Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться холодна вода?

До чого сниться холодна вода?

Зміст:

Сонник холодна вода

У століття технократичного прогресу стає важче зрозуміти, до чого сниться холодна вода. Адже ще зовсім недавно тлумачення такого сну, яке давав практично кожен сонник, було незмінним: до хорошого урожаю.

Сни з холодною водою збуваються набагато частіше, поряд з іншими символами сновидінь. Ця нічна мрія пророкує оновлення, очищення і позбавлення від недуг і проблем, якщо уві сні вона була чиста. Відчути мороз по шкірі від випитого склянки води з льодом — опинитися в непростій ситуації.

Холодна вода багатогранний символ. Він може стосуватися здоров’я людини як злагодженого організму, відносин — як частини психоемоційної сфери або важливих подій найближчого майбутнього як вплив на можливі вчинки людини.

Залежно від того, якої величини був водойму з холодною водою уві сні можна говорити про просторості майбутніх змін або подій.

Стакан з льодом — подія особистого характеру, холодна ванна — серйозне потрясіння, яке вплине на особисте життя, річка — протягом усього життя сновидіння, а замерзле море — глобальні події, практично на рівні країни.

Як тлумачать цей символ різні сонники

Якщо наснилася холодна вода

Практично кожен сонник говорить про те, в якому б вигляді ні снилася вода, тлумачити її потрібно виходячи з її якості. Чиста прозора — це здоров’я і позитивні зміни в житті. Якщо ж вона занадто холодна, то дійти до того стану душі, щоб бути готовим прийняти ці зміни, буде важко, а іноді, навіть болісно. Але, як і серед людей, кожен сонник має важливе думку щодо деталей, що можуть бути дуже важливими.

Сонник Велеса — про що говорять древні слов’яни

Символ води у стародавніх слов’ян означає чистоту помислів і можливість перебігу життя, говорить древній сонник Велеса. Якщо уві сні вода чиста — душа сновидіння готова прийняти нові знання і якісно розвивати життя в даному тілі. Каламутна або темна — сниться до хвороби, яка не завжди може проявлятися на фізичному рівні.

Дуже важливо звернути увагу на кількість холодної або мерзлої води уві сні. Купатися в холодній річці або плавати в морі з крижинами — може мати трохи інше значення.

Купатися в річці — шукати себе в перебігу життя

У стародавніх слов’ян багато повір’їв пов’язано з купанням в річці. І навіть уві сні чиста вода в річці означає силу життя, міцне здоров’я і можливість творення. Якщо вона дуже холодна — будьте готові до того, що для подальшого проходження за долею, потрібно буде пережити деяку хворобливу ситуацію.

Крижане море — чреда корисних труднощів

Якщо плавали серед крижин

Якщо сниться, що вам доводиться плисти в холодному морі — будьте готові, що випробування посиплються на вашу голову одне за іншим. Але ці перипетії не будуть відчувати ваше терпіння, вони швидко мобілізують сили і допоможуть просунутися на якісно новий моральний рівень.

Сонник Міллера — очищення

Відмінно себе зарекомендував сонник Міллера, завдяки точним і вичерпним тлумаченням. Холодна вода як символ нічних мрій в ньому пояснюється можливістю людини очиститися від давно гнітючих проблем і думок.

Сімейний сонник — щастя

Це тлумачення прийшло з давніх часів і вважається базовим для сімейних людей. Чистий студена вода сниться до щастя. Вмиватися крижаною водицею — прозріти (в сенсі відносини людей і власного світогляду).

Аналіз особистих відчуттів

Сни з водою досить важко інтерпретувати без особистісного ставлення сновидіння. Тому що цей важливий архетипний символ не може бути універсальним зважаючи на його багатозначності. Так, для одних людей вода в реальності — приємна стихія, якої вони готові віддавати практично весь вільний час. А для інших — це лякає пелена.

У будь-якому випадку, чиста холодна вода — позитивний знак. Для людей, які довго хворіли це символ одужання. А тим, хто довго шукав відповіді на серйозне питання — буде дана важлива інформація.

Якщо людина звикла плавати в злегка прохолодній воді і мріє зануритися в ополонку, сон, в якому йому довелося купатися серед крижин, може просто відображати його бажання. Тому не варто шукати додаткових тлумачень, якщо ви часто про це думаєте.

Дуже злякатися холодного водойми, озябнуть до кісток — випробувати потрясіння в звичного життя. Відчуття, що холод зайшов прямо в серце, і воно стислося, означає, що особисте життя буде під загрозою. Там, де ви сподівалися отримати любов і розуміння — буду абсолютно інші почуття.

Пити холодну воду зі склянки або з миски — знайти вирішення важливої ​​проблеми. Але це тільки в тому випадку, якщо ви насолоджуєтеся відчуттям прохолоди, яка розливається по всьому тілу. Якщо ж почуття неприємні — значить, натрапите на перешкоду у вирішенні важливої ​​справи.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: