Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться хлопець з іншою дівчиною?

До чого сниться хлопець з іншою дівчиною?

Зміст:

Сонник хлопець з іншою дівчиною

Невірність — це подія в житті людини, коли він відчуває сильні душевні муки, переживання, сум’яття. У цей період людині властиво робити ряд взаімопротіворечащіх вчинків. Що цілком природно.

Сни про зраду

Сниться нова пасія у улюбленого

Зрада приносить душевну травму. Але в мріях цей образ позиціонується як зміна ситуації. Інший раз невірність уві сні віщує обман, використання довірливості. Трапляється, вона пророкує завершення низки невдалих подій. Що скажуть тлумачі про те, до чого сниться зрада коханого?

Трактування XIX-XX ст.

Класики стверджують, що зрада сниться, вказуючи на нещире і корисливе ставлення між людьми. Воно віщує аморальні вчинки, образи, які доведеться випробувати сновидцу.

Сонник Міллера

Якщо хлопцю сниться, що він зрадив свою дівчину, то це передвістя ситуації, коли його можуть звинуватити у протиправному вчинку.

Якщо дівчині приснилося, що вона спокусила хлопця своєї подруги, значить скоро вона розлучиться зі своїм коханим через скандал, викликаного її зухвалою поведінкою.

Дівчині довелося побачити уві сні зраду свого хлопця — це знак користі з його боку. Він використовує довірливість подруги, але справжніх почуттів до неї не відчуває.

До чого сниться, як змінив хлопець з особливою легкої поведінки? Це вказує на його вчинки, що викликають глузування серед оточуючих. Лише сновидицей цього не помічає.

Сниться каяття в зраді

Якщо спляча бачила уві сні каяття свого судженого в зраді, то це доказ поганий стан справ в його підприємницькій діяльності. Можливо, сновидицей зможе йому допомогти порадою або просто психологічною підтримкою.

Коли уві сні крок до зради був зроблений з помсти — це гарантія міцних любовних почуттів.

Сонник Фрейда

Майстер психоаналізу запевняє, що подібні сни є тим, хто наяву невірний.

Якщо хлопець уві сні був з іншою дівчиною — це є відображенням страхів сплячою на випадок подібної можливості.

Сонник Хассе

Бути уві сні жертвою зради

Опинитися в ролі жертви зради в мріях, на думку медіума, значить гарантовано знайти щастя. Всі печалі позаду.

Якщо ж ви змінили з дівчиною в мріях — це прогнозує біду, яку ви самі накликали на себе в результаті необдуманих дій. Від чого печалі зростуть.

Образ зради в джерелах сучасності

Сьогодні зрада в мріях розглядається з позиції суперечливості. Іншими словами, коли уві сні ви бачили себе в ролі жертви, то засмучуватися немає причин. Але коли сплячий сам ходок на сторону — це натяки на двоїстість у відносинах.

Сонник Цветкова

Якщо хлопець в нічному баченні зрадив свою половинку, то йому уготовані втрати.

Сталося бачити свого хлопця з іншою дівчиною — це гарантія його щирості, вірності і стійкості в цьому відношенні.

Якщо напередодні подібного сну чекала весілля — це попередження про ймовірність пожежі.

Сонник Лонго

Якщо ви уві сні мали фізичну близькість з іншою дівчиною — це яскраве підтвердження вашої розбещеності.

Сниться фізична близькість з коханкою

Коли ви уві сні були жертвою зради, де бачили, як суджений цілується з якоюсь особливою — сміливо відкидайте всі сумніви, тому що вони безпідставні.

Дворянський сонник Гришиной

Інший раз підсвідомість малює нам картини оргій у видіннях тієї ночі. Якщо дівчина бачила, що учасником таких дійств був її хлопець — це попереджає про можливі легких сварки. Але вони не затягнуться на тривалий термін.

Події, при яких відбувалася зрада уві сні

Можна зробити висновок, що зрада в мріях позиціонується як конфліктна ситуація, явище невідповідності між бажаним і належним. Однак, з огляду на емоційне навантаження сновидіння, можна здогадатися, який посил в подібному сні. До чого сниться хлопець з іншою дівчиною в ситуаціях:

Абсолютно в позитивному руслі трактується зрада, яке скоїв хлопець з метою помститися за біль, завданий їй.

Сон є гарантією довірчих і серцевих відносин між закоханими. Більш того, оновлені почуття спалахнуть з новою силою.

До чого сниться суджений з найкращою подругою? Це свідчення складнощів і натягнутості у відносинах сновідіци і подруги. Справа в тому, що винні ви самі. Ви вважаєте подругу гарніше, розумніше, успішніше і глибоко зациклені на цьому пункті. Або переймайте спритність і кмітливість у неї, або змиріться.

Сниться зрада з найкращою подругою

До чого сниться, що коханого спокусила зовсім незнайома особа? Це сигнал про існування будь-яких неусвідомлених, неминучих можливості зради.

Часто психологи радять своїм клієнтам після таких видінь викликати свого супутника на відверту розмову, щоб зрозуміти, які моменти побутової або інтимної сфери викликають претензії. Після чого спільно їх ліквідувати.

До чого наснилося, як дівчина застала свого судженого з іншого, і стала благати його залишитися? Це свідчення її скутості наяву. Вона не вміє розслабитися в момент інтимних ласк, тому не отримує справжньої насолоди.

Наснилося, що коханий пішов з побачення до іншої дівчини, яку сновидицей не розглядала як гідну суперницю? Сновидіння є закликом до відповідального підходу при прийнятті серйозних рішень, особливо стосовно заміжжя. Не варто піддаватися піднесеним враженням першої зустрічі.

Сниться, як після занять любов’ю суджений запросив давню знайому, вступив з нею в інтимний зв’язок, після чого всі троє займалися цим? Це знамення вашої зібраності і вміння тримати заплутану ситуацію, з якої незабаром зіткнетеся, під контролем.

У разі обопільної зради сон є доказом пристрасті сплячої до гострих відчуттів. Зазвичай такі особи захоплюються екстремізмом.

Що значить сюжет, де засмутилася весілля через те, що наречений пішов зі сторонньою дівчиною? Це пророкує каверзну ситуацію, в якій дуже постраждає сновидицей.

Виною всьому будуть аморальні вчинки близької. Можливо, постраждає її репутація.

Примарилась весілля, де ваш суджений одружився не на вас? Напади безпідставною ревнощів можуть охолодити відносини.

Що значить в сюжеті сну весілля, де наречений одружився на вас, і пішов з торжества без пояснень? Це яскраве свідчення якоїсь недомовленості з боку партнера. Це може бути пов’язано з його ділової сферою. Можливо, його діяльність має протиріччя з законом.

Що, якщо мариться весілля мого судженого, який пішов з церемонії вінчання і одружився на свідкові? Це яскрава демонстрація вашої нерозбірливості в людях. Ви не здогадуєтесь, що серед оточення є уявні друзі, яких ви обожнюєте.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: