Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться ходити босоніж?

До чого сниться ходити босоніж?

Зміст:

Сонник ходити босоніж

Основне завдання сновидінь — викликати у людини відчуття, які допоможуть йому в реальному житті пережити незвичайні ситуації найбільш безболісно. І якщо раніше ходіння босоніж було природною нормою, то і сни про це не вимагали тлумачення. Але в сучасному житті без взуття неможливо уявити собі ні дня. Тому, необхідно пояснювати, до чого сниться ходити босоніж.

Якщо уві сні довелося розгулювати по зеленому лузі босоніж, цілком можливо, що вам випаде шанс переконатися в своїй винятковій успішності. Йти по теплій землі — до приємного спілкування зі старшим членом сім’ї, а ось втратити взуття — до сварки з коханим.

Зрозуміти, до чого сниться босоніж бігати або ходити досить важко. Подібні сни дуже багатогранні. Адже енергообмін між стопами і землею дуже активний. Бути може, підсвідомість намагається вказати на проблеми зі здоров’ям або з емоційною сферою, які можуть виникнути в найближчому майбутньому. Але з іншого боку — це підживлення від метального егрегора, особливо, якщо уві сні довелося бігати або йти по воді, склу або кам’янистій землі.

Для того, щоб проаналізувати сновидіння, потрібно постаратися згадати такі моменти:

Що означає сон

Ось що говорить древній сонник: босоніж ходити, бігати або танцювати уві сні — до відмінного здоров’я наяву. Але тільки якщо уві сні не довелося випробовувати пронизливого холоду від землі. Неспішно гуляти по зеленій траві — приємні спогади дитинства, а бігати по сільській звивається дорозі — насичена емоційне життя.

Аналіз поверхонь

Тлумачення сну безпосередньо залежить від того, з якою поверхнею стикалися в нічний мрію ноги. Якщо вона була природною, нічим не відрізняється від тих, за якими ми ходимо в реальності, то, швидше за все, сновидіння очікують деякі зміни в матеріальному плані. А ось незвичайні поверхні, якщо наприклад, приснилося, що ви ходите по склу або воді — обіцяють зміни всередині самої особистості сновидіння.

Повсякденні

Бути босим, не замислюючись про те, де взуття — первозданні відносини. Бути може, вам пощастить потрапити в новий цікавий проект завдяки безкорисливості нового знайомого або ж навпаки, ви, від чистого серця запропонуйте кому-небудь безоплатні послуги. Втратити взуття — поганий знак. Швидше за все, вам доведеться пережити період нерозуміння зі своєю другою половиною.

Іти в сні босоніж по дорозі або асфальту — до мерному течією справ. Відчувати при цьому тепло і приємні нерівності — спілкування з хорошими людьми. Але якщо йти довелося по брудних калюжах, а дорога була жахлива місиво каменів і бруду — потрібно готуватися до проблем зі здоров’ям.

Якщо йшли по землі або асфальту

Якщо ходили по вугіллю

Специфічні

Бачити уві сні, як людина ходить по специфічним поверхонь босоніж, таким наприклад, як вугілля або скло — доводиться далеко не всім. Такі сни говорять про серйозну витримці, але, одночасно, і про сильних випробуваннях. Тлумачення Цвєткова в цьому випадку глибоко психологічне: людина відчуває свої можливості, але підсвідомо боїться їх.

Дії, крім ходіння

Якщо не пройшло ходили а бігли

Якщо уві сні вам довелося не просто мірно прогулюватися по дорозі, але і активно бігати або навіть танцювати, це означає, що в реальному житті ви дуже діяльна людина, здатний на рішучі вчинки.

Власні відчуття

Для того, щоб тлумачення снів, в яких людина бачила себе з голими ступнями, було найбільш адекватним, потрібно точно пригадати власні відчуття. Якщо вони були приємними, і ви з задоволенням насолоджувалися єднанням з природою або навіть з неприродними матеріалами — сон хороший. Він говорить про силу, якої наділила вас Всесвіт. І зараз найкращий момент, щоб приділити час своєму особистісному розвитку.

Але якщо уві сні вам було погано, ви постійно шукали взуття і не могли її знайти — це поганий знак. Ви зараз не на своєму місці і ваше рішення здатне відсунути на невизначений термін виконання ваших заповітних бажань.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: