Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться халат?

До чого сниться халат?

Зміст:

Сонник онлайн Халат

Халат — це не просто предмет одягу. Він є символом лінощів, неробства панської життя.

Символіка снів

Виходячи з символічного розуміння образу халата, трактування його часто сполучається з марнотою і тлінністю життя, хронічною втомою сновидіння від проблем насущних і повсякденних. Що значить, коли приснився халат? Погортаємо сонники.

Альтернативне тлумачення

Якщо приснився халат

Класичні трактування цього предмета домашнього туалету зводяться до прогнозів про дірах бізнесу, суперництві і як результат — інтригах.

Сонник Міллера

Як вказує сонник, халат, в якому одягнений сновидец, міг бути йому не до смаку. Це прямий натяк на суперників, які в своєму прагненні зайняти ваше місце, не погребують ніякими засобами.

Якщо оточуючі захоплювалися вашим одягом, це вказує на ревне ставлення вашого обранця до вас.

Доводилося латати уві сні свій балахон, заклик, на думку Міллера, переглянути свої розтрати, і не зайве буде їх скоротити. Інакше не довго до банкрутства.

Сонник Ванги

Якщо уві сні ви приміряли медичний халат, значить у вас добре розвинена інтуїція. Скоро настане ситуація, коли вона стане в нагоді.

Як вказує сонник, халат, який знімали з себе, прогнозує про хвороби, і ганьби в зв’язку з нею.

Якщо були не в своєму халаті

Носили у снах не свій пеньюар, значить по життю ви людина, постійно втручається не в свої справи. Сновидіння закликає не пхати носа, куди не просять, при цьому забувши про своє.

Сонник Фрейда

Кутаючись у махровий халатик уві сні, ви недоотримуєте ласки наяву. Мрії підтверджують, що ви активно шукаєте партнера по сексу.

Спостерігати себе в короткому пеньюарі, відображає ваше бажання урізноманітнити любовні ласки. А бачити себе в банному халаті, відображає бажання сновидіння вступати в статеві контакти з декількома партнерами.

Сучасне тлумачення

Нинішні трактування прогнозують будь-які неприємності, якщо вам уві сні привидівся халат. Тут розглядаються окремі випадки, більш конкретні ситуації.

Сонник Цветкова

Езотерик впевнений, що образ цього атрибута домашнього туалету віщає про хвороби, або стомленому, хворобливому стані людини через перевантаження через трудову діяльність.

Чорна роба — провісник похорону чужу людину, де ви візьмете участь.

Про довгому стоянні в черзі, приниженні при виявленні прохань, кажуть мрії, де довелося бачити синій шовковий, або сатиновий халат.

Інтимний сонник Власової

Якщо вам довелося бачити себе оточеним вишукано виряджених публікою, одягненим в домашній халат, будьте обачні — імовірна незручна ситуація, в яку ви потрапите через неправдивих чуток.

Який був халат

Одягати шовковий пеньюар, обіцяє любовне побачення, махровий — чекайте, що ваш партнер по сексу незабаром попросить вас позичити велику суму грошей. Не вірте йому, бо він просто ловелас.

Одягати уві сні старий ветхий балахон — грядуть душевні переживання.

Сюжети снів

З огляду на те, що цей предмет є одягом, і по життю з ним можна робити різні дії, у снах ці дії теж можуть спливти підсвідомо. Спробуємо розшифрувати сни, залежно від цих нюансів:

Бачити в снах, як будучи голим, ви одягалися в домашній балахон, означає, що вам є що приховувати від оточуючих. Ви не бажаєте, щоб ця таємниця стала явною.

Якщо марилося, що одягали маскувальний халат, свідоцтво вашого приховування своїх доходів від оточуючих.

Якщо міряли новий халат

Траплялося приміряти новий халат, намічається привід для радості. Так само прогнози мрій — передвістя довголіття, сімейного благополуччя.

Примарилося продавати домашній балахон, придивіться до оточення. Серед співробітників є дуже заздрісні, які намагаються всіляко зашкодити вашій кар’єрі.

Довелося купувати махровий балахон, обіцяє приємні дрібниці. Це можуть бути або радісні новини, або подарунки.

Бачити в снах, як чоловік намагається подарувати вам балахон, але ви не хочете приймати подарунок, це віщує існування серед близьких людей таких, які заважають здійсненню планів.

Шити у снах, так само як і штопати новий домашній балахон, обіцяє появу несподіваного гостя. Зустріч з ним буде мати позитивну дію.

Якщо у снах ваш чоловік стирає новий червоний жіночий балахон, значить в щирості його почуттів не слід сумніватися. Він сповнений пристрасті і любові до вас.

Як вказує сонник, білий халат у снах трактується виключно в позитивному ключі.

До чого сниться білий халат, в якому був одягнений знайомий чоловік. Бачення свідчить, що цій людині наяву можна довірити найпотаємніші свої таємниці. Більш того, саме він вам допоможе в швидкої складній ситуації.

Якщо бачили чоловіка в халаті

Примарився чоловік в жіночому балахоні, очікуйте сприяння впливового чоловіка в вашому просуванні по соціальних сходах.

Сни читачів

Часто відвідувачі сайту просять фахівців розтлумачити їх сни, серед яких бувають з дивними, незвичними сюжетами.

Сон під час дощу

Чоловік пише, що бачив видіння, де його колишня кохана стояла під дощем зовсім гола, намагаючись сховатися. А він підійшов з халатом і укутав її.

Тлумачення сну: це заклик піти на відверту розмову з нею. Адже розставання було через безглузду причини, через брудні плітки. Або у дівчини важка ситуація, виплутатися з якої ви зобов’язані допомогти по старій пам’яті.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: