Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться хамелеон?

До чого сниться хамелеон?

Зміст:

Сонник хамелеон

Хамелеон досить цікава тварина. Він може пристосуватися практично до будь-якому середовищі.

Тоді до чого сниться хамелеон? Чи означає таке бачення те, що ви гнучка людина, який може вижити в будь-яких умовах, або ж дане нічне бачення дається вищими силами для того, щоб попередити, що незабаром буде непогано проявити свою гнучкість, пристосуватися до нових обставин.

Бачення про ящірок

Тлумачі вважають, що даний символ сну може бути попередженням, що ваш знайомий видає себе абсолютно за іншу людину.

Подібні бачення можуть передбачати мінливість долі, говорити про її примхах.

Нострадамус і його пророцтва

Приснилася незвичайна рептилія

Провидець вважав, якщо приснився хамелеон, значить, незабаром Землю чекають великі зміни. Дані зміни можуть торкнутися тільки вас, а можуть захопити і весь світ, або окремо взяту країну.

Побачити, як він змінював свій колір — вам запропонують справу, яке спочатку буде здаватися прибутковим і легким. На перевірку ж все виявиться зовсім інакше. Погодьтеся прийняти в ньому участь, значить, втратите не тільки час, але і досить значну суму грошей.

Зустріти людину, одягненого як хамелеон — сплячій людині варто утриматися від рішучих дій, інакше доведеться розплачуватися за вчинки і шкодувати про скоєне.

Що скажуть інші тлумачі

Часом тлумачі снів говорять про те, що даний символ обіцяє зміну погодних умов. Крім того, бачення може обіцяти зміни в матеріальній сфері сплячої людини, в позитивну сторону.

Бачити уві сні людини в костюмі рептилії

Тлумач пір року

Сновидіння, що народжені на початку року, повинні бути гранично обережні. Не довіряйте знайомим людям, згодом вони можуть сильно змінитися.

Літні іменинники не зможуть спрогнозувати свої фінанси. Вважається, що матеріальне становище буде дуже хитким, сьогодні ви будете мати все, а завтра залишитеся у розбитого корита і навпаки.

Осіннім іменинникам бачення про хамелеона обіцяє зміну погоди.

Передбачення Езопа

Дане жива істота вміє змінювати кольори залежно від обстановки, це пояснює, до чого сниться хамелеон. В даному тлумачі снів він вважається символом нещирості, лицемірства, неправдивої лестощів.

Якщо приснився подібний символ, значить, в близькому оточенні сновидіння є людина, яка може серйозно нашкодити йому. Це поки він добрий зі сплячою людиною, але коли у нього з’явиться можливість вислужитися перед начальством або впливовою людиною, він зрадить його, навіть не роздумуючи.

Бачити уві сні велику ящірку на плечі

Хамелеон на руках, плечі — опинитеся в ситуації, коли доведеться піти на поступки в розріз зі своїми бажаннями. Подібна поведінка принесе вам матеріальний прибуток, правда морального задоволення ви не отримаєте.

Тварина червоного кольору — над вами нависла загроза, будьте гранично обережні.

Пророцтва тлумачів нашого століття

Новітній сонник вважає, що, для того, щоб виглядати гідно в очах суспільства вам доведеться вдатися до брехні.

Як вважає Сучасний сонник, хамелеон, якого ви зустріли уві сні, знак, що ви зіткнетеся з неприємною людиною, який буде вам брехати.

Сняться зміни в кольорі звірка — ви вкладете свої фінанси в велике діло. На жаль, воно буде не прибутковим.

У нічному баченні ви самі перетворилися в хамелеона? Беручи рішення, перестаньте довіряти тільки своїм почуттям, іноді варто прислухатися і до голосу розуму.

Бачити уві сні як рептилія змінює колір

Побачити другу половинку, що гуляє з хамелеоном — як не прикро, але в реальності ви зіткнетеся з зрадою, перед вами постане питання, чи варто продовжувати даний зв’язок.

Колір хамелеона

До чого сниться хамелеон, якщо він був певного кольору, або ж постійно міняв різні кольори, але незмінно повертався до одного тону?

Якщо ви бажаєте дізнатися, що несе в собі бачення, постарайтеся пригадати кольору:

До чого сниться хамелеон, який постійно ховається від вас в листі і приймає її колір? Подумайте про те, як давно ви приділяли час своєї сім’ї, може бути варто пожертвувати часом, який ви витрачаєте на друзів і роботу, і провести його з найріднішими людьми?

Білий хамелеон на снігу — ви прийміть важливе і правильне рішення. При цьому зробите це самостійно, без сторонньої допомоги.

Для жінок фарбувати нігті в колір хамелеона, означає, що сновидицей вміє знайти спільну мову з будь-якою людиною.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: