Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться гола дівчина?

До чого сниться гола дівчина?

Зміст:

Сонник гола дівчина

Образ наготи неоднозначний. З одного боку, він уособлює моральну чистоту, представляючи атрибут безгрішного буття, цілісності і достатку. З іншого — символ порочності і гріховності, хтивості і самолюбства, самопоклоненіе.

Нагота в царстві Морфея

Оголене тіло уві сні осмислюється в різних вимірах. Воно може символізувати праведне душу, смиренність, може уособлювати відчуженість, невинність. А часом воно символізує абсолютно протилежні поняття — розпуста, спокуса, гріхопадіння, спокуса. До чого сниться оголена дівчина, запитаємо у професіоналів.

Наснилася нагота

Знавці минулого століття

Колишні трактування пов’язують образ голої дівчини з хворобами, ситуаціями, які виставляють сновидіння в невигідному світлі, незадоволеністю і іншими негативними подіями.

Сонник Міллера

Якщо дівчині довелося бачити саму себе оголеною уві сні, значить слід чекати грандіозного скандалу. Або починається захворювання зможе перешкодити вашій удачі, віднявши час, яким скористаються конкуренти.

Якщо наснилася знайома в оголеному вигляді, то це передвісник спроб недоброзичливців збити сплячого з праведного шляху. Обмірковуйте кожен свій крок і не приймайте необдуманих рішень.

Коли уві сні дівчина ненароком виявляє свою наготу і збирається її приховати, то це відображення протиріччя, в яке вступили її добропорядні почуття з пожадливістю заборонених бажань.

Милування власної наготою гарантує отримання непідробного поваги у представників протилежної статі, проте затримати його не вдасться. Хоча сновидицей буде успішною.

Принагідно, коли спляча була не зовсім задоволена своєю статурою, то наяву вона втратить репутацію в результаті гучного скандалу.

Коли Спляча плавала голою в чистій воді, значить їй уготована насолода від таємного кохання, проте за це прийде відплата у вигляді хвороби і втрати привабливості.

Коли вода в річці була брудною, то це свідчення плітки, поширюваної ревнивим кавалером.

Сонник Ванги

Бачити саму себе в негліже — це сигнал про можливу ситуацію, де сплячий покриє себе ганьбою на очах коханого.

Сниться багато оголених красунь

Багато голих жінок уві сні прогнозують захворювання, які виходять від численних прихильниць.

Коли жінка сниться собі оголеною — значить, вона зробить зраду наяву, не зможе її приховати.

Коли жінка бачила себе біжить по лісі уві сні голою, то це відображення її спроб розібратися в своїх відносинах з партнерами. Головне не помилитися у виборі між фізичним потягом і духовною спорідненістю.

Сонник Хассе

Медіум, відповідаючи на питання, до чого сниться жінка в негліже, прогнозує недуги. Якщо жінка зі сну була дружиною сновидцу, значить сон віщує сварку між ними.

Знавці сучасності

Нинішні професіонали запевняють, що гола жінка уві сні — це передвісник фінансових труднощів, втрат. Це знак несприятливих ситуацій, сумнівів і навіть інтриг.

Сонник Лоффа

Служитель церкви запевняє, що оголеність в мріях — це внутрішній стан сновидіння.

За запевненнями пастора, якщо сниться сюжет, де дівчина побачила себе в негліже, то це свідчить про її уразливості, яку вона приховує за зовні непроникним покривом впевненості в своїх силах. Сон закликає провести порівняльну переоцінку доцільності замовчування будь-яких якостей.

Сонник Цветкова

До чого довелося бачити себе в негліже там, де не бачить людське око (в своєму житлі, у себе в номері)? Це свідчить про погіршення вашого фінансового стану, проте не в глобальних масштабах. Ощущаемо воно стане всередині сімейного вогнища, для сторонніх око не буде очевидним.

Наснилася гола жінка, яка не соромиться свого зовнішнього вигляду, вказує на спокуси, яким піддасться сновидец.

Сонник вказує, якщо нагая жінка або дівчина була уві сні знайома, значить наяву вона потребує допомоги, яку вам під силу надати. Але сама вона про це не попросить.

Сонник Лонго

Просити уві сні у чоловіка щось прикритися

Коли зріла жінка бачила сюжет, де на дівчині не було одягу, то це пророцтво того, що вона зустріне людину, з якою у неї були сильні почуття, вони знову знайдуть один одного.

Якщо гола дівчина сниться чоловікові і просить у нього щось, чим би вона могла прикритися, то наяву він може втратити або любов, або зазнати фінансових втрат, запевняє сонник.

Коли вам приснилася колишня знайома, що йде по вулиці в негліже, а ви були здивовані, що нікому до неї немає діла, то це яскраве свідчення втрати робочого місця або провалу іспитів.

Основоположні чинники сновидінь

Відповідаючи на питання, до чого сниться гола дівчина, слід дати відповіді на інші питання: які почуття відчуває той, хто лежить до об’єкта сновидіння? Як діють інші герої сну, спостерігаючи таке явище? Як поводиться сама оголена? Де відбувається дія?

Зигзаги мрій

Споглядання оголених форм завжди бажано і уві сні, і наяву. Але зрозуміти сенс видінь можна, трактуючи конкретні запам’яталися ситуації:

Чому сниться гола особа…

Об’єкти сновидінь, навіть якщо вони були однієї статі, мають різне ставлення до сновидцу. Один з них

Сниться нагая знайома

Родичі, інші — подруги, співробітниці та інше. Посили сну відповідно теж різні.

До чого сниться колишня

До чого примарилась гола колишня співробітниця? Це нагадування про те, що наяву ви колись незаслужено образили дальню приятельку, яка в даний час переживає труднощі і загострено потребує допомоги. Знаючи, що ви можете їй допомогти, вона все ж таки не наважується до вас звернутися, пам’ятаючи давнє непорозуміння. Спробуйте знайти з нею контакт і поцікавтеся справами.

Сниться колишня кохана в негліже. До чого б це? Яскраве свідчення тому, що ваші почуття до неї зовсім не охололи. Ви зробили величезну помилку, піддавшись улесливим словам і вчинкам. Однак колишня кохана якийсь час ще здатна пробачити ваші помилки і дати шанс все повернути. Головне, не втрачайте час.

До чого сниться колишня знайома без одягу? Це сигнал, що хтось із вашого оточення, хто можливо хотів вести з вами спільний проект, готує проти вас змову. А причина цього — заздрість. Будьте весь час на чеку.

Сниться колишня партнерка по бізнесу без вбрання? Це знак того, що вам скоро надійде вигідна пропозиція від давнього приятеля або приятельки. Це рентабельний проект, але вони самі його не потягнуть, тому вчасно згадають про вас, надійному партнері.

Сниться оголена кохана на пляжі

Примарилась улюблена

Якщо сниться сюжет, де бачите сонячний пустельний пляж, на якому ви і кохана, повністю перед вами гола, то це відображення ваших бажань пристрасної зустрічі з нею. Можливо, ви давно не бачилися. Або ж просто хочете відпочити разом наодинці.

Якщо вам примарилась улюблена в душі, під струменями води, то це сигналізує про можливу невірності партнерки, яка намагається ретельно приховувати подвійне життя.

Знайомі жінки

Сталося побачити, що в мріях нагая знайома прийшла до вас в кабінет на роботу? Це попередження про можливу казусна ситуації, яка похитне довіру керівництва до вас. Будьте уважні при виконанні завдань. Намагайтеся нікого не допускати до процесу. Це тільки ваші обов’язки. Ніхто не повинен вносити поправки.

Якщо якась ваша знайома була помічена в громадських местахлібо на вечірках без одягу, то це означає, що незабаром у неї трапиться якась неприємність наяву. Але вас це жодним чином не торкнеться.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: