Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться граната?

До чого сниться граната?

Зміст:

Сонник граната

Людини військового приснився образ боєприпасів та іншої зброї не здивує. Решту людей несподіваний сюжет може приголомшити, викликати почуття незгоди, відмови, страху. У мирний час вогнепальну спорядження у снах характеризує сплячу персону як запальну, агресивну особистість.

Розрив снарядів досить часто сниться особам, яким судилося опинитися в центрі подій, отримати приголомшливу звістку. Вибираючи, до чого сниться граната, тлумач рекомендує орієнтуватися на супутні деталі сюжету, зовнішню характеристику боєприпасу і здійсненні сновидцем дії.

Відомий психоаналітик Густав Міллер наполягає, що, якщо центральним образом сновидіння виявилася бойова граната, то спокійне життя змінять яскраві події, незабутні враження.

Гранати, вибухають за сценарієм мрій, пророкують прийдешні шокуючі зміни, а впав поряд снаряд вкаже, що сновидцу судилося втратити все накопичені кошти.

Бойове спорядження

Збройні військові сімейної особі віщують розлад у стосунках. Окремо тлумачі розглядають приснилися боєприпаси, лимонки, шімозой.

Приснився працює гранатомет

Коли лунають звуки розірвався боєприпасу, то, згідно з тлумачу від «А» до «Я», що спить особі вийде обійти неприємності стороною.

Дії з предметом

Кидати гранати у снах — недобрий знак, який вказує, що суспільство негативно сприйме розпускають сплячою людиною чутки.

Купівля подібного виду зброї може приснитися, коли на інтуїтивному рівні відчувається загроза для життя. Таким неабияким способом підсвідомість намагається донести особі, що обраний невірний шлях, який може привести до сумних наслідків.

Продавати уві сні зброю і боєприпаси

«Підкласти свиню» родичу або доброго знайомого незабаром після нічних мрій той, хто займався продажем бойових гранат у снах.

Розпускають недругами плітки не тільки зіпсують репутацію, але і перешкодять виконанню поставлених начальством завдань, — так розбирає сновидіння з гранатами сімейний тлумач.

До бою готовий

Людина, приміряв уві сні форму військового, наяву прагне захистити не тільки власні права, а й відстоює думки більшості. Тому, хто за сценарієм кинув першим гранату, судилося стати призвідником погромів, скандалів.

Чи не почути, що граната розірвалася — несприятливий символ, який обіцяє початок низки неприємних подій.

Лимонка або гарматне ядро

Наснилася підкинута граната

Як переконаний езотеричний сонник, граната вказує на те, що за вчинені вчинки належить розплата, наслідки умисних злочинів повернуться до вас.

Якщо привидівся гранатомет, то осінній тлумач мрій попереджає про виникнення конфліктів між подружжям.

Кинута на кордоні лимонка характеризує сплячої людини як закриту від соціуму особистість, що приховує справжні наміри.

Гарматна установка часів Першої Світової війни підкаже, що використовуються методи боротьби застаріли, не актуальні.

Привидівся муляж

Кілька цікавих пророкувань надає сонник мріям, де основним об’єктом виявився муляж гранати.

Чи не придатна лимонка у снах розповість про невдачу, яка підстерігає сплячого, оскільки наяву для реалізації бажаного виявиться недостатньо коштів і наполегливості.

Інші значення

Зірвана чека сниться, як символ очищення. Всі невдачі вже позаду, душу більше не турбують минулі образи.

Гранатовий склад уособлює внутрішню боротьбу добра зі злом, а розірваний снаряд підкаже, що злим умислом судилося вирватися назовні, заподіявши шкоду люблячим сновидіння людям.

Якщо за сценарієм довелося бігти по полю бою, рятуючись від обстрілу або гранат, варто кілька разів обдумати власні наміри, адже справа виявиться ризикованим.

Гарматне ядро у снах ототожнюється підсвідомістю з нагадуваннями минулих перемог. Така особа тішиться ілюзіями, що вчинені раніше вчинки зіграють вирішальну роль при влаштуванні на роботу.

На думку провидиці Ванги, наснитися шум летять снарядів може перед початком військових дій.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: