Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться гроза?

До чого сниться гроза?

Зміст:

Сонник онлайн Гроза

У багатьох людей гроза викликає страх, але в той же час вона привертає увагу і заворожує своєю красою. Бачити уві сні грозу — до проблем і розчарувань. Але бувають випадки, коли природне явище передрікає сновидцу удачу і процвітання. Саме тому при тлумаченні сну потрібно враховувати всі його подробиці.

Коли гроза сниться до добра?

Бачити уві сні грозу

Бачення, в якому блискавка вас не торкнулася — хороший знак. Це означає, що ви зумієте довести всім свою правоту і уникнути покарання.

Сприятливий прогноз має сон, в якому вам вдалося сховатися від природного явища. Бачення пророкує матеріальне благополуччя і успіх у всіх починаннях. Досить часто таке сновидіння пророкує появу в життя сплячого впливової людини.

Якщо вам довелося почути звук грози — це значить, що незабаром ви відчуєте нові почуття до давно знайомої людини. Побороти раптову пристрасть вам не вдасться.

Несприятливий трактування сну

Психологія сну

Сильна гроза — може свідчити про новий період жізін

До чого сниться гроза, на думку психологів? Сон, в якому вона викликала сильний переляк, є уособленням страхів і переживань сновидіння в реальному житті. Як правило, бачення передрікає нервове виснаження і депресивний стан.

Якщо під час грози ви стояли під деревом — це вказує на вашу розгубленість і невизначеність в реальності. Ви не в силах прийняти рішення самостійно, тому не бійтеся попросити допомоги у оточуючих.

Якщо уві сні природне явище обійшло стороною — це говорить про спритності і хитрості сплячого. Грозові темні хмари свідчать про те, що сплячий в реальності відчуває чиєсь сильне вплив і це не дає йому спокійно жити.

Руйнівна все на своєму шляху гроза — це символ нового життя. Швидше за все, в найближчому майбутньому сплячий змінить життєву мету.

Що віщують популярні сонники?

Всесвітньо відомі тлумачі абсолютно по-різному пояснюють значення грози уві сні. Давайте розберемо, до чого сниться гроза згідно з твердженнями провісників.

Сонник Міллера

Як свідчить сонник, гроза — це провісник радості і веселощів. Закоханим сон, в якому наснилося природне явище, обіцяє щасливий і міцний шлюб. Бачення досить часто передрікає хороші вісті. Для дівчини сон, у якому вона притискається до свого улюбленого в момент грозових розкатів, означає, що їй дуже не вистачає чоловічої уваги, ласки і тепла.

Тлумачення Ванги

Гроза — це провісник новин, сварок і гніву. Якщо в сновидінні ви злякалися її — це значить, в житті ви досить часто чините неправильно. Варто змінити звичний спосіб життя і правильно розставити пріоритети. Потрапити під час негоди під дощ — до серйозного конфлікту.

Трактування Сучасного сонника

Природне явище віщує серйозні випробування. Бачення, в якому під час грози не йде дощ говорить про те, що сновидцу вдасться знайти вихід з будь-якої складної ситуації. Якщо ви ховаєтеся від неї — це означає, що в дійсності ви ухилятися від вирішення нахлинули проблем.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: