Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться храм?

До чого сниться храм?

Зміст:

Сонник Храм

Ми звикли асоціювати храми, церква, собор — з божественною силою. Безліч людей на питання, до чого сниться храм, скажуть, що це сновидіння позитивне і означає очищення сновидіння, його перехід на більш високий духовний рівень. Але чи так це?

До чого сниться церква

Для більшості людей церква уві сні означає, що їм пора звернутися до бога, очиститься, встати на сторону добра. Для атеїстів подібне бачення показує, що вони ведуть неправильний спосіб життя, який в буквальному сенсі «тягне їх на дно».

Думки сонників з приводу церкви

Як говорить сонник, храм може снитися в різних сюжетах, відповідно однозначної відповіді, до чого сниться храм, не існує. Кожен тлумач дає свій прогноз, вам залишається лише вибрати найбільш відповідний.

Езотеричний сонник

Уві сні входити в храм — відчувати заздрість з боку оточуючих.

Якщо приснився храм

А для чоловіка входити до церкви, значить, що він зможе добитися прихильності жінки, яка буде займати значно більше високе положення в суспільстві.

Бачити собор з вікон свого будинку, віщує зустріч, яка відбувається при неправдоподібних обставини. При цьому дане знайомство стане для вас вирішальним.

Сонник Лоффа

Якщо вам наснився храм з куполами, значить, в даний час душевний стан сновидіння плачевний. Ви знаходитесь на грані між добром і злом і ніяк не можете зробити правильний вибір.

Бачити уві сні храм, в якому править батюшка — зверніть увагу на цю людину. Це підказка вищих сил, як вам слід вчинити в життя. Але, звичайно, для правильного тлумачення сну, краще звернутися до фахівців.

Сонник Лонго

Білий маг вважав, що якщо вам сниться церква, то в реальному житті не варто відкладати візит в це місце. Вас поглинули щоденні справи, і ви абсолютно перестали думати про духовну їжу.

Бачити, як править батюшка — ви не в змозі самотужки впоратися з неприємностями в вашому житті. Вам необхідна людина, яка буде духовно більш розвинений, ніж ви і допоможе знайти вихід. Ви незабаром познайомитеся з такою людиною, але, на жаль не відразу це зрозумієте.

До чого сниться храм занедбаний, ветхий і занедбаний, з тріснутими, облізлий куполами — до того, що ваш духовний рівень дуже низький. При цьому ви самі це розумієте, але ніяк не можете знайти спосіб почати духовний розвиток. Маг радить вам починати з читання Біблії.

Що кажуть древні культури про снах про церкву

Стародавні майя вважали, що сновидіння, в якому ви будете входити в храм, означає, набуття спокою і рівноваги в душі. Для прискорення цього процесу робіть мінімум два, три добрих справи щодня.

Виходити з храму з куполами — божественні сили залишать вас. Стародавні майя радять щоночі робити підношення богам, щоб повернути їх прихильність.

У китайській культурі вважається, що бачити великий собор до удачі у всіх справах, щастя, миру і спокою.

Думки найпопулярніших сонників

Якщо бачили церкву з куполами

Серед інших тлумачів снів існують визнані лідери, до яких сновидіння звертаються в першу чергу.

Сонник Міллера

Проходити церква з куполами повз, але не заходити в неї — ви перебуваєте в передчутті великих і позитивних змін у вашому житті. Але, на жаль, вони пройдуть повз вас.

У великій церкви з іконами темно і абсолютно безлюдно — смерть знайомої людини.

Сонник Ванги

Сонник Зигмунда Фрейда

Храм в нічному баченні — це жіночий образ. Коли чоловікові сниться, що він входить всередину, значить, він є вірним чоловіком.

Коли чоловік не зміг увійти в силу різних обставин, значить, він не впевнений в своїй чоловічій силі, або це прагнення частій зміні партнерок.

Якщо раптом дівчина не зможе ступити на поріг — вона відчуває неприємні почуття до свого хлопця, холодність, агресію.

Батюшка до чого сниться

Бачити уві сні купола

Якщо ви бачите сновидіння, в якому присутні красиві позолочені купола — значить, незабаром ви зможете закінчити важливу справу, що вже ведете протягом довгого часу. При цьому воно принесе вам не тільки матеріальну вигоду, а й моральне задоволення.

Стріляти в купол — ви робите зовсім не ті дії, які повинні були б.

Якщо бачите, як хтось стріляє в купол — довіряєте брехливим, дволиким людям.

Різні передбачення снів про храмах

Бачити уві сні, як храм руйнується прямо на ваших очах — для вашої родини почнеться зовсім новий час. І не факт, що це будуть кращі часи.

Пожежа в божому храмі говорить те, що ви станете свідком падіння людської моралі, що дуже погано відіб’ється на вашому внутрішньому світі.

Входити до церкви, в якій горять свічки — вас чекає удача, щастя і радість. Все те, про що ви мріяли, незабаром збудеться.

Бачити, як до церкви йде натовп народу — масовим потрясінням, але людство зможе їх пережити, об’єднавшись.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: