Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться хворіти?

До чого сниться хворіти?

Зміст:

Сонник хворіти

Хворіти не любить ніхто, але дане твердження підходить до ситуації, коли нам дійсно погано. Якщо ж хвороба не сильно серйозна, і людина має повне право полежати в ліжку, насолодитися відпочинком і турботою близьких, то такий стан речей може вас навіть порадувати.

Що, якщо довелось бачити себе хворим в нічному баченні? Що може означати такий сон, і до чого сниться хворіти в цілому?

Початок передбачення

Приснився недуга

Сонник вважає, що хворіти уві сні навіть сприятливо. Що це означає? Сонник говорить про те, що у вас буде можливість точно дізнатися, що чекає вас в майбутньому.

Загальна тлумачення

Сильно хворіє людина уві сні не повинен думати, що в реальному житті на нього чекатиме та ж доля.

Сонник вважає, що дане сновидіння дається для того, щоб сновидец задумався про своє життя, щоб він переглянув свою поведінку і встав на шлях істинний.

Якщо уві сні ви бачите, що у вас висипання на шкірі від вітрянки, або ж тіло сильно вкрите виразками, значить ви знаходитесь в небезпеці. Зараз варто поводитися дуже обережно.

Дрібна висип по тілу обіцяє дрібні неприємності. Якщо ви заразилися на вітрянку, але в тому ж сні зуміли від неї вилікуватися, значить ви зумієте впоратися з усіма неприємностями.

Бачити уві сні висип на тілі

Аналогічне тлумачення дається сонниками, коли людина бачить, хто б спіткнувся тіло з виразками. Якщо ви зуміли вилікувати їх, тоді вам по плечу будь-які випробування і перешкоди, ви подолаєте їх.

Передбачення психолога Міллера

Американський психолог дуже ретельно підходив до розгляду того, що людина захворіла уві сні. Яка б ситуація вам ні наснилася, ви майже напевно зможете знайти її в даному сонник.

Бачення стосується тільки сновидіння

Якщо уві сні ви бачите, що вам погано, значить в реальному житті ви також можете захворіти, або ж про вас стануть ходити неприємні чутки.

Далі Міллер видає ряд різноманітних тлумачень, що будуть залежати від сюжету сну і того, кому довелось побачити сон:

Захворіти уві сні сказом

Бачити муки інших

Сонник Міллера також приділяє увагу снам, в яких хворіли не ви, а інші люди. Міллер вважав, що бачити, як холера «косить» буквально всіх людей на планеті, — негативно. Значить, незабаром дійсно почнеться масове вірусне захворювання, що може принести безліч бід.

Бачити епідемію тифу також негативно. Хворі даної «заразою» люди обіцяють вам неприємності в справах і несподівані перешкоди.

Бачити уві сні епідемію тифу

Приснився ситуацію, коли ви бачили, як інша людина вилікувався від раку, Міллер вважав позитивною. Вам буде везти в справах, ви досягнете матеріального благополуччя і не виключено, що станете багатою людиною.

Спостерігати за людьми, хворіють на проказу, — несподіваний поворот справ, поява в житті почуття, яке повністю переверне ваш світ.

Бачити, як ваша дитина страждає від крупа, — можете заспокоїтися, все буде добре, незабаром ви перестанете переживати за здоров’я малюка, і в будинку запанує спокій.

Поява уві сні людей, хворих жовтяницею, означає, що вас можуть підвести ваші колеги і компаньйони, варто бути гранично обережним.

Водянка у сторонньої людини — хороші новини в найближчому майбутньому.

Бачити уві сні водянку

Довелось бачити сон, в якому родич погано себе почуває? Відбудеться непередбачена ситуація, яка порушить розмірений хід справ у вашому домі.

Неприємності з дихальними шляхами

У нічному баченні страждали від утрудненого дихання? Значить, варто постаратися згадати, що саме стало причиною цього:

Найпоширеніші бачення

Найчастіше ми бачимо уві сні, як хворіємо застудою. Багатьом здасться, що дане бачення не має сенсу розглядати. Але тлумачі снів вважають по-іншому і приділяють приснився гострого респіраторного захворювання дещицю своєї уваги.

Бачити себе з температурою, гайморитом, кашлем, хворим горлом, іншими симптомами застуди — до зради другої половинки, зради одного.

У вас був тільки нежить, притому такий, що ви не могли дихати — зміни в кращу сторону. Сильно кашляли — належить клопітка справа, яка вам доведеться приховувати від близьких людей.

Тлумачі говорять про те, що коли ви реально переживаєте дані симптоми, вам здається, що це все наяву, то незабаром ви зміните своє життя.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: