Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться грати в карти?

До чого сниться грати в карти?

Зміст:

Сонник грати в карти

Уві сні нам можуть здатися найрізноманітніші сюжети з повсякденного життя. Часом сниться навіть те, чого в реальному житті ми і не думали робити, А, що вже говорити про таку повсякденну річ, як гра в карти? До чого сниться грати уві сні?

До чого може снитися гра в карти

Якщо снилася гра в карти

Символ досить суперечливий. Люди розділилися на дві категорії, одні вважають, що подібне бачення вказує на те, що ви вибрали невірний шлях, ведете розгульний спосіб життя, віщують неприємності, брехня і обман. А інші вважають, що в подібному сні прихований більший сенс, послання вищих сил.

Думки тлумачів, з приводу того, до чого сниться гра

Будь-яке сновидіння, яке ви хочете розгадати, варто починати розглядати з тлумачів снів. Саме в них згрупована необхідна інформація.

Сонник Мандрівника

Самі по собі карти позначають фальшиві взаємини, обман знайомого або близької людини.

Гра — можливість придбати якесь благо. Але, навіть виграти уві сні, означає отримання чого-небудь незначного, або ж суттєвого, але на дуже короткий термін.

Сонник Міллера

Езотеричний сонник

Тлумачний сонник

Думки англійців щодо гри в карти

Англійська сонник виходить з того, що існує безліч карткових ігор. Даний сонник радить запам’ятати, що за гра сниться. «Покер» — можливо, вам не варто бути настільки відкритими з людьми і хоча б іноді робити «покеру» особа, особливо, що стосується ділових питань.

А, наприклад, гра бридж, каже, пора заводити знайомства з впливовими людьми — незабаром стане в нагоді.

До чого вигравати в карти уві сні

На думку Міллера, виграти в картковій грі уві сні, до перемоги в судовому слуханні. Немає неприємностей з законом? Тоді вас чекає удача в справах.

Також виграти в карти в сновидінні обіцяє вам знайомство з хорошими людьми, які стануть вашими вірними друзями, готовими в будь-який момент прийти на допомогу.

Інші передбачення карткових ігор

У деяких тлумачів можна знайти інформацію, з приводу того, до чого уві сні грати в карти з вампіром:

Якщо під час гра карти з ваших рук падають і розсипаються по підлозі, тоді вам загрожує провал. Ви ходите буквально по лезу ножа. Але якщо ви їх швидко зберете, значить, зможете виплутатися з ситуації, що склалася.

Грати в ігри в карти в публічних місцях, або на відкритих турнірах — незабаром отримаєте фінансовий прибуток.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: