Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться громадський туалет?

До чого сниться громадський туалет?

Зміст:

Сонник громадський туалет

Туалет — це відхожі місця, де люди здійснюють свої основні фізіологічні потреби. Спочатку він був особливим розташуванням в житло, де заможні люди 18 століття наводили свій, вельми складний, туалет.

Туалетні символи мрій

Сновидіння, гдеон був, не прогнозують вселенські катастрофи. Однак є типовими знаками, сполученими з успіхами або невдачами в діяльності, що обіцяє фінансове збагачення.

Громадську вбиральню, без сумнівів, можна нагородити, зв’язаних з деградацією. Така споруда асоціюється з людською непорядністю, абсурдністю в схвалення рішення. Подивимося, що ж нам повідають компетентні тематичні джерела, коли сниться туалет в громадських місцях.

Сонник Міллера

Сниться громадський туалет, де ви зайняті прочитанням журналів? Значить в житті настав період спокою і благополуччя, якого давно чекали. Нарешті можна не згадувати про проблеми.

До чого сниться сюжет, де ви, перебуваючи в якомусь шикарному, але невеликому приміщенні, раптом виявляєте, що це звичайний унітаз? Це характеризує вас як людину, що вірить в нереальні підприємства.

Довелось уві сні мочитися в брудний унітаз — відображення ваших бажань про облаштованому відпочинку.

Сонник Фрейда

Значення сну: громадський туалет

Знавець психоаналізу уособлює це предмет з жіночими статевими органами.

До чого примарився чоловік, що знаходиться на ньому? Це вказує на його споживацьке ставлення до представниць жіночої статі. Той же випадок, але з жінкою, вказує на її лесбійські схильності. Мить зливу води, асоціює проміжок еякуляції, мрію завести дітей.

Сниться засмічена вбиральня — це сигнал про проблеми, пов’язані зі здоров’ям. Можливо, навіть безпліддя.

Сонник Лонго

Брудний громадський туалет мариться напередодні дохідної угоди.

До чого чоловікові марилося, що потік води виливається в унітазі? Це підтверджує передчасне семяізліяніе в годину занять любов’ю.

Бачити себе прибиральницею, чистити забитий унітаз, розташований в громадському місці, свідчить про прийдешню необхідності надання досить неприємною, але дуже необхідної послуги комусь із родичів.

Бачити себе, випорожнюються в раковину, означає втілення колишньої, давно залишеної ідеї.

Образ громадських туалетів

Трактування образу туалету у снах найчастіше зводиться до уособлення з фінансами, а іноді до чого-небудь гидливо.

Зливати уві сні воду в унітазі

Сонник Цветкова

Якщо ви встановлювали нове обладнання до вбиральні приміщенні, яке розташовувалося в громадському місці, то незабаром будете видавати якусь ідею як прогресивну, унікальну. Однак вона досить поношена.

Виробляли змив води? Це надмірна увага вад коханого, яку приділяють вами. Якщо не зупинити — ризикуєте розвалом відносин.

Забитий, наповнений водою, прилад уособлює прийдешню марнування грошей на благо організації. Цей благородний жест ніхто не оцінить по достоїнству.

Сниться, що ви кидаєте в сортир якусь цінну річ і змиваєте? Знайте, на найближчій вечірці помиріться з приятелем, з яким вже давно не спілкуєтеся через сварку.

Бути на унітазі — поява геніальної ідеї.

Сонник Дмитра та Надії Зима

У ваші мрії влився образ відхожого місця, не зв’язаний з природними потребами вашого організму? Це підказка, що ви повинні позбавитися від негативного напруги, відпустити ситуацію з непорозуміннями.

Сонник ДенізЛінн

До чого наснилося, що ви вийшли на вулицю з метою зайти в туалет де-небудь в публічному місці? Це відображення бажання позбутися від неприємних спогадів.

Наснилася чиста вбиральня

Якщо ж ви шукали його без особливої потреби в його послугах — це пошук підтримки, тому як ви відчуваєте фінансові труднощі.

Брудна вбиральня обіцяє виграшна справа.

А ось досить чистий туалет ствердно вказує на плачевний стан справ.

До чого може снитися сортир в публічному місці

Туалет — це місце, яке провокує різні емоції. Багато з нас відзначають, що доводиться бачити сни, де похід пов’язаний з мерзенними відчуттями смороду, видом великої кількості випорожнень. Іноді у снах, заходячи туди для здійснення фізіологічних потреб, сновидцу щось заважало. Спробуємо зрозуміти, до чого сниться публічний туалет:

Коли уві сні ви вирішили побудувати або відремонтувати таку будову — це гарантія величезного статку в будинку.

Нефункціонірующіх громадський туалет, який ви полагодили безоплатно — це відображення пошуку сплячого якогось джерела стабільного додаткового доходу. Сон обіцяє незабаром прибуткове пропозицію.

Трапляється, у снах сновидец не міг відшукати вбиральню, помилково зайшов не в свою. Це обіцяє багатообіцяючі зустрічі і перспективні знайомства.

Мариться, що ви ходили випорожнюватися в громадський туалет, доверху наповнений екскрементами?Це обіцяє вельми велику грошову прибуток від прибуткового проекту.

Коли примарився унітаз, куди довелося мочитися, то ви будете пред’являти скарги до когось із знайомих.

Наснилася засмічена раковина

Вам примарився брудний сортир, де не було води, а ви вимазалися калом? Сон обіцяє вам визнання, зліт творчої думки і захоплення людей.

У мріях ви відвідували вбиральню в публічному місці, де на раковині виявили кров? Це уособлення печалі через невикористаних шансів. Кров на унітазі може асоціюватися з сімейними таємницями, про які вам натякне хтось із знайомих. Можливо, що партнер лукавить, все не доказуючи.

Випадок, коли вам не вдалося змити кров, говорить про те, що обман може зайти так далеко, що спричинить сварку.

Засмічена раковина обіцяє величезні сімейні накопичення. Вони дозволять придбати деяку кількість об’єктів нерухомості, завдяки чому розшириться бізнес.

Якщо змушені були мочитися в начищену до блиску раковину, наповнену водою, то це відображає переповнюють вас емоції. Вам дуже хотілося б про них розповісти. Але не варто поспішати.

Новина, володарем якої ви стали, не для сторонніх. Тому, розповівши про неї комусь, ймовірно пошкодуєте про таку нестриманості.

Якщо ви зайшли в публічну вбиральню і виявили, що вона заповнена сечею, так що нозі нікуди ступити, то це попереджає вас про ймовірність курйозні ситуації на солідній вечірці, де ви зіпсувала свою репутацію.

Такий же сюжет може передвіщати вдале відстоювання своєї честі після нахабних пліток, якщо уві сні унітаз через мить став чистий.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: