Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться хвіст?

До чого сниться хвіст?

Зміст:

Сонник хвіст

Дізнатися, до чого сниться хвіст, для деяких людей є пріоритетним завданням. Цю частину тіла доводиться бачити не так вже й часто, а тому з’являються питання допомагають зробити розшифровку більш повної і точної.

Почнемо роботу…

Як описує сонник, хвіст, що з’явився в нічний мрію, символізує незакінчені справи, які потребують вашої уваги. Крім того, у вашому житті стало занадто багато монотонної праці і нав’язливих особистостей, що заважають нормально розслабитися. Даний список визначень можна продовжувати досить довго.

Згідно тлумаченням психолога Міллера, визначити справжню причину появи такого незвичайного способу дуже просто. Хвіст уві сні — знак, що передвіщає закінчення успішного періоду життя.

Міллер виділив кілька варіантів, до яких слід було б прислухатися:

Наснилися риб’ячі плавники

Риб’ячий плавник

Визначитися з тим, до чого сниться хвіст риби, можна на підставі розшифровок декількох сонників.

Інтерпретація Фрейда

Якщо вірити рекомендаціям, образ відрізаного риб’ячого хвоста є прямим свідченням проблем в особистому житті. Фрейд пише про те, що сновидець вже давно не звертає уваги на проблеми, що відбуваються у нього в родині, але вони самі по собі не будуть вирішені.

Езотеричний сонник

Сниться оселедець

Риб’ячий плавник, на думку езотеричного тлумача, пов’язаний з проблемами на особистому фронті. Фахівці радять не витрачати час і енергію на відновлення відносин, які рано чи пізно закінчаться.

Якщо вам потрібно споглядати хвіст оселедця, значить насправді очікують несподівані сімейні сварки. Для вирішення подібної проблеми необхідно частіше збиратися за одним столом і обговорювати проблеми кожного. Розшифровка сюжету може змінюватися в залежності від того, хто його побачив:

Домашні тварини

Приснилися чотириногі друзі уособлюють собою не тільки домашній затишок і турботу, а й можливі переживання, що чекають в доступному для огляду майбутньому.

Кішка

Бачити уві сні кішку в будинку

Якщо вам приснилося, як пухнасте звірятко вільно розгулює по квартирі, розмахуючи своїм хвостом, він намагається попередити вас про можливі труднощі в сімейних і особистих справах.

Подібні сни часто сняться представницям прекрасної статі і на ділі попереджають про появу сильної суперниці, яка може зруйнувати ідилію. Якщо у кішки раптово відвалився хвіст, то всі проблеми зникнуть самі, але не варто постійно сподіватися тільки на волю випадку і везіння.

Собака

Побачити чорну собаку, виляє своїм красивим і доглянутим хвостом, можна в тому випадку, коли у вашому житті повинні з’явитися нові знайомства з привабливими людьми. Якщо у чотириногого вихованця раптово відвалився його хвостик, вам загрожує втрата власної незалежності, і пов’язано це буде з підступами конкурентів.

Серед них знайдуться люди, готові брехати заради досягнення своєї мети. Побита і брудна собака, підібгавши хвостик під себе, віщує тимчасове перемир’я з недругами. Навіть Зигмунд Фрейд висловився з цього приводу в своїх роботах і розповів про те, що собака, виляє хвостом, відображає невпевненість сплячої людини у власних силах. Причин цієї проблеми може бути безліч.

Обзавелися новим хвостом?

Бачити незвичайний відросток у себе

До чого сниться хвіст, що виріс у сновидіння уві сні? Для отримання відповіді на це питання доведеться детально проаналізувати побачений сюжет.

Сонник від А до Я

В тлумачі снів пишуть про те, що раптово з’явився хвіст русалки віщує відчуття незручності, яке повинно виникнути зовсім скоро. Якщо ви потрапите в незнайоме суспільство, то не варто відразу панікувати, а краще розслабитися і постаратися знайти контакт з найбільшою кількістю людей.

Якщо ви стали володарем красивого павичевого хвоста уві сні, то він покаже вам зайву самовпевненість і схильність до самозамилування, від якої слід позбавлятися. Насправді, ці риси характеру тільки відштовхують від вас інших людей.

Старовинний російський сонник

Тримати в сні птицю за хвостові пір’їни

В тлумачі снів написано, що раптово з’явилися хвости в області крижів віщують обман і безчестя. Важливо згадати, кому конкретно приснився такий сон:

Що робили з птахами?

У кожному сні є ключові дії, що дозволяють розшифрувати його, а тому так важливо пригадати їх.

Спіймали

Вдалося зловити пташку за хвіст? Вас чекає велика удача і везіння в азартних іграх, але не можна переоцінювати власні сили, інакше з’являться великі проблеми.

Якщо ви почали щипати пір’я з хвоста спійманого півня, значить у вашому житті повинні з’явитися неприємності.

Дивились

Милуватися розкішною прикрасою павича — до появи привабливою авантюри, в яку захочуть ув’язати сновидіння. Снотолкователь не схвалює подібний екстрим, а тому від нього краще відмовитися.

Милуватися уві сні павиними пір’ям

Тримали

Якщо ви тримаєте великого папугу за хвіст, значить насправді часто відкриваєте свою душу іншим, дозволяючи сумнівним людям вторгатися в особистий простір. Вам доведеться працювати над своєю довірливістю, інакше меркантильні особистості будуть користуватися нею в своїх цілях. Не треба давати приводу тим, хто завжди готовий попліткувати і розкритикувати вас.

Домашні шкідники

Сучасний ритм життя вберіг людини від контакту з нав’язливими шкідниками — гризунами, а тому зрозуміти причину їх появи просто необхідно.

Щури

Побачити обрубаний щурячий хвіст, на думку сучасного сонника, віщує швидкі зміни на роботі або тривалу відпустку. Вам доведеться переосмислити своє місце в житті і почати все з нового аркуша.

Спіймати уві сні мишку за хвостик

Миші

Маленький мишачий хвостик відображає невдалі спроби недругів, які намагаються оббрехати вас. Якщо вам вдалося зловити дрібного гризуна за хвіст, значить в реальному житті вдасться передбачити появу нечесної людини, який захотів ділитися таємною інформацією з конкурентами.

Різні варіанти

Хвіст величезного кита — символ вдалого часу, яке можна використовувати для досягнення власних цілей. Якщо вам довелося побачити великий ссавець без хвоста, значить втратити шансу.

До чого сниться змія, яка намагається вкусити себе ж — до духовного просвітлення. Безхвоста ящірка — символ мудрості, прихованої в сплячому людині.

Дельфіни вважаються одними з найбільш розвинених ссавців, а тому причина їх появи пов’язана з приємним знайомством і дозвіллям.

Акула без заднього плавника — до сильних тривог і переживань.

Якщо представниця прекрасної статі зібрала своє волосся в хвіст, то її чекають незабутні пригоди. Інше тлумачення: над вашою зовнішністю вже давно пора працювати.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: