Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться хмарочос?

До чого сниться хмарочос?

Зміст:

Сонник хмарочос

Перш ніж приступати до розшифровки того, до чого сниться хмарочос, ви повинні розуміти, що вам повинно наснитися дійсно значний будинок.

Коли будівля уві сні було красивим, грунтовно побудованим, то такий сон говорить про далекосяжні плани сновидіння. Але втілити їх в життя ви зумієте тільки тоді, коли правильно складете план.

Бачити висотку уві сні

Сняться запаморочливі висотки

Іноді сонник хмарочос в нічному баченні розглядає як знак, що вам не вдасться домогтися тих висот, що досягли ваші знайомі.

Вам варто зменшити свої вимоги.

Пророцтва тлумачів снів

Так як високі будівлі стали будуватися відносно недавно, у багатьох сонниках даний символ відсутній. Але все ж є певні джерела, які допоможуть вам розібратися з тим, що приготувала для вас доля.

Еротичний сонник

Приснився хмарочос — досить цікавий символ. Він описує сновидіння як людину, яка не збирається зупинятися на досягнутому.

Ви постійно намагаєтеся удосконалити свої вміння в сексі. Ви любите отримувати задоволення і прагнете доставити його партнерові.

Бачити уві сні красива будівля

Сняться висотки — ви домініруете в інтимній сфері над своїм партнером, буваєте досить жорсткою людиною.

Тлумач Лонго

Уві сні ви милуєтеся красивим будинком з великою кількістю поверхів? Значить, в реальності ви мрієте про недосяжне, і як би ви не старалися, у вас нічого не вийде. Щоб збулося задумане вами, необхідні не тільки завзятість і труд, а й неймовірна удача.

Якщо уві сні ви самі зводите хмарочос, то ви цілеспрямована людина, яка семимильними кроками наближається до поставленої перед собою мети. Все, що зараз потрібно, так це терпіння, і тоді все складеться найкращим чином.

Думка Густава Міллера

Бути уві сні на вершині будівлі

Коли уві сні перед вами постає висотка, яка просто вражає своїми розмірами, то в реальності вас чекатиме матеріальне благополуччя.

Також Міллер вважав, що сновидець зможе побувати в різних країнах, стане приємно проводити час.

Перебувати на самому даху — ви ставите перед собою досяжні цілі і йдете вірним шляхом.

Якщо уві сні ви на самому верху хмарочоса

Що може обіцяти вам доля, якщо в своїх снах ви перебували на даху хмарочоса:

Впасти з даху — символ ваших внутрішніх страхів. А ось зробити крок з даху добровільно — ваша готовність здійснювати ризиковані вчинки, будь-якими способами домагатися успіху і поставлених цілей.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: