Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться хлопець з п’ятниці на суботу?

До чого сниться хлопець з п'ятниці на суботу?

Зміст:

Якщо хлопець сниться з п’ятниці на суботу

Як вважає сонник, певний день тижня, вранці якого ми намагаємося дізнатися тлумачення сну, має на його тлумачення особливий вплив.

Вранці, якого дня тлумачиться сон

Будь-тлумач погодиться з тим, що тлумачення сну безпосередньо залежить не тільки від сюжету, а й від того, в ніч на який день тижня він нам приснився.

Сновидіння з неділі до четверга

Вважається, що сон, що приснився в ніч з неділі на понеділок, ні до чого нас не призводить. Це просто аналітична робота розуму, який розставляє отриману за минулий тиждень інформацію по поличках.

До чого сновидіння вівторка, середи та четверга? Які значення мають вони? Тлумачі вважають, що в цей час деякі мережі приховані думки людини, його почуття.

В який день тижня бачили сон

Починаючи з четверга, сновидіння зазвичай вважаються віщими. Сновидіння в ніч на п’ятницю, суботу та неділю відображають підсвідоме, не усвідомлювала в реальному житті, але вловлює на енергетичному рівні.

Сон з п’ятниці на суботу

Сновидіння, що приснився з п’ятниці на суботу, тлумачі надають значення віщого.

Планетою, що несе відповідальність за дане бачення, виступає Сатурн. Тому, існує думка, що сон, що приснився в цю ніч — доленосний.

На яку сферу вплине сновидіння, буде залежати від сюжету сну.

Сновидіння про коханого хлопця

Сонник каже, що якщо в цю ніч ви побачите, що поруч з вами улюблений чоловік, хлопець, чоловік, значить, ви зробили правильний вибір. Саме він є вашою долею, і ви будете щасливі разом.

Якщо хлопець сниться з п’ятниці на суботу, то можете сміливо виходити за нього заміж. Шлюб буде міцним, взаємини хорошими, діти слухняними, життя щасливим.

До чого сваритися уві сні з другою половинкою, або ж і зовсім пережити її зраду? Вищі сили подають вам знак, в ваших взаєминах не все так гладко, як здається. Не виключено, що ви занадто сильно утискає свого молодого чоловіка, обмежуєте його свободу. Не зміните тактику, теперішній чоловік, перейде в розряд колишній.

До чого приснився незнайомий хлопець

У ніч на суботу вам сниться незнайомий хлопець, в сновидінні зав’язується дружба? В реальному житті ви також можете вступити в нові взаємини.

Сонник радить придивитися уважніше до свого оточення, можливо, вас давно чекає знайомий хлопець, на якого ви зовсім не звертаєте уваги. Якщо ви спробуєте змінити свій уклад, свій світогляд, то можете влаштувати особисте життя.

Сни з п’ятниці на суботу

У сновидінні вас відвідує колишній хлопець

Сонник вважає, біля нічного бачення існує два пояснення:

Для тих жінок, які вже знаходяться в нових відносинах, поява уві сні колишнього коханого говорить про те, що ви не задоволені вашим нинішнім партнером. Вранці, після подібного бачення постарайтеся пригадати всі свої відчуття і емоції, вони підкажуть вам, в якому напрямку варто рухатися далі.

Колишній хлопець уві сні просить у вас про допомогу — в реальності у нього склалися нові взаємини. Вранці, після подібного сновидіння коштує від усього серця побажати йому удачі і надалі йти своєю дорогою.

У сновидінні ви разом робили спільну справу — ваш колишній знайомий поважає вас і згадує про вас з теплотою в душі.

Дії вашого улюбленого уві сні

Якщо сварилися уві сні

Інші тлумачення

Іноді сонник говорить про те, що сновидіння з п’ятниці на суботу, можуть бути пережитком четверга.

Наприклад, ввечері четверга у вас відбулася сварка, тільки вранці в п’ятницю ви стали розуміти всю серйозність ситуації, і ось в ніч на суботу дане сновидіння відвідало вас уві сні. Тоді такі бачення ні до чого не ведуть і тлумачення марно.

Популярні тлумачі радять вам спочатку згадати, які події передували вашому сну, і лише потім починати його тлумачити.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: