Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться хворий кіт?

До чого сниться хворий кіт?

Зміст:

Сонник хворий кіт

Як пророкує сонник, хворий кіт з’являється уві сні не просто так. Вважається, що ваша підсвідомість намагається попередити про що насувається неприємності, яка може торкнутися здоров’я. Щоб зрозуміти, до чого сниться такий незвичайний образ, треба відразу ж звернутися за допомогою до сонникам, які розкриють багато нюансів.

Загальна інформація

Хворі тварини, приснилися в нічний мрію, не виходять з голови після пробудження. Сплячій людині важливий детальний аналіз сну, оскільки від цього буде залежати точність отриманого прогнозу.

Наснилося хворих на туберкульоз тварина

Звернувшись за допомогою до снотолкователям, багато хто відразу ж наштовхуються на роботи Густава Міллера. Він упевнений, що хворий кіт символізує марні спроби злостивців принести шкоду. Вас можна тільки привітати, оскільки їх ворожі атаки не зможуть принести будь-якої шкоди. Головне — не відповідати противникам їх же зброєю, вам не можна уподібнюватися слабким.

Своя

Приснився хворіє котик — до появи мнимого одного, який бажає здатися тим, ким не є в реальному житті. Сонники радять проявляти обережність, оскільки проти вас може бути задіяна магічна сила. Якщо ви проявите недбалість в цьому питанні, то залучите безліч непотрібних проблем.

Побачити свого хворіє кота — вам загрожують великі неприємності, до яких приведуть необдумані дії. Міллер вважає, що краще витратити більше часу на планування, ніж потім шкодувати про скоєне.

До чого сниться облізлий кіт? Якщо ви розумієте, що вашому коту вже нічого не допоможе і намагаєтеся оточити його ласкою і турботою, то такий сон пророкує настання хороших подій. Швидше за все, вам вдасться проявити милосердя до того, хто цього дійсно потребує. Доля винагороджує тих, хто готовий витрачати власний час задля інших.

Незнайома

Уві сні боліло чуже тварина

Якщо перед вами з’явилися незнайомі коти з перебитими кінцівками, то особливу увагу слід звернути на місце каліцтв:

Побачити, як незнайомець добиває хворіє кота — у вашому оточенні з’явиться людина, на якого почне сипатися безмежне багатство. Якщо вам вдасться передбачити це, то є велика ймовірність отримати якусь частину.

Грати з брудними вуличними котами, у яких проглядаються явні ознаки насильства — у вашому житті настане період переживань і турботи. Можливо, комусь із близьких людей буде потрібна допомога, і ви повинні надати її безоплатно.

Бачити уві сні бездомного хворого кошеня

Наснилося, як хворіє маленький безпритульний кошеня — певна група людей готує змову проти вас, а тому ви повинні стати обережнішими в своїх словах і діях. Вам треба зрозуміти, що ці труднощі носять виключно тимчасовий характер, а тому їх не варто побоюватися.

Якого кольору?

У снотолкователях написано, що колір шерстки хворіє кота може відбитися на отриманому тлумаченні, а тому вам доведеться відтворити його в пам’яті.

Біла

Жінка, яка побачила білого хворого кота, повинна знати, що в її житті відбудеться неприємна ситуація, але вона не зверне на це ніякої уваги. Однак варто зазначити, що наслідки можуть мати катастрофічний масштаб, а тому треба навчитися віддавати собі звіт в тому, що події, що відбуваються є закономірним наслідком вашої поведінки.

Тварина зі снів було білого кольору

Згідно з іншим тлумаченням, яка хворіє на білий кіт — символ ненадійного людини, який готовий використовувати вас заради власної вигоди. Йому подобається користуватися чужими грошима, і на це не можна закривати очі.

Бачити маленького білого кота, який не може встояти на лапах — ви можете стати жертвою хитрої пастки. Якщо вам вдасться проявити свою розсудливість і розглянути ситуацію під іншим кутом, то підступності можна уникнути.

Чорна

Приснився чорний хворий кіт — до отримання неприємних звісток від далеких родичів. Якщо вмираюча тваринка вирішить зайти до вас до хати, то такий сон відображає різку зміну звичного життєвого укладу внаслідок нестандартного події.

Побачити хворого чорного кота і прогнати — сприятливий символ, що розповідає про те, що затяжне захворювання скоро припиниться, а біди забудуть дорогу до вашого будинку.

Інтерпретація різних дій

Для отримання більш точної картини вам треба згадати свої дії:

Якщо хворий кіт вкусив уві сні, значить вас обманює близька людина, а ви наполегливо ігноруєте це. Почути гучне нявкання — до появи незначних неприємностей, які можуть впливати на емоційний стан. Побачити, як звір видужав після вашого дотику — вам вже давно пора позбутися безпідставних тривог і страхів.

Тлумачі снів відзначають, що не менш важливо розуміти, хто побачив хворого кота:

Якщо хвороба повністю поглинула вихованця, і він помирає на руках, то ви повинні стійко протистояти удару долі. Такий сюжет також пророкує закінчення боротьби з конкурентами.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: