Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться голити голову?

До чого сниться голити голову?

Зміст:

Сонник голити голову

В реальності волосся у багатьох культурах сприймаються як символ сили, життєвої мудрості, енергії людини. Лишається волосся вважалося мало не трагедією. До чого сниться голити голову? Якщо сновидцу в нічному баченні привиділося подібне, то варто прислухатися до того, що скажуть тлумачі снів.

Гоління голови уві сні

Коли ви голите собі голову уві сні, то часто сонники кажуть про те, що ви готові попрощатися зі своїм минулим. Сновидець готовий до змін, рішуче налаштований, при першій же можливості стане діяти.

Сниться гоління волосся

Вважається, що в першу чергу ви повинні придивитися до інформації, даної тлумачами снів. Якщо ви вивчите три-чотири джерела, то зумієте скласти для себе правдиве пророцтво.

Аюрведичний тлумач

Побачити уві сні, що у вас виголена голова — негативний знак. Вважається, що сновидець серйозно хворий, і, якщо постаратися запам’ятати бачення детально, можна визначити, чи є у сновидіння шанс на одужання, або все пройде не так гладко.

Існує думка, що якщо після поганого сну постаратися заснути і побачити позитивний сон, то збудеться саме він. Або ж погане сновидіння можна нейтралізувати, для цього вам необхідно зробити підношення.

Мусульманський сонник

Як вважає даний сонник, голити волосся на голові — знак швидкого одужання для хворої людини. Особливо сновидіння позитивно в тому випадку, якщо вас долало захворювання, пов’язане з очима або головою.

Сновидець, що в реальності ніколи не голив голову, а уві сні робить це, може зазнати значних втрат.

Що ще може обіцяти гоління уві сні:

Сімейний тлумач

Уві сні хтось збриває сновидцу волосся на потилиці? Ви потрапите в неприємну ситуацію, і вас зганьблять перед усіма. Сновидіння очікує безліч турбот, він буде схильний до небезпеки.

Дане бачення вважається позитивним для людей з кримінальними нахилами, він обіцяє удачу в їх небезпечних справах.

Голити когось налисо — ви погано поступите зі своїм знайомим. Ваш безчесний вчинок залишить незгладимий слід в його душі, ви більше ніколи не зможете нормально спілкуватися. Тлумач говорить про те, що від вашого вчинку можете постраждати і ви самі.

Голена налисо голова уві сні може обіцяти швидку смерть вашого родича або ж доброго друга. Після такого сну ви незабаром про це дізнаєтеся.

Якщо чоловік уві сні бачить, що його голить наголо його дружина або просто друга половинка, то йому варто уважніше придивитися до її дій. Дана жінка невірна йому і безсоромно користується його довірою.

Коли холостяк уві сні голив волосся на голові, то незабаром він може вступити в офіційний шлюб.

Уві сні довго думати, з якого місця починати голити — ви будуєте далекосяжні плани. Бажаючи збагатитися, ви можете нанести незгладимий шкоди вашим близьким людям.

Тлумач від А до Я

Сновидінню хто-небудь збриває волосся

Як вважає даний сонник, голити голову уві сні — до труднощів на шляху, перешкодам, ускладнень. Правда, потім ви зможете гарненько відпочити після виконаної роботи.

Коли вам збривають волосся на голові, то ви зумієте впоратися з покладеною на вас важким завданням, ніж грунтовно закріпіть свій соціальний статус.

Для жінки голити голову кому-небудь — до неприємної розмови з чоловіком або начальством.

Передбачення Густава Міллера

Якщо уві сні ви просто були стороннім спостерігачем того, як когось голили наголо, то в реальності ви захочете отримати прибуток від такого собі справи, але ваші плани не увінчаються успіхом. Причина проста — ви просто закинути розпочату справу, не дійшовши до кінця.

Коли чоловік в нічному баченні голиться тому, що у нього на голові з’явилася плішивість, то він може виявитися в досить скрутному матеріальному становищі. Причиною цього буде його безмежна щедрість і безвідмовність.

Наснилася лиса жінка

Бережіть свої гроші

Коли уві сні голова поголена у жінки, то ви можете опинитися в крайній нужді. Сновидець ризикує потрапити в крайню бідність, голодувати, не мати даху над головою.

Той же сон, тільки з чоловіком в головній ролі, означає, що розпочате вами справа буде вельми прибутковим.

Негативно бачити свого чоловіка йди дружину з поголеною головою. Такий сон обіцяє охолодження почуттів між подружжям. Крім того, сім’ю стануть долати фінансові неприємності.

Хто був головною дійовою особою

Якщо уві сні ви будете голити голову наголо комусь, то варто уточнити особистість голили:

Самостійно позбавлятися від волосся

Якщо приснився сон, коли ви самостійно рятуєтеся від волосяного покриву на голові, то передбачення сонників будуть абсолютно іншими.

В тлумачі Деніз Лінн можна побачити наступне пророцтво. Коли уві сні ви самостійно голили наголо, то зараз у вас настане період, коли краще усамітнитися і гарненько подумати над своїм життям. Зараз як ніколи вам належить зробити важливий для себе вибір, який вплине на всю вашу життя. Варто неабияк подумати, перш ніж приступати до рішучих дій.

Існує і абсолютно протилежну думку, що висловлюється Новітнім сонником. Самостійно голитеся — незабаром ситуація вийде з-під контролю сновидіння. Залишиться тільки спостерігати за всім, що відбувається.

Підсумки, до чого можуть призвести подібні бачення

Коли уві сні ви бачите свого знайомого, який і в реальності лисий, то дане нічне бачення не матиме ніякого посилання.

До чого сниться голена голова в тому випадку, якщо в реальному житті людина ніколи короткою не стригся? У даного бачення може бути маса трактувань, адже уві сні ви можете побачити абсолютно нереальні події.

Трактування нічного бачення залежить від того, хто ходив лисим уві сні. Також важливо, ким людина доводиться вам у реальності.

Буває, сонники кажуть про те, що коли уві сні збривав все волосся з голови, то бажаєш звільнитися від надмірної опіки іншої людини.

У нічному баченні ви тільки збиралися голитися, але так і не зробили цього — остерігайтеся шахраїв.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: