Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться хвора дитина?

До чого сниться хвора дитина?

Зміст:

Сонник хвора дитина

Дитина уособлює існуючі і майбутні можливості, простоту і невинність. Він немов змінена, примітивна особистість, яка народилася для майбутнього вдосконалення.

Символіка снів

Примарилося, дитина символізує проект, ідею, які починають набувати чіткі риси. Але, ось до чого сниться хвора дитина, дізнаємося, заглянувши в тлумачі.

Альтернативні тлумачення

Чи не прогнозують сприятливих подій колишні сонники, розшифровуючи сни, де з’явився дитина, яким оволоділа хвороба.

Сонник Міллера

Бачити нездорового дитину уві сні, попереджає про прийдешні проблеми і вельми напружених днями.

Бачити сон, де дівчинка плаче через підвищену температуру тіла, на руках у сновидіння, пророкує йому початок сумних днів, несучих душевні терзання, страждання, а за ними і розчарування. На вимушену суєтність в сімейних проблемах вказує плаче хлопчик, у якого жар.

Сонник Ванги

Якщо приснився хвора дитина

Бачити уві сні дитини, у якого тіло в виразках і рубцях, вказує на вашу місію в цьому світі. Вам призначене служити людям. Можливо, що ваше життя не складеться так вдало, як би хотілося, якщо не підете по шляху, визначеному вищими, небесними силами.

Народити хвору карапуза закликає не починати реалізацію ідеї, поки не продумано все до дрібниць.

Сонник Нострадамуса

Бачити уві сні брудного дитини, якого вразила хвороба, на руках у представниці соціально неблагополучного шару населення, це посил не конкретному сновидцу, або його родичам, а людству в цілому. Сон пророкує зараження СНІДом, і велика кількість жертв від цього вірусу, стверджує сонник.

Сучасні тлумачення

Нинішні сонники в своїх трактуваннях снів, де дитини скувала хвороба, менш негативні.

Сонник Цветкова

Бачити уві сні дитини, у якого жар, означає реальні дискомфорт, складності та незручності, які відчуває сновидец, виконуючи роботу опріч душі, проти волі.

Сонник Лонго

Бачити уві сні малюка, який потворний, попереджає про можливість переростання негативного ставлення до вас, з боку колег, друзів, у відкриту війну.

До сварок з колегами

Сонник Лоффа

На думку пастора бачити уві сні малюка, якого долає хворобу, не залежно від того, чи був це хлопчик, чи дівчинка, є відображенням природного, природного занепокоєння про своїх чад. Це може бути пов’язане з перехідним віком дітей, їх захопленнями, дружніми відносинами.

Сонник Гришиной

Малюк — каліка уві сні попереджає про прийдешню зустріч з людиною, яка потребуватиме серйозної допомоги. При чому дівчинка вказує на жінку, яка опинилася в біді, а хлопчик може вказувати на шефа.

Сюжети снів

Правильно розшифрувати сон, де приснився нездоровий дитина, дозволять всі деталі, які визначають індивідуальний посил сну. Хворим дитиною в мріях може виявитися малятко, або хлопчик. Вони можуть бути новонародженими, або підлітками. Подивимося, яку смислове навантаження несе образ хворої дитини, якщо відомі деталі:

Якщо приснився хлопчик

Якщо приснився хлопчик, якого захопила хвороба, для жінки це ознака клопоту в особистій сфері, різного роду тертя у відносинах з коханим. А для чоловіка це ознака попереджає про негаразди серед підлеглих, або нижчестоящих за посадою колег, в роботі над ідеєю.

Наснилася дівчинка, яку не оминула хвороба, закликає сновидіння, і чоловіка, і жінку, розібратися в собі, викорінити деякі риси характеру, такі як грубість, жорсткість.

Якщо уві сні хлопчик народився мертвим, це попередження про якусь загрозу.

Якщо уві сні трапилося бачити народження дівчинки, вроджена хвороба якої не давала шансів на виживання, це попередження про ваших неправильних діях, невірних кроків.

Такі заходи можуть накликати великі неприємності на сплячого.

Бачити сон, де жінці сталося народити, а малятком була потворна чорна дівчинка, значить вас викриють в занятті брудними справами.

Дитина — інвалід може багато про що розповісти в сновидінні.

Мариться, що народилася дитина — інвалід, це попередження про появу нахабних партнерів, серед відібраних для участі в вашому новому проекті. Якщо ви вирішите їх залишити, то, по крайней мере, уважно за ними наглядати і не дозволяйте верховодити.

Бачити, що дитина інвалід в мріях пересувався на візку, ймовірно ви ввімкнетеся в волонтерську діяльність.

Дитя — інвалід на милицях попереджає про складнощі в матеріальному плані, долати які вам одному не під силу.

Наснилося, що ви спілкуєтеся з підлітком, і він інвалід, це заклик бути милосердними і співчутливими до оточуючих.

Про ймовірність загрози здоров’ю говорить сон, де сплячий побачив, що він дитина — інвалід. Це може бути пов’язане або з переохолодженням, або травмуванням.

Приснився чужий дитина — інвалід, якого сплячий тримав на руках, пророкує вашу співчутливість в проблемі одного, у якого вибили грунт з-під ніг. Більш того, вам вдасться відновити те, що він втратив.

Мариться чужий малюк — інвалід по зору, закликає придивитися до друзів своїх дітей. Є небезпека залучення їх в погані компанії.

Коли сниться, що у сновідіци народився малюк — даун, це лише натяк на те, що наяву доведеться проявити понад майстерності в спілкуванні з коханим, щоб він не втратив до вас інтерес.

Принагідно коли даун народився у чужої жінки, значить гряде вигідна вдала угода.

Сновидець мариться собі, що він даун, значить у справі, яке наяву хочете провернути, ви досить компетентні. Можете сміливо діяти.

Якщо снився хлопець даун, значить отримаєте дуже приємні звістки.

Сталося побачити сон, де вашого малюка підкосила якась хвороба і ви бачили його вмираючого у себе на руках, обіцяє йому безтурботне життя.

Побачити сильно схудлого, в результаті хвороби, і вмираючого дитя, на руках сторонньої людини, передрікає неприємні клопоти, які нав’яжуть сусіди або знайомі. Це може бути пов’язане з нехлюйством людей — може затоплять сусіди з верхнього поверху, або зірветься захід через недостатню підготовку організаторів.

Побачити вмираючого крихітку в лікарняній палаті вказує на душевні напруженості через оформлення якихось документів, які можуть привести до нервового зриву.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: