Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться ховатися?

До чого сниться ховатися?

Зміст:

Сонник ховатися

Буває, що уві сні нас щось може налякати, і тоді ми цілком природно ховаємося. Або ж сновидец уві сні грав в давно забуті з дитинства гри і ховався від друзів. Тлумачі снів вважають, що даний сон має місце бути, і його варто розглядати.

До чого сниться ховатися уві сні? Дане бачення в цілому розглядається позитивно. Вважається, що спляча людина знає, чого він хоче, і пишається своїми успіхами.

Що чекає в майбутньому?

Як вважає сонник, ховатися в нічному баченні — цікавий знак. Його можна розглядати з різних сторін. Щоб розібратися в тому, що саме вам несе дане бачення, варто вивчити передбачення, що даються тлумачами снів.

Пророцтва тлумачів

Ховатися уві сні від чого-небудь

Постарайтеся точніше згадати своє нічне бачення. Ховали ви самі, відчували страх або захоплення, або ж ви бачили, як інша людина ховається. Не виключено, що ви самі вели пошук протягом всього сну.

Сімейний тлумач

Ховатися уві сні від чого-небудь — такий сон попереджає вас про те, що не варто робити необдуманих вчинків. Вам варто стежити за своїми діями і привести в порядок думки.

Коли сновидец знайшов загублену річ, значить він цілком задоволений своїми досягненнями.

Дивне бачення, де ви намагалися прикрити лисину на голові, показує, що вам не вдається повністю відкритися своїм близьким і друзям.

Спостерігати, як страус ховає в піску голову, — сновидец доросла людина, але продовжує вести себе як дитина і ховати голову в пісок.

Друга половинка ховається від вас, а ви не можете її відшукати — ситуація в сім’ї розжарюється, незабаром може розгорітися конфлікт. Правда, тлумач вважає, що ситуацію можна виправити.

Езотеричний тлумач

Бачити уві сні страуса з головою в піску

Наснилося, що ви ховаєтеся уві сні — ви занадто сильно дорожите своїми досягненнями і ні за що не бажаєте з ними розлучитися.

Далі тлумач вказує на те, хто зумів вас відшукати:

Спостерігати за тим, як ховаються інші — вам пощастить, але в цьому вам повинні будуть допомогти сторонні.

Азбука тлумачення снів

Даний джерело вважає, що якщо уві сні ви намагалися сховатися від чого-небудь, то в реальності ви ніяк не можете вирішити якусь ситуацію. Неприємності у вас можуть бути як в особистому житті, так і робочої сфері.

Тлумач Мандрівника

Спостерігати за іншими людьми в незвичайних обставинах

Мандрівник вважав практично так само, як і попередній джерело. Єдине, він вказував на те, що щоб впоратися з неприємністю, вам варто спочатку спокійно подумати, і тоді правильне рішення прийде до вас саме.

Тлумач подружжя Зима

Як каже даний сонник, ховатися від чоловіка або від жінки в нічному баченні — знак, що ви вперто не бажаєте приймати той факт, що у вас назрівають неприємності. Ви уникаєте проблем, намагаєтеся сховатися.

Неприємності тим часом нікуди не зникають, вони тільки накопичуються. Біди стануть шукати і переслідувати вас, варто з ними розібратися.

Дивитися, як людина намагається заховати річ уві сні, — ви станете випадковим свідком таємниці іншої людини.

Тлумач Велеса

Багато негативних емоцій від спілкування з вкрай неприємною особистістю отримає сновидец — ось до чого сниться ховатися від чоловіка, жінки в своєму сні. Позбутися від його суспільства буде практично неможливо.

Тлумач Медеї

Ховатися від кого-небудь у сні — вам належить складна життєва ситуація. Чаклунка радив не уникати її, а спробувати вирішити. Якщо ви дасте неприємностей рішучу відсіч, то отримаєте вигоду з положення, в яке потрапили.

У нічному баченні ви щось сховали так, що інші люди не знаходили цю річ? Розпочату справу буде успішним.

Приховати річ не вдалося — навколишні можуть незабаром дізнатися про вашу таємницю, і вам доведеться довго розплачуватися за свої вчинки.

Класти уві сні речі в потаємне місце

Передбачення Універсального тлумача

Якщо сплячою людиною щось ховалося уві сні, або ж він сам ховався, то в реальному житті йому є чого боятися.

У глибині душі ви страждаєте від того, що зробили, і ваша підсвідомість таким чином намагається впоратися з нагромадженням негативом.

Якщо ви ховаєтеся від хлопця чи дівчини, то наяву вам варто бути гранично обережним. Ретельно прихована таємниця розкриється. Суспільство стане зневажати вас, і знадобиться багато часу, щоб повернути собі чесне ім’я.

Якщо людина говорить, що я шукаю уві сні якусь річ і знаходжу її, то він дізнається корисну таємницю.

Інтерпретація Густава Міллера

Сильно боятися в нічному баченні, ховатися від чогось — наяву ви стоїте перед дилемою і ніяк не можете її вирішити. Ви вже довгий час не можете прийняти рішення.

Дитяча гра в хованки — бачення, яке показує, що ви не відчуваєте близькості зі своїми родичами. Вам здається, що вони не приділяють вам належної уваги.

Сниться гра в хованки

Несподівана радість передбачається людині, що відшукав заховане.

Якщо жінка уві сні ховає якусь річ, то навколишні люди розпускають про неї неприємні чутки. Міллер радив не хвилюватися, вони не зможуть вам сильно нашкодити.

Від кого довелося ховатися?

Сонники можуть допомогти вам зрозуміти, що обіцяє даний сон, якщо ви чітко вкажіть, від кого ховалися в своєму нічному баченні. Нижче буде наведено кілька коротких визначень:

Коли людина, прокинувшись, каже, що уві сні я ховаюся від кого-то, але я його не бачу, тоді сплячій людині мають бути порожні турботи, марно виконана робота.

Ховатися у себе в будинку від сусідів — вони розносять про вас неправдиву інформацію.

В якому місці ви намагалися сховатися?

Важливо для передбачення і місце укриття. Ховатися не в чужій хаті, а у власній квартирі значить, що ви занадто сильно заглибилися в свій світ. Тлумачі говорять про те, що вам варто відкриватися людям, більше спілкуватися.

Ховатися в під’їзді — ви сподіваєтеся на те, що родичі прийдуть на допомогу і виручать вас.

Тлумачі дають ще кілька цікавих прогнозів того, що вам приснилося:

Якщо уві сні хлопець ховається від жінки, то в житті він страждає заниженою самооцінкою. Як вказує сонник, ховати чоловіка в шафі від законного чоловіка — можете зробити необачний вчинок, за нього доведеться довго розплачуватися.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: