Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться голий чоловік?

До чого сниться голий чоловік?

Зміст:

Сонник голий чоловік

Сни, в яких доводиться бачити чоловіка голого, символізують неприкриті емоції, сокровенні таємниці і оголеність душевних поривів, говорить сучасний сонник. Для того, щоб більш точно розтлумачити, до чого сниться голий чоловік, потрібно згадати де саме уві сні він зустрівся, як він себе вів і які емоції уві сні викликав.

Якщо приснився голий чоловік посеред вулиці, де багато одягнених перехожих, такий сон може передвіщати хвороба. У разі, коли особа вам знайома — захворіти може він сам. Також подібне бачення може говорити про те, що ви дізнаєтеся про потаємної таємниці цієї людини.

Нагота уві сні може символізувати неприкриті почуття і душевні таємниці. Бачити знайомого голого чоловіка — значить дізнатися про нього щось таке, що він вважав за краще б приховати. Але обставини складуться так, що ви мимоволі станете свідком занадто особистої розмови, про який бажано було б не знати. Що робити з цією інформацією — вирішувати тільки вам.

Різні думки

Якщо приснився голий чоловік

Древній сонник говорить про те, що нагота уві сні означає втрату здоров’я і нездужання. Більш сучасні джерела говорять про оголеності душі. А агресивний психоаналіз Фрейда пояснює, що подібні бачення уві сні символізують ретельно замаскований комплекс неповноцінності.

Стародавнє слов’янське сонник — до хвороби

Малий Велесов сонник, заснований на древніх символьних тлумаченнях, говорить про те, що оголене тіло попереджає про деякі неполадки з ним. Підсвідомість намагається попередити сновидіння, що якась система не в порядку, і потрібно більше часу відпочивати, щоб організм міг відновитися.

Вплив комплексів — сонник Фрейда

Сонник німецького психіатра пояснює, що бачити людини оголеним уві сні — знак того, що у сновидіння є комплекс неповноцінності і страх перед статевою близькістю. Якщо ж той, хто нагий абсолютно ніяк не звертає уваги на відсутність одягу і веде себе уві сні як ні в чому не бувало — ви занадто переживаєте про вигадані проблеми

Жінці такий сон обіцяє зміну статевого партнера.

Невпевненість в собі — сонник Міллера

До міцному здоров’ю або заміжжя

Часто нагота уві сні вказує на проблеми з комунікацією. Можливо, оточення вважає вас трохи дивним, і намагається вивести на відверту розмову, а ви цього щосили чините опір.

Власні почуття

Для тлумачення подібних снів важливо також враховувати власні почуття. Якщо вам подобалося бачити голого, ви спостерігали красиві і правильні форми, він був гарний, а тіло випромінювало здоров’я — це хороший знак. Таке бачення може означати знайомство з дуже цікавою особистістю, яка відіграє важливу роль у вашій долі.

І навпаки, потворне, худе або занадто сите тіло може означати хвороби, неприємності і фінансові труднощі. Деякі тлумачі можуть також звертати увагу на те, що оголений чоловік уві сні може вказувати на небезпеку крадіжки.

Мертвий абсолютно голий чоловік говорить про серйозні труднощі в спілкуванні. Якщо відносини стали занадто особистими, такий сон означає повне їх припинення.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: