Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться гладити коня?

До чого сниться гладити коня?

Зміст:

Сонник гладити коня

Як стверджує сонник, кінь є, безумовно, добрим символом. Вона означає і процвітання, і успіх, а молодим дівчатам обіцяє навіть заручини. А ось до чого гладити коня, чи зміниться кардинально тлумачення, з чим доведеться зіткнутися в найближчому майбутньому? На численні запитання з готовністю дадуть провідні медіуми, маги, а також психологи.

Що чекає в майбутньому?

Отже, вам приснилося дана дія. Але що ж воно означає? Почати слід з того, кому довелося бачити такі образи. Потім варто визначитися із зовнішнім виглядом тварини, супутніми діями та іншими деталями.

Наснилося ніжне спілкування з твариною

Тлумачення кардинально різняться в залежності від того, кому довелось гладити коня уві сні. Тому даний факт не слід ігнорувати.

Жінка

Представницям прекрасної статі можна тільки порадіти, адже дане сновидіння — відмінний знак. Подібні образи говорять про те, що дівчина надзвичайна жіночна і володіє таким набором внутрішніх якостей, які можуть звести з розуму будь-кого. Той факт, що ви гладили тварина, лише доповнює це тлумачення. Ви живете в гармонії з собою, навколишнім світом, знаєте свої сильні сторони і вмієте ними розпоряджатися.

А ось зовсім молодим дівчатам дане бачення обіцяє любов. Ви познайомитеся з людиною, який стане для вас опорою і підтримкою. І це будуть саме серйозні і тривалі стосунки, а не швидкоплинний роман.

Тим людям, які давно хочуть завести дитину, можна тільки зрадіти. Ймовірно, зовсім скоро він у вас народиться і, можливо, навіть не один.

Чоловік

Для чоловіків цей сон не менш важливий. Він говорить про те, що сновидець вже майже досяг поставленої мети, залишається докласти лише трохи зусиль. Сонник настійно радить не зупинятися на досягнутому, особливо, якщо довелось гладити старого коня.

Пестити тварина білого кольору

А що, якщо наснилося, що ви гладили не тварини, а всього лише м’яку іграшку у формі коні? Ви занадто інфантильні, і це заважає вам у багатьох життєвих сферах. Якщо ви не зміните свій підхід до життя, то відносини з другою половинкою будуть тільки погіршуватися, а проблеми на роботі — посилюватися.

Колір тваринного

Велике значення має коня, яку ви гладили. Постарайтеся згадати цей нюанс:

Приснився величезних розмірів кінь

Зовнішній вигляд

Як стверджує сонник, гладити коня — знак неоднозначний, а тому важливо згадати, в якому стані була тварина, як воно виглядало.

Так, кінь просто величезних розмірів говорить про те, що ви є надзвичайно амбітним особистістю, весь час прагнете підкорювати нові вершини. Однак сонник не радить «розпорошуватися» на безліч справ, виберіть кілька напрямків і розвивайтеся в них.

Середні, стандартні розміри — ознака великого розуму. Крім інтелекту ви володієте ще і мудрістю, великим практичним досвідом. Тому багато людей прислухаються до вас і бажають знати вашу думку щодо їх життєвих турбот. Вам не варто відштовхувати їх, діліться тим, що знаєте самі.

Гладити зовсім маленького лошати — до радісних подій, маленьких сюрпризів.

Ви є досить безтурботним людиною і живете в світі емоцій. Намагайтеся в рішенні якихось життєвих ситуацій керуватися доводами розуму, а не емоційної стороною.

Спілкуватися уві сні з хворою твариною

До чого гладити сильне, пашить здоров’ям тварина? В реальному житті ви можете похвалитися завзятістю і витривалістю. Багатьом людям здається, що ваші запаси енергії безмежні, ви встигаєте переробити багато справ за максимально короткий термін.

А ось слабке, чимось хвора тварина — вже не такий хороший знак. Вам варто звернути увагу на власне здоров’я. Можливо, останнім часом ви відзначаєте знесилення або ж підозрюєте у себе якусь хворобу. В обох випадках варто взяти короткочасний відпочинок від буденних турбот, відновити свої сили і не забути сходити до лікаря, щоб той допоміг вилікувати недугу, якщо такий є.

Не дуже приємний сон, де доводиться гладити мертвого коня. В даному випадку вже необхідно звернутися до лікаря. Якщо ви і далі будете ігнорувати сигнали своєї підсвідомості, організму, то це може призвести до великих проблем у майбутньому.

Цікаві деталі

Що ще довелося робити уві сні? Цілком ймовірно, що ви робили ще якісь дії:

Кататися уві сні верхи

Де гладили?

Довелось бачити і гладити тварину у відкритому полі — ви дуже відповідально ставитеся до доручень, наказів і прохань.

Родичі, друзі і начальство ніколи не сумніваються в вас, а також в вашому підході до справи і чужих проблем.

Цікаве сновидіння, де дана дія відбувалося у вас вдома, говорить про те, що у вас ще багато незакінчених справ. Ви схильні відкладати справи в довгий ящик, що веде до проблем і неприємностей в майбутньому.

Бути з твариною в стайні

А ось гладити в стайні — прекрасний знак. Незабаром ви познайомитеся з цікавою особистістю, яка просто підкорить вас своїм неординарним мисленням. Спілкуючись з цією людиною, ви на багато речей будете дивитися інакше.

Думка Міллера

Якщо приснилося дана дія, то слід згадати пережиті емоції. Так, якщо ви при цьому сміялися, були в доброму гуморі, відчували радість, то вам необхідно придивитися до своїх родичів, близьких друзів. Хтось із них потребує підтримки або реальної допомоги, але не вважає за потрібне просити вас про це. Вам варто зробити все, що в ваших силах, і тоді ви зробите світліше не тільки чуже життя, але і свою.

Негативні емоції, будь то плач, туга чи смуток — це також не дуже хороший знак. Вам варто бути уважнішими до того, що ви говорите іншим людям. Часом ваші слова ранять близьких і рідних. Необхідно звернути увагу і на те, чим ви зайняті, ким працюєте, які ваші захоплення. Ймовірно, ви ще не знайшли себе, а ваша трудова діяльність не приносить ніякого задоволення.

А ось до чого сниться гладити коня, коли ви бачите, що вона відчуває себе добре, задоволена вашими діями? Сміливо чекайте подарунка, несподіваного, але приємного звістки від другої половинки. Це здивує вас, ви ще більше полюбите свого обранця.

Особливу увагу слід звернути на сон, де довелося гладити тварину білого кольору. Всі життєві негаразди пройдуть, попереду тільки щастя, радість і задоволення від життя. А ось чорний колір — знак депресії і зневіри. Вам необхідно переглянути свої цілі і плани, ви рухаєтеся не в тому напрямку. Те ж тлумачення у сновидіння, де довелося гладити тварину сірого кольору.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: