Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться грати в м’яч?

До чого сниться грати в м'яч?

Зміст:

Сонник грати в м’яч

В реальному житті ви не зустрінете жодної людини, яка б не грався м’ячем. А до чого сниться грати?

Тлумачі вважають, що дане бачення говорить про вашому нестійкому положенні. У будь-який момент ви можете втратити свій статус, матеріальне благополуччя і опуститися на саме дно.

Сновидіння з м’ячем

М’яч — улюблена іграшка кожного малюка. І навіть в досить зрілому віці ми не проти пограти в вибивного, футбол, волейбол, інші ігри з присутністю м’яча.

Пророцтва тлумачів

Наснилася іграшка або спортивний снаряд

Перед тим як братися за складання власного прогнозу на майбутнє, вам варто дізнатися у сонників один важливий момент. Що в цілому обіцяють бачення, в яких ви здійснювали певні дії з м’ячем?

Малий Велесов тлумач

М’яч уві сні може обіцяти дві основні речі:

Передбачення буде залежати від того, що ви робили з м’ячиком уві сні.

Тлумач 21 століття

Бачити в сні невелику іграшку в руках

Даний тлумач снів вважає: якщо грали в м’яч, вам варто бути гранично уважним. Незабаром доля піднесе вам подарунок, головне — не упустити свій шанс.

Бачити, як м’ячик підкочується до вас — відновіть старі зв’язки, зустрінете друга, з яким давно не спілкувалися. Також сонник обіцяє вам отримання спадщини.

Якщо ви грали з невеликим м’ячиком, то вас чекає зустріч з другом дитинства, з яким ви весело і приємно проведете час.

Але в той же час, якщо вам сниться м’яч, то вам не варто зараз приймати важливих рішень. Всі складні питання варто відкласти на невизначений термін. Передбачення говорить, що сплячій людині варто утриматися від тривалих поїздок.

Сонник радить вам приділити увагу другорядних речей, на які у вас просто раніше не вистачало ні часу, ні бажання. Зараз найсприятливіший для цього період.

Тлумач Мандрівника

Бачити уві сні захоплюючу гру

Якщо вам наснився м’яч, то таке бачення швидше описує ваш внутрішній стан. Не виключено, що ви володієте завищеними амбіціями, ваша гордість часто заважає вам у житті.

Крім іншого, бачення може передвіщати клопоти, образи. Сновидець стане для суспільства ізгоєм, його будуть ображати все, кому не лінь.

Тлумач Медеї

Як вважає даний сонник, грати в м’яч — бачення, що показує, що людське життя є лише своєрідною грою. Також сон говорить про те, що ваше становище в даний відрізок часу досить нестійке.

Чаклунка вважала, що якщо уві сні ви грали з м’ячем, то вас чекає запаморочливий успіх, а в наступний момент ви будете змушені боротися за своє існування.

Просто бачити м’ячик — у вас з’явиться надія на краще.

Тлумач Лонго

Наснилися спортивні снаряди

Баскетбольні, футбольні, інші м’ячі уві сні пророкують, що ви знову зустрінетеся з важливим для вас людиною. Можливо, це буде друг дитинства, з яким ви приємно проводили час, але потім він поїхав, і ви і думати про нього забули.

Лонго вважав, що незабаром ви знову зустрінете дану особу, і вам буде приємно проводити разом час. Надалі ви вже не розлучитеся.

Якщо у сновидіння немає нікого, хто міг би підходити під даний опис, значить вас чекає знайомство з однодумцем. Ви зустрінете людину, що повністю буде вторити вашим думкам. Вважається, що незабаром ви знайдете відмінного співрозмовника.

У нічному баченні ви просто дивилися, як м’яч лежить нерухомо — у ваше життя прийде спокій. Якщо вас терзали деякі неприємності, то зараз вони покинуть ваше життя, можете в цьому не сумніватися.

Езотеричний сонник

Кидати уві сні іграшку

Приснився м’яч? Участь в суперечці, змаганнях, іграх обов’язково принесе вам одноосібну перемогу.

Тлумач Менегетті

Будь м’яч, що ви бачили уві сні, означає, що у вашому житті зараз немає визначеності. Ніхто не зможе сказати вам, що буде відбуватися завтра. Можливо, ви щось придбаєте, а може бути, навпаки, втратите.

Кидати м’яч туди-сюди — будете зайняті марними клопотами. Те ж саме тлумачення дає сонник і в тому випадку, якщо ви будете перекочувати м’яч з місця на місце.

Гратися з ним — зможете примножити свої багатства.

Циганський тлумач

Даний символ уві сні є передвісником труднощів. Якщо він котиться до ваших ніг, значить ви отримаєте винагороду за свою роботу.

Приснилася гра в волейбол

М’ячик відкочується від вас? Таке бачення означає, що вам варто ретельно працювати для того, щоб домогтися високого становища.

Сучасне тлумачення сну

Довелось бачити уві сні, як хтось буде грати в баскетбол, футбол, волейбол? Ви вважаєте цю людину спритним, таким, який може впоратися з будь-якими перешкодами, виконати навіть найважчу роботу.

Гра в м’яч приносила справжнє задоволення — можливо, в реальності вам варто відкинути негативні емоції, пережити сплеск адреналіну.

Багато що залежить від того, якої форми був м’яч у вашому сні. Для чого він використовується, наприклад, волейбольний м’яч часто говорить про те, що ви з головою підете в роботу і перестанете піклуватися про свою сім’ю.

Спробуйте згадати ваші дії з ним, а потім беріться за тлумачення.

Ваші дії уві сні

Багато що залежить від ваших дій в нічному баченні:

Приснився подарований спортивний снаряд

Сниться спорт

Футбольне тренування уві сні, на думку Густава Міллера, обіцяє сплячій людині гарне самопочуття, удачу в життя.

М’яч був спущеним — ваші плани найближчим часом не збудуться, як би ви не старалися.

Баскетболіст в вашому нічному баченні ніяк не може потрапити в кільце — в особистому житті настають зміни, і вони будуть не з приємних. Не виключено, що ви переживете зрада.

Спостерігати за волейболом, і бачити, як м’яч вилітає за межі поля — зробите перерву в роботі, не виключено, що у вас намічається відпустку.

Не потрапити м’ячем у ворота — даремно витратите гроші. Будьте гранично обережні з фінансами.

Грати в більярд і моментально потрапляти кулями в лунки — ви знайдете цікаве заняття, повністю присвятіть себе йому.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: