Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться ходити по кладовищу?

До чого сниться ходити по кладовищу?

Зміст:

Сонник ходити по кладовищу

Як правило, після того як людина побачить уві сні цвинтар, повне могил, відчуття не найприємніші.

Бачення викличе у вас неприємні емоції, а якщо це відбувалося ще й вночі, то ж і страх.

Бачити кладовищі уві сні

Сонники дають втішне тлумачення. Не варто переживати, кладовище зовсім не загрожує вам негативними наслідками.

Воно швидше уособлює швидкі зміни. Таке бачення означає, що у вашому житті закінчено певний етап, і ви перебуваєте на порозі нового.

Сонник допоможе знайти вірне тлумачення

Бродити серед могил уві сні

До чого сниться ходити по кладовищу? Сонники часто перегукуються між собою, дублюючи передбачення один одного. Можна постаратися вивчити кожен з них, знайти тлумачення, яке підходить в конкретному випадку.

Сонник Міллера

На думку Міллера, гуляти по кладовищу уві сні, проходячи між могил — до бідності, нужді, нещасть.

Ще таке сновидіння говорить про те, що ви ризикуєте жити далеко від свого звичного кола спілкування. Не виключено, що зміниться і ваше життя, і її сприйняття в цілому.

Для молодого хлопця бродити серед могил значить, що його друзі дорожать їм, цінують його і вважають вірним другом.

Для жінки, яка давно заміжня і має дітей, ходити серед могил уві сні означає, що сновидицей і вся родина будуть мати хороше здоров’я. Біди і хвороби будуть обходити її будинок стороною.

Якщо вдові сниться, що вона здійснює прогулянку по кладовищу, то незабаром вона зустріне нового чоловіка.

Негативним є сон про прогулянки біля могил для літніх людей. Таке бачення може означати і сильне захворювання, і навіть швидку кончину.

Старе кладовище з розбитими надгробками — ви будете жити довго, але радості від цього не відчуєте. Вас покинуть улюблені люди, а свої дні вам доведеться доживати на самоті.

Сонник Лоффа

Сниться похід до могил

Просто бачити цвинтар уві сні — будете щасливі.

Гуляти по ньому — туга, сумні новини.

Сонник Хассе

Похід на кладовищі — дуже сприятливий сон. Він обіцяє сплячій людині успіх в справах, відмінне здоров’я і довгі роки життя.

Сімейний сонник

У нічному баченні бродити по кладовищу, шукати могилу, але ніяк її не шукати — майбутнє готує вам безліч випробувань. Ваше життя однозначно не можна буде назвати легким і приємним.

Думки сонників різних країн

Французький сонник вважає, що прогулянка по кладовищу означає сприятливий період в житті, який почнеться в самому найближчому майбутньому. Якщо воно розташоване в сільській місцевості, то незабаром ви згадаєте багато речей зі свого дитинства. Що стане цього причиною, сонник не уточнює. Можливо, ви натрапите на фотоальбом з дитячими фотознімками, відвідайте місце, в якому провели більшу частину дитинства, або просто зустрінете давнього друга.

Головне, на думку французів, які не наштовхнутися по шляху на людські кістки, так як це вкрай негативний знак.

Англійці радять дивитися на стан кладовища. Якщо на ньому було спокійно, ви прогулювалися повз красивих могил, то ви повністю готові до змін, які відбудуться у вашому житті. Якщо ж кладовищі виглядало покинутим, надгробки повалені, всюди висока трава — ви розчарувалися в житті, ваші надії не справдилися, все вийшло не так, як ви очікували.

Позитивні прогнози

Бачити уві сні доглянуті могили

Велика провидиця Ванга вважала, що якщо відведені уві сні цвинтар зовсім вас не лякало, не викликало негативних емоцій, то попереду вас чекає успіх і щастя в житті.

Сновидіння про цвинтар, яке виглядає доглянутим, дуже позитивно для тих людей, що мають серйозні захворювання. Можливо, хворі не ви, а ваш рідна людина. Бачення обіцяє, що незабаром він піде на поправку.

Добре, якщо ви будете бродити уві сні по кладовищу в момент цвітіння дерев, тобто навесні. Таке сновидіння говорить про те, що ви підходите до кінця важкого періоду в своєму житті. Тепер у вас все налагодиться, справи підуть в гору, ви зможете жити в достатку.

Бачити, що надгробки прикрашені кульками, стрічками — ви витратите багато грошей, але отримаєте від цього величезне задоволення.

Добре, якщо уві сні ви бродили серед могил босоніж — вас чекає довге і здорове життя.

Негативний прогноз

Спостерігати на могилах сніг — вас чекає несприятливий період, потреба, відсутність грошей. Тлумач говорить про те, що станеться якась подія, яке призведе до таких сумних подій.

Наснилися стародавні місця поховань

Проходити повз кладовище, але дивитися тільки на дорогу під ногами — вам варто покінчити зі своїм минулим. Раз і назавжди вирішите всі питання, які залишилися у вас з минулого періоду життя. У вас немає можливості розвиватися далі.

Негативно бачити відкриті труни, залишки кісток, черепа — вас чекає дуже важкий період в житті, постарайтеся пройти його достойно.

Інші тлумачення

Сонник Гришиной вважає, що гуляти уві сні по кладовищу показує, що ви потребуєте відпочинку, спокої. Також подібне бачення може говорити про те, що ви відчуваєте занепокоєння, щось обтяжує вас.

Деякі тлумачі дають уточнення виду кладовища, повз якого ви будете проходити уві сні:

Сонник вважає, що ходити біля поховань вночі може означати і ваше безстрашність в реальному житті, але лише в тому випадку, якщо ви не відчували страху. Було моторошно? Вашу душу відвідують думки, яких ви соромитеся, побоюєтеся, вважаєте їх аморальними.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: