Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться годувати птахів?

До чого сниться годувати птахів?

Зміст:

Сонник годувати птахів

Часом дивні мрії приховують під собою особливі сигнали підсвідомості. Птахи можуть уособлювати як щастя, так і негаразди. Відповідно до думки більшості сонників, годування пернатих віщує матеріальну забезпеченість в майбутньому.

Відмова пташки від запропонованого частування, на думку східного провісника, підкаже, що знайти спільну мову з колегами та коханою людиною буде важко.

Як переконаний універсальний сонник, годувати птахів — добрий знак, що натякає на внутрішню гармонію з природою, душевний спокій, впевненість у власних силах.

Загальна символіка

Зрозуміти, до чого сниться годувати птахів, не так вже й складно. Загальна символіка для сновидінь подібного роду позитивна. Знак вкаже на безбідне існування, сімейний затишок. Звичайно, деякі особливості образів кардинально змінять пророкування.

Бачити уві сні багато голубів

Відстоювати власну точку зору, використовувати неспростовні факти належить людині, який підгодовував ворон у снах.

Популярні тлумачення

Годування — це дія, яка асоціюється з рухом, прагненням прикладати зусилля і отримувати результат. Але не завжди процес годування тлумачиться сонниками позитивно. Які існують значення для подібних сюжетних сновидінь?

Давати їжу горобчика

Майбутні перемоги вже не за горами, — так провісник Мандрівника тлумачить бачення про годівлі горобців.

Згідно провісниці Ванги, тим, хто погодував у снах ластівку, наяву самотньо. Але значення придбає позитивні характеристики, якщо за сценарієм відбувався контакт з пташкою. Це означає, що незабаром з’являться однодумці, надійні друзі.

За тлумача для закоханих, в будинок дівчини прийдуть свати, якщо на руку уві сні села синичка.

Як наполягає тлумач Стерво, сміливий горобець забрав насіння — до перемог, сміливо приступайте до втілення задуманих планів.

Кого довелося підгодовувати

Тлумач наполягає, що для отримання точного передбачення потрібно згадати, яку саме пташку довелося годувати. Деталь багато розповість про майбутнє, застереже про небезпеку.

Годувати качок у снах — знак прийдешньої суєти і безпідставних хвилювань, а вже вгодована гуска може снитися, як символ достатку, безтурботного життя, матеріальної стабільності.

Пташиний двір

Поведінка поголів’я пернатих допоможе розібратися зі станом справ душевних. Запам’ятавши картину бачення, сновидец дізнається більше про причини внутрішнього дискомфорту.

Тим, хто за сюжетом бачення відчуває втому під час годівлі домашньої птиці, наяву слід зменшити темп роботи, взяти відгул і насолодитися голосом природи.

Чим більше пташиних голів просять корм, тим швидше навколо сплячої персони з’являться нахлібники, заздрісники. Настирливі пернаті вкажуть, що шлях до перемоги буде тернистим.

Сняться голодні каченята

Голодний каченя уві сні підкаже, що прийшов час зайнятися особистісним зростанням, самопізнанням, розвитком нових навичок.

Вгодована качка ототожнюється людською підсвідомістю з ситістю, безтурботним життям. Також знак говорить, що любовні відносини приносять сновидцу тільки радість.

Домашній пташеня

Багато з нас в дитинстві мріяли завести папужки або хоча б канарку. Що, якщо нічні марення показують такий несподіваний сюжет?

Ситі папужки в клітці асоціюються з почуттям задоволеності, а ось голодні представники фауни — це сигнал, що потрібно терміново вирішувати фінансові проблеми, віддати борги.

Обережно, хижаки

Унікальні передбачення чаклунки Медеї допоможуть дізнатися про пастки ворогів, можливі неприємності.

Тлумач характеризує сновидіння, як людини тямущого, готового швидко приймати відповідальні рішення і рватися в бій за власне щастя, якщо сниться самка яструба, яка несе їжу пташенятам.

Коментар Міллера

Психолог Густав Міллер розбирає образи сновидінь, з огляду на особливості світосприйняття чоловічим і жіночим

Майструвати уві сні годівницю

Підлогою.

Приємні відчуття під час годування пташенят у снах для жінок будуть добрим знаменням, який пророкує швидку зустріч другої половинки. Заміжнім жінкам подібний сюжет розповість про майбутню спокійної старості, яка пройде поряд з вірним чоловіком.

Швидко встати на ноги з нуля вийде у чоловіків, які за сюжетом майстрували годівницю для птахів.

Чим вище розташований предмет, тим більший успіх чекає наяву представника сильної статі.

Як свідчить сонник, годувати птахів хлібом уві сні означає, що будні будуть наповнені враженнями, новими емоціями, а в будинку завжди будуть водитися гроші.

Можливі значення

Розсипалася їжа для птахів? Поспішайте закінчити давно розпочату справу.

Якщо у снах виникла необхідність поповнити годівницю, то наяву слід активізувати творчий потенціал, почати просування по кар’єрних сходах.

Бачити, що до вікна підлетіли пташки, щоб попросити страву — до турботи про близьких родичів.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: