Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться холодець?

До чого сниться холодець?

Зміст:

Сонник холодець

Холодець є фактично національною традицією. Жодне сімейне торжество не обходиться без його подачі на стіл. Можна сміливо сказати, що це улюблений застільний продукт.

До чого сниться холодець? Може, сон не має ніякого сенсу, а просто говорить про те, що ви давно не їли улюбленого страви?

Улюблена страва

Сниться ситне блюдо

Практично кожна людина любить холодець. А про те, що раз в житті його пробував кожен слов’янин, і говорити не доводиться. Так до чого бачити його в своєму нічному баченні?

Даний символ досить різнобічний, тлумачі можуть давати сновидцу абсолютно різні тлумачення. А пророкування буде залежати від безлічі нюансів.

Тлумач Густава Міллера

Хоча Міллер, в силу своєї національності, чи пробував справжній холодець, зате в його тлумачі можна знайти передбачення, до чого сниться холодець.

Коли сплячий чоловік бачив подібне блюдо, значить для досягнення поставленої мети йому доведеться багато працювати. На шляху будуть виникати постійні непередбачені перешкоди. Сновидінню коштує не опускати руки, і він зуміє досягти мети.

Так як приготування холодцю або холодцю вважається жіночим долею, то і даний сонник розглядає подібне бачення в основному для жінок:

Що скажуть інші сонники

До чого сниться холодець — розгадку цього сну часто можна знайти в слов’янських тлумачів. Правда, деякі зарубіжні видання також роблять свої прогнози.

Життєвий сонник

Як вважає даний сонник, холодець, приготовлений вами, вказує на бажання зміцнити свої позиції в суспільстві. Ви не тільки готували його, але і їли? Тоді вам вдасться задумане, і ваша соціальна позиція буде міцною.

Холодець уві сні може бути сигналом про небезпеку. Ви ризикуєте перейняти хворобу від знайомої людини. Тлумач радить бути гранично уважним. Можливо, вам вчасно вдасться вирахувати хворої людини і убезпечити себе.

Їсти уві сні ароматний холодець

Їсти холодець, але не відчувати його смаку, і лише відчувати в роті драглисте речовина — ви перебуваєте під впливом. Воно не йде вам на користь.

Відчувати холод, що виходить від страви — ви невірно ведете себе з оточуючими людьми. Якщо і далі будете продовжувати так себе вести, то ризикуєте залишитися в повній самоті.

Сонник апостола Кананіта

Як вважає сонник, холодець є — до зміцнення свого становища в суспільстві.

Також блюдо може символізувати перешкоди на шляху, але вони будуть незначними, і ви з легкістю їх подолаєте.

Варити холодець — чекайте в гості приємних людей.

Їсти його — будете вболівати, захворювання перейде до вас від іншої людини.

Негативні прогнози

На думку сонника Іванова, холодець може бути попередженням про те, що вам загрожують неприємності з системою травлення. Також сон може говорити про спілкування з неприємною особою. Можливо, це ваш колишній друг, з яким ви погано розійшлися.

Дане блюдо натякає на те, що сновидець ретельно приховує таємницю від своїх родичів. При цьому він відчуває сильні душевні муки.

Приготування страви закінчилося невдачею, холодець не застиг — відносини в родині будуть натягнутими, можливий розрив з коханою людиною.

В холодець вам трапляються кістки — вас постараються ввести в оману. Він зварений тільки на кістках — будете сумніватися у власних силах і своїй значущості.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: