Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться ходити босоніж по снігу?

До чого сниться ходити босоніж по снігу?

Зміст:

Сонник ходити босоніж по снігу

Білий пухнастий сніг може означати розвиток творчого початку у сновидіння. Однак, якщо він викликає холод у всьому тілі, такий сон може говорити про наявність відчуженості у відносинах.

Сни, в яких доводиться ходити босоніж, як правило, приходять людям, яким не чужий творчий підхід і бажання виділитися з натовпу. Найлегше пояснити, до чого сниться подібне підліткам — вони хочуть визнання власної дорослості і загальної уваги.

Якщо уві сні довелося ходити босоніж по снігу, цілком ймовірно, що вам доведеться зіткнутися з труднощами, які вирішити стандартним шляхом практично неможливо. Не відчувати при цьому холоду — до вдалого закінчення справи і загальній повазі. А промерзнути до кісток, від того що довелося ходити по снігу босоніж — до засудження за нерозсудливість

А для того, щоб зрозуміти, до чого приходить таке сновидіння дорослим людям, важливо проаналізувати такі моменти:

Детально тлумачення сну

Щоб розібратися, до чого приходить подібний образ уві сні, слід максимально точно відновити в пам’яті побачену картинку. Зовнішній антураж, кількість і якість снігу — все це має першорядне значення для отримання глибокого тлумачення.

Якісні та кількісні характеристики снігу

Ходити уві сні босоніж по снігу

Бачити багато білого пухнастого снігу навколо і безстрашно, сміючись йти по ньому босоніж на побачення — до пригоди, яке може закінчитися серйозним романом. Вам полюблять за широту душі і нестандартне мислення.

Багато красивого чистого снігу

Бачити, що снігу багато, йти по ньому босоніж, відчуваючи, що ноги провалюються в м’яку пухнасту масу — вам може знадобитися моральна підтримка.

Малувато буде…

Ходити уві сні по сніговій пороші — сумнівні розваги. До чого б не прагнули ваші близькі друзі, пропонуючи їх вам, знайте, більше задоволення отримають вони, коли ви станете загальним посміховиськом.

Час доби в нічний мрію

Сни з природними явищами дуже важливі. І їх точне тлумачення залежить не тільки від кількості побачених образів, але і від загального пейзажу. Для того, щоб значення сну було більш зрозумілим, варто згадати, наскільки світло або темно було уві сні.

Світлий час доби

Ходити уві сні босоніж по яскравому снігу

Якщо сниться світанковий пейзаж, коли на снігу грають райдужні відблиски, можете бути впевнені, будь-яке ваше починання дійде до логічного кінця і буде вельми успішним.

Сутінки або темний час доби

Найбільш несприятливими вважаються сни, в яких весь пейзаж складається з різних відтінків сірого або коричневого кольору. Якщо сниться, що протягом всієї мрії ви очікуєте світанку — поганий знак. Всі ваші відчайдушні спроби зрушити справу з мертвої точки ні до чого не приведуть.

Пункт призначення

В таких снах дуже важливо згадати, чи вдалося досягти пункту призначення. Бігти уві сні по снігу босоніж до улюбленого — рішучість, добре приправлена продуманістю дій. Однак, якщо ви заблукали і не прийшли до нього — все ваші нововведення викличуть виключно глузування.

Добиратися додому без взуття по заметах — труднощі в сімейному житті. Взаєморозуміння практично зникло, а матеріальні труднощі вносять додаткові ускладнення.

Не знайшовши укриття заснути прямо в снігу — бажання відректися від усіх людей і мирської суєти.

Власні відчуття

Дуже важливо згадати, якими були відчуття уві сні, коли босі ноги стосувалися снігу.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: