Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться горох?

До чого сниться горох?

Зміст:

Сонник горох

Така поширена по всій земній кулі культура, як горох, може привидітися будь-якому сновидцу. Трапляється, що апетитні зелені стручки постають у снах в якості закуски, деякі сновидіння показують образ висаджених на поле зерен представника сімейства бобових.

Кожне нічне бачення по своєму унікальне, тому при розборі мрій сплячої особі потрібно проявити терпіння, згадати найдрібніші подробиці і ознайомитися з можливими значеннями тлумача.

Як запевняє сучасний сонник, горох у снах уособлює всілякі задоволення, наяву людина зможе розслабитися, відпочити на славу, як душею, так і тілом.

Якщо сниться стручок, який неможливо розкрити, то майбутнє ще не готове розкрити свої таємниці, розповісти про майбутні події, а посипалися на землю горошини пророкують отримання щедрого винагороди за виконану недавно доручення.

Відомі тлумачення

Велика частина пророкувань подається сонниками в позитивному ключі, але існують і негативні значення «горохових» сновидінь.

Приснився свіжий зелений овоч

Жінці, яка лущила бобова рослина уві сні, чекає зустріч з цікавим співрозмовником, а для чоловіка подібний сюжет натякне на появу в теперішньому часі дівчата, що виконує функції наставника, помічника.

Психологічна картина

Кілька унікальних тлумачень подають відомі психотерапевти.

Наснилися розсипані горошини

Досягне успіху на роботі та людина, якій мариться багатий на горох урожай, оскільки зелений горошок — це символ фінансової стабільності .

Зовнішні особливості

Наснилися зростаючі стручки

Від зовнішнього вигляду рослини і його плодів буде залежати і отримане ознаку.

Український тлумач вважає, що зростаючий стебло уособлює життєву енергію, силу волі, а висушений спекою стручок повідає про майбутні проблеми вдома, сварках в робочому колективі, загальної негативної атмосфері, що панує близько сплячої персони.

Сучасний сонник горох тлумачить як ознака безбідного існування, існуючої можливості подорожувати по світу, можливості насичуватися мудрістю предків.

Краще помістити заощадження в банк, якщо за сюжетом довелося вважати горошок, — запевняє жіночий тлумач.

Їжа з гороху

Що обіцяє каша або суп з гороху, розповість сонник.

Є уві сні зелений овоч

Очищені від стручка горошини сняться щасливим людям, які задоволені місцем роботи, сімейним побутом.

Зіпсований стручок

Наснилося червиве рослина

Примарилося жовтий горох, як і квасоля, ототожнюються з втратою бадьорості, прагнень, бажання пробиратися вгору по кар’єрних сходах.

Сильно порушені почуття тієї персони, якій снився недозрілий гороховий стручок.

Що символізує червиве рослина? На вашому шляху зустрінеться багато заздрісників, недоброзичливців. Виявиться, що той, кому довіряв сновидец, стане зрадником, видасть таємниці сплячої особи.

Збір врожаю

Зелений горошок — це ознака веселощів, гарного тонусу організму, а що якщо привидівся цілий город з саджанцями рослини?

Купівля консервованого продукту у снах — це ознака скутості, підсвідомих страхів виявитися висміяним навколишнім суспільством.

Швидкі тлумачення

Консервна банка з горохом може наснитися людині з високими моральними принципами.

Якщо за сюжетом пригостили когось горошком — наяву не минути конфлікту, так що краще бути напоготові, щоб удар супротивника не виявився несподіваним.

Зіпсований мишами горох уві сні розповість про майбутні капості з боку сусідів, вирощування рослини є ознакою працьовитості, посидючості.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: