Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться холодильник?

До чого сниться холодильник?

Зміст:

Сонник Холодильник

Холодильник уві сні позначає ваше ставлення до навколишнього світу. Якщо він був порожній, значить, вас чекають непотрібні турботи, розчарування. Бачити повний — хороший знак, особливо, якщо серед їжі були риба і м’ясо.

До чого сниться холодильник

У реальному житті таке пристосування було придумано для того, щоб при холодній температурі продовжити термін придатності продуктів харчування. Уві сні даний символ означає вашу холодність, егоїзм і нарцисизм, через які страждають, в першу чергу, ваші близькі люди.

Якщо приснився Холодильник

Приснився холодильник, думки сонників

Буденна річ, холодильну шафу уві сні може приймати безліч химерних образів. Для того, щоб підібрати свій сценарій, відкриваємо сонник.

Міллера сонник

У Міллера з даного приводу було досить небагато роздумів. Холодильник сниться тій людині, яка через свій егоїзм боляче ранить рідних людей. Більше в сонник Міллера не зустрічається згадок про даний символі.

Сонник Лонго

Бачити холодильник уві сні — ви емоційна людина, якій важко стримувати свої емоції. Крім того ваша душа щедра і ви бачите в кожній людині добро. Будьте обережними, так як деякі люди безсоромно цим користуються.

До чого сниться холодильник, який ви відкриваєте — до зради близького друга.

Езотеричний сонник

Даний джерело вбачає в подібних сновидіннях загрозу природних катаклізмів, наприклад посуха, повінь. Бачити новий, порожній холодильник, або купувати його — прийміть заходи, і зробіть запаси продуктів і питної води.

Який був холодильник

Холодильник, на думку інших експертів

Психолог Зигмунд Фрейд вважав, що морозильна камера може снитися тим людям, яких не задовольняють стосунки зі своїм сексуальним партнером. Ваші друга половина занадто холодна з вами в сексуальному плані, і ви шукайте їй заміну, більш щедру на прояв любові і ласки.

Якщо вміст холодильника було заморожене, і ви бачили фактично один лід — ваші пошуки ідеального партнера затягнуться на тривалий час.

Провидиця Ванга говорила, що холодильник сниться до охолодження взаємин між двома люблячими людьми, але не надавала подібного сну уваги. А ось холодильник, в якому відсутня їжа, говорить про те, що хтось «випив» з вас все соки і покинув. У вашій душі порожнеча і холод.

Купувати чи отримувати холодильник в подарунок, на думку провидиці, до великих змін в житті, в кращу сторону. А великий і наповнений продуктами — у вас безліч можливостей для поліпшення свого життя.

До чого сниться мити холодильник

Існує думка, що мити уві сні білого друга, означає, що ви неправильно харчуєтеся, засмічуючи свій організм шкідливою їжею. Перегляньте свій раціон, правильно харчуйтеся, тоді ваше здоров’я відновиться.

Якщо мили холодильник

В цілому мити, розморожувати холодильник уві сні — ви самі розумієте, що ваш раціон далекий від ідеалу, і навіть почали робити кроки в потрібному напрямку.

Але, якщо ви взялися мити його з-за зіпсованих продуктів, які дістали — в вашій родині намічається серйозний скандал. Ваші взаємини вже давно потребують перегляду, якщо нічого не зробити, вибухне буря.

Які продукти були в холодильнику

Розглядати в холодильнику заморожене м’ясо або рибу — ви самі заважаєте своєму щастю.

Холодильник, в якому відсутня їжа, говорить про те, що пора задуматися про майбутнє.

Що було всередині

Якщо в холодильнику свіжі продукти, риба, м’ясо, фрукти, овочі, делікатеси — ваш будинок повна чаша, взаєморозуміння і достаток, постійні жителі вашого будинку. Якщо ж продукти зіпсовані, тухле м’ясо або риба, все заморожене — ви не вмієте створити в сім’ї затишок, а гроші витікають у вас крізь пальці. Постарайтеся приділяти домашнім справам і улюбленим людям більше уваги, так як їх терпіння не залізні.

До речі, якщо заморожена риба, займала основну частину вашого сновидіння — потурбуйтеся про своє здоров’я, у вас явно не все в порядку.

Холодильник повний різноманітної їжі часто сниться людям, які в силу певних причин перебувають на дієті. В такому випадку тлумачення тільки одне — постарайтеся не лягати спати на порожній шлунок, особливо якщо сновидіння набуває хронічного характеру.

Інші тлумачення

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: