуть нанівець. Особливо, якщо уві сні, в процесі гри він сильно суціль фальшиво або ж порвав струну.

Використовувати за прямим призначенням

Грати уві сні на гітарі — намагатися знайти гармонію у власній душі і почуттях. Видавати фальшиві або неприємні для вуха звуки — розуміти свої вади і намагатися боротися з ними.

Для чоловіка гра на такому інструменті може бути символом дуже яскравого і сильного почуття. Можливо, він доб’ється уваги особи, яка довго ігнорувала його залицяння. Щоб уточнити тлумачення, важливо згадати, чи довелося сновидцу самому грати на інструменті або ж він тільки слухав чужу гру уві сні.

Самому грати на інструменті

Хто грав на гітарі

Дуже важливо відокремити сновидіння музикантів, а також тих людей, для яких гра на гітарі щире захоплення. Якщо уві сні їм довелося грати на цьому інструменті, це просто відображення дійсності і тлумачення для сну не потрібно.

Найбільш важливими є сни, якщо довелося грати людині, який зовсім не вміє цього робити. А для того, щоб отримати пояснення таких снів, в першу чергу важливо звернути увагу на те, чи є сновидец чоловіком або жінкою.

Для чоловіка

Ось що говорить сімейний сонник: гітара, на якій грає молодий чоловік уві сні, означає, що його скоро в його житті головну роль буде грати якась жінка. І заради неї він буде готовий на все. Але, швидше за все, ця дама виявиться занадто примхливою, і відносини розладнаються.

Для жінки

Якщо жінці сниться, що вона віртуозно грає на гітарі — значить, вона точно знає, які струни в душі її чоловіка можуть пробудити в ньому новий виток почуттів до неї. В даний момент вам важко сконцентруватися на своєму супутнику життя, тому що їхні стосунки відійшли на задній план. Але саме це може послужити причиною сварок і швидкого розставання.

Слухати

Бачити уві сні, як хто-небудь перебирає струни інструменту, витягуючи з нього прекрасні звуки — знайти спокій і щастя у власному будинку. Чути, що прекрасна гра на гітарі заповнює зал, в якому ви перебуваєте на самоті — вам потрібно сконцентруватися на власному світовідчутті.

Інша взаємодія

Якщо сниться не просто гра на інструменті, а іншу взаємодію з ним — наприклад, самому з любов’ю виготовляти або доглядати за гітарою, сновидіння означає, що ви готові працювати над собою і своїми відносинами. Якщо уві сні вам довелося бачити, як ваш незнайома людина працює над виготовленням інструменту, значить, ви серйозно обманювати в тому, що таке серйозні відносини, і, тим більше, сім’я.

Виготовляти

Довго працювати над створенням інструменту, точно бачити, як неживий шматок деревини знаходить прекрасні вигини — мати унікальну можливість творення. Розуміння світобудови і своєю суттю скоро стануть вам доступними через відносини з людиною протилежної статі і народження дітей.

Розуміти, що гра на власноруч виготовленому інструменті прекрасна — нова справа принесе вам моральне задоволення і прибуток.

Бачити, як близький вам чоловік ласкаво обробляє дерево для гітари — ви можете бути впевнені в тому, що відносини з ним будуть міцними і тривалими.

Чистити або лагодити

Бачити уві сні, що гітара остаточно зламана, і лагодження не підлягає — будьте готові до повного розриву відносин. Якщо ж ви не в стосунках, то сон означає, що відбудуться події, які повністю виб’ють вас з колії і змусять переглянути головні цінності і базу життя.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: