Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться гречка?

До чого сниться гречка?

Зміст:

Сонник гречка

До чого сниться гречка уві сні? Дане бачення може передвіщати сварки, отримання складного здійсненного завдання. Але більш точно розшифрувати сон можна тільки вказавши всі приснилися деталі.

Сниться гречка

До чого сниться гречка чиста і хорошої якості? До багатства. Побачив сюжет уві сні миє сміливо починати нові починання в реальному житті.

Тлумачить сонник: гречка уві сні була зі сміттям — значить, наяву будуть хвороби і конфлікти. Тлумач снів радить сновидцу бути стриманішим і не вплутуватися в сварки.

Якщо приснилася гречка

До чого жінці бачити сон, в якому вона пересипала крупу з однієї посудини в іншу? Це сниться до безглуздих клопоту. Якщо в сновидінні спостерігали за тим, як це робили інші люди, то сновидіння очікує зустріч з нав’язливими людьми.

Перебирати її

Жінці снилося, що вона перебирає гречану крупу — значить, сновидицей варто переглянути свої плани на майбутнє, а можливо навіть їх відкоригувати. Інше тлумачення вказує на те, що інша жінка її обговорює.

Розсипати

У сюжеті нічного бачення розсипали гречку? Значить, наяву НЕ змиєте скористатися вигідною для вас ситуацією. Можливість просто вислизне від вас. Але тлумачення заспокоює людину побачив даний сюжет: не варто засмучуватися, тому що попереду вас чекають нові успіхи і досягнення.

Збирати

Збирати в нічний мрію розсипану крупу — долею буде дан щасливий шанс здійснити задумане.

Сниться гречка на поле

Якщо приснилося поле з гречкою

Уві сні бачили гречку зростаючу на поле — до отримання радісних звісток.

Якщо в сновидінні снилося квітуче поле то, сновидіння очікують клопоти. Ще даний сюжет бачити до просування по кар’єрних сходах.

Уві сні довелося молоти гречку — виконайте важку роботу, але в результаті отримаєте великий прибуток.

Купувати крупу

За сюжетом ви купували гречану крупу в магазині? Значить, наяву отримаєте хорошу премію за свою працю. Робили велику закупівлю крупи — отриманий результат перевершить ваші очікування.

Каша

У нічному баченні довелося варити кашу — сновидец вміло розпорядитися своїми коштами. У сновидінні привиділася вже варена каша гречана? Значить, очікуйте нудного проведення часу.

Фермерам каша сниться до навали шкідливих комах (сарана, тля, колорадський жук).

До чого є її в нічний мрію? Остерігайтеся, гряде період неприємностей. Ще сон віщує сновидцу отримання цінного ради від друзів, до якого потрібно прислухатися.

Тлумачення сюжету з гречкою в популярних сонниках

Завжди потрібно порівнювати тлумачення з різними популярними сонниками, адже іноді один і той же сюжет може передвіщати абсолютно різні речі.

Сучасний сонник

Якщо варили гречку

Сонник XXI століття

Бачити поле гречки — до успіхів у професійній сфері.

Крупа куплена в великій кількості — отримаєте хороший результат від виконаної роботи.

Перебирати її — значить, наяву сплячий намагається позбутися поганих звичок.

Сонник Феломена

Гречка сниться до проблем, з якими будуть супроводжувати удача. Тобто потрібно буде попрацювати, щоб досягти бажаного.

Жінці бачити готову страву з цієї крупи — до самовдосконалення.

В кінці хочеться відзначити, що якщо сновидец правильно змиє розгадати сон, то він отримує унікальну можливість дізнатися про своє майбутнє. Якщо сновидіння пророкує сновидцу щось погане, то він зможе вчасно вжити заходів для того щоб уникнути неприємності.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: