Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться готель?

До чого сниться готель?

Зміст:

Сонник готель

На думку більшості сонників, образ готелю в нічних мареннях приходить тоді, коли в житті сновидіння повинні відбутися позитивні зміни. Такий знак віщує закордонну подорож, враження після якого залишаться на все життя. Однак ці трактування не є найбільш точними.

Відмінні риси

Якщо наснилася готель

До чого сниться готель? Для того, щоб скласти детальний опис, треба визначитися з дрібницями в самому сновидінні. Як пише англійська сонник, готель — провісник негативних подій:

Але не варто панікувати, якщо ви побачили такий сценарій, можна буде все змінити, головне — докласти максимум зусиль.

Можливі сценарії

Вам може приснитися, що ви перебуваєте в готелі, а тому треба буде проаналізувати те, чим там вдалося зайнятися. Як пише сонник Цвєткова, побачений знак в головах у багатьох людей асоціюється саме з переїздами і відрядженнями.

Жити

Зняти уві сні готельний номер

Якщо сновидец зняв готельний номер, значить в реальному житті він відчуває серйозний дискомфорт, не тільки фізичний, а й моральний. Швидше за все, йому просто перестало подобатися перебувати у власному будинку, а тому треба зробити все можливе для визначення причини того, що відбувається.

Як пише сонник Хассе, вищеописана картина сниться в тому випадку, якщо сплячої людини очікує далеке мандрівка, до якого треба приготуватися заздалегідь.

Якщо готельна життя сниться подружній парі, значить в їхніх стосунках уже давно вкоренився розлад. Чи не докладаючи жодних спроб, можна швидко зруйнувати відносини, які будувалися протягом багатьох років. Швидше за все, один з партнерів вже знайшов заміну і тільки відтягує час свого відходу. Якщо любовний зв’язок більше немає, то і сенсу триматися за цю людину теж немає.

Шукати

Пошук готелю в нічних мареннях — до початку дрібних перешкод, які можуть виникнути абсолютно раптово і порушити запланований шлях до щастя. У такому випадку немає сенсу переживати завчасно, оскільки деякі події можуть бути вирішені і без вашої участі.

Який готель?

На наступному етапі розшифровки треба детально проаналізувати вигляд самого готелю.

Розкішний

Якщо сняться розкішні апартаменти

Якщо сновидець перебуває в чистому і охайному готелі, то, на думку Міллера, його чекатимуть яскраві враження, обумовлені далекою поїздкою або переїздом.

Бачити розкішний готель на березі океану — до приємного проведення часу. Якщо під час заселення почався сильний шторм, вам треба насторожитися і зрозуміти, що вас можуть оточувати шарлатани.

Сімейний тлумач підкреслює, що розкішне житло пов’язано з майбутнім відпусткою. Якщо під час заселення був штиль, значить відпочинок буде справді вільним і комфортним. Сниться, що ви стали власником готелю — до великої удачі, якій треба сміливо користуватися. Одна з найголовніших цілей буде досягнуто вкрай швидко.

Дешевий

Якщо вам приснилося, що житло, в яке заселилися, знаходиться в украй пошарпаному стані, а білизна виділяє неприємний запах, значить планована поїздка до моря може закінчитися хворобою або серйозним ускладненням.

Бачити старий будинок у моря — символ великих надій, який виходить не тільки від самого сновидіння, але і від оточуючих його людей. Для того, щоб вдалося наблизити досягнення своєї мети, треба постаратися знайти компроміс, і тоді ніякі розбіжності не страшні.

Інші тлумачення

Якщо ви протягом довгого часу знаходилися в готелі, то такий знак розповідає про те, що вас чекатиме занепад сил, який важко буде пояснити. Продовжуючи в такому ж дусі, можна розраховувати на те, що може початися занепад в різних сферах життя. Головне — вчасно звернути увагу на проблему, і тільки потім шукати можливі варіанти вирішення.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: