Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться горілка?

До чого сниться горілка?

Зміст:

Сонник горілка

Алкогольні напої різної міцності можуть надавати сил і впевненості в собі, але при зловживанні подібною продукцією, кількість побічних ефектів буде превалювати над передбачуваною користю. Однозначної думки, якщо приснилася горілка, немає — тлумачення, як може бути різним, але в цілому, тяжіє до негативного.

Більшість сонників, пояснюючи, до чого сниться горілка, використовують метафоричне накладення дії напою на свідомість людини. Це означає, що частіше за все, тлумачення буде таким, як дає сучасний сонник: горілка, побачена уві сні, це викривлене сприйняття дійсності, неправильне розуміння слів оточуючих людей, безвідповідальне ставлення до власних вчинків.

Щоб отримати найбільш точне тлумачення, до чого сниться горілка уві сні, важливо проаналізувати масу деталей сновидіння:

Хто вживав спиртне

Якщо сниться багато спиртного на столі, важливо звернути увагу на те, чи довелося його вживати і які при цьому були наслідки. Пити горілку самому — сумні події. У компанії друзів або знайомих — розтрачене даремно час і здоров’я. Але кожен з цих варіантів сновидінь вимагає більш ретельного розгляду.

Активно випиває сам сновидець

Коли сниться активне споживання алкоголю і уві сні відчувається сп’яніння, яке посилюється з кожної випитої чаркою — це поганий знак. Сновидець, сам того не розуміючи, вибрав невірний шлях і кожне його рішення тільки посилює проблему. Купувати горілку уві сні і пити її — значить, пускати все на самоплив і не брати участь у формуванні власного майбутнього.

Для детального тлумачення, до чого сниться горілка, яку уві сні вживає сам сновидець, потрібно відштовхуватися від його статевої приналежності.

Якщо сновидец жінка

Коли жінці сниться, що вона активно п’є горілку і при цьому п’яніє, значить, вона дозволяє собі занадто розв’язна поведінка з чоловіками. Вона впевнена, що в їх компанії вона є надійним другом для кожного, але насправді, це зовсім не так.

Чоловік або жінка пив горілку

Чоловік сам п’є горілку уві сні

Якщо подібний сон сниться чоловікові, то його тлумачення буде трохи іншим. Спиртне в чоловічих снах означає безвідповідальне ставлення до своїх слів і вчинків. Простежте за власною поведінкою, швидше за все, непорозуміння з друзями і близькими викликані вашої схильністю до порушення даних обіцянок.

Спільне вживання спиртного

Коли сниться, що сновидець п’є горілку не один, а в компанії, це може означати, що скоро його невгамовне бажання гострих відчуттів буде задоволено, але закінчиться воно дуже сумно. Ось що говорить новітній сонник: горілка, яка розпивала на пару з друзями, символізує череду невдач і проблем. Вони виникнуть через сумнівні пригод. У кращому випадку будуть втрачені великі гроші і час, а в гіршому — він розплатиться своїм здоров’ям.

Споглядальне сновидіння: п’ють інші люди

Бачити уві сні незнайому компанію, яка старанно споживає спиртне, дивуватися їх п’яним витівок і занадто гучній розмові — мати репутацію «білої ворони» серед друзів або колег. У вас дуже серйозні моральні вимоги не тільки до себе, але і до оточуючих. Через них у вас дуже мало друзів, але всі вони дуже надійні.

Своє ставлення до алкоголю

Для того, щоб тлумачення сну було адекватним, потрібно правильно сприйняти власні відчуття і почуття. Якщо людина в реальності не сприймає прийняття алкоголю, а уві сні буквально кожною клітинкою вбирає відчуття сп’яніння — значить, йому варто побоюватися обману.

При частому вживанні гіркою, або при частому бажанні пригощати алкоголем друзів, подібні сновидіння можуть просто відображати дійсність.

Якщо має бути серйозне торжество, на якому планується масове розпивання спиртних напоїв, значить, сон про горілку просто підтверджує очікування.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: