Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться грім?

До чого сниться грім?

Зміст:

Сонник грім

Блискавка і грім споконвіку вселяли в людей священний жах і асоціювалися у них з гнівом вищих сил. Ці небесні явища часом бувають дуже руйнівні, і жартувати з ними досить небезпечно. Зрозуміти до чого сниться грім і блискавка, ви зможете тільки тоді, коли детально проаналізуєте своє сновидіння і ознайомитеся з його різними тлумаченнями.

Загальна тлумачення сну

Чути сильні гуркіт, бачити хмари і дощ — до раптової небезпеки і проблем, які ви не зможете подолати без сторонньої допомоги.

Якщо приснився грім

Відсилання до міфології

У міфах різних народів світу були владні боги — громовержці:

Всі вони стояли на чолі пантеону богів. Розгнівати їх — значило накликати не тільки на себе, а й на весь свій рід великі біди і нещастя. Блискавка і грім супроводжували їх усюди, а люди і тварини при цьому впадали в паніку. Чути сильний гуркіт — означало отримати попередження про невдоволення богів і насувається бурі. Саме тому міфологічний сонник грім трактує як знак бід і неприємних змін.

Думка психологів

Психотерапевти схильні вважати, що блискавка і сильний грім — це ознака внутрішнього дисбалансу і розладу з самим собою. Людина, якій наснилося подібне сновидіння, швидше за все, невпевнений у собі і дуже стурбований реальним станом справ. Оточуючим може здаватися, що у нього все добре, але насправді це не так.

Також сильний гуркіт і блискавка можуть символізувати сором’язливість, і невміння знаходити спільну мову з оточуючими. До того ж вони означають конфлікт з начальством, сварку, чутки, плітки і навіть шантаж з боку недругів. Вам слід переглянути свою поведінку і ставлення до оточуючих. Перестаньте постійно лізти на рожен і постарайтеся стримувати свою агресію. В іншому випадку конфліктна ситуація досягне свого піку і ви залишитеся в програші.

Інформація з сонників

В цілому, снотолковнікі розцінюють грозу і грім як передвісників різних неприємностей і раптових негативних звісток. Чим більшу тривогу ви відчуваєте під час сну, тим страшніше насуваються негаразди.

Сонник Феломена

Хмари, дощ, блискавка і гроза символізують наступ важкого і неспокійного періоду в житті сновидіння. Підготуйтеся до сварок, розбіжностей і навіть можливих судових розглядів. Доля «припасла» для вас важкі випробування.

Чути в сні гуркіт грому

Чути гуркіт — до погіршення матеріального стану. Справи підуть на спад, але у вас є трохи часу, щоб упорядкувати і систематизувати всю документацію.

Англійська сонник

Чути сильні гуркіт — значить зіткнутися віч-на-віч з небезпекою. Вам доведеться ризикувати і просити допомоги у друзів. Такі сни покликані попередити сплячого. Будьте обачнішими і уважні. Можливо, ви прийняли неправильне рішення, і таким чином підсвідомість вказує вам правильний шлях.

Блискавка, хмари і дощ, які ви спостерігаєте далеко — символ того, що вам все-таки вдасться уникнути відкритого протистояння зі своїми ворогами і вберегтися від небезпеки. Чути гуркіт здалеку — розбагатіти.

Сонник Міллера

Гроза, дощ і нескінченні грім віщують наближення бід і турбот. Чути грім — до погіршення вашого стану. Хмари, застилающие небо, і грім, від потужності якого здригається земля під ногами, тягнуть за собою великі втрати, розчарування і зрада.

Сонник Хассе

Грім свідчить про те, що в реальності вас виб’є з колії раптове звістку. Якщо в сновидінні ви також побачили дощові хмари і вражаючу блискавку, то всі ваші сподівання і надії виявляться марними. Чути гуркіт далеко — до несподіваної зустрічі.

Сонник Менегетті

Грім є уособленням ваших страхів. Чути його уві сні — означає боятися людини, який погрожував вам. Такі загрози, швидше за все, будуть порожніми і необгрунтованими.

Деталі сновидіння

Наше життя неможлива без змін і постійного руху вперед. На жаль, зміни бувають не тільки на краще, але і до гіршого. Підготуватися до можливих неприємностей буде легше, якщо звернути увагу на підказки приходять до нас у снах. Вміти чути і тлумачити їх — це велика Божа ласка!

Грім і блискавка серед хмар

Деталізація мрії

Отже, постарайтеся згадати сновидіння і візуалізувати його. Що ж відбувалося з вами під час дрімоти?

Не ігноруйте свої сновидіння, адже хто попереджений, той озброєний!

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: