Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться ікона матрони?

До чого сниться ікона матрони?

Зміст:

Сонник ікона Матрони

До чого сниться ікона Матрони? Тлумачі вважають, що подібне сновидіння має позитивне значення.

Сон ознаменує собою початок кращого періоду в житті сновидіння, настання гармонії в будинку, везіння в ділових питаннях, порядку в душі.

Сон про святого лику

Якщо в реальності, відвідуючи церкву, ви часто моліться саме Матрони Московської, то до чого сниться Матрона, цілком зрозуміло. Ви просто моліть її про заступництво наяву, а в сновидінні ваша підсвідомість видає вам певні картинки.

Ангел-хранитель для сновидіння

Якщо приснився лик святий стариці

Крім того, вважається, що це віщий сон, і тепер у сновидіння є персональний ангел-хранитель. Щоб підсилити передбачення, варто знайти місце, де поховані мощі Матрони і прикластися до них.

Не виключено, що у вас не буде такої можливості, в реальності знайти місце поховання. У такому випадку варто купити ікону і молитися даної святий кожен день.

Хто сновидец

Свята Матрона може приснитися кому завгодно, але сновидіння для чоловіків і для жінок будуть розглядатися окремо. Це не перший символ, який має такий поділ.

Сон для жінки

Приснився образ святої для жінок означає, що їй варто бути більш терплячою, спокійно реагувати на деякі речі, давати більше любові своїм рідним і близьким. Таке бачення зовсім не говорить про егоїзм сновідіци, просто останнім часом ви занадто зосередилися на собі, забуваючи про те, що навколо вас також є люди.

Коли подібне сновидіння відвідує вас перед важливою подією в житті, то ви подолаєте його з Божою поміччю.

Що стала уві сні старица в дівочих снах

Поява живої Матронушки уві сні молодої дівчини — хороший і позитивний знак. Значить, молода особа незабаром зустріне свого судженого, з яким буде щаслива все своє життя.

Сновидіння для чоловіків

Для чоловіків подібне сновидіння розглядається більш негативно. Вважається, що якщо чоловік побачив уві сні святий образ Матрони, то незабаром комусь знадобиться його допомога і заступництво. Це може бути як близький друг або родич, так і зовсім незнайомий вам людина.

Жива Матрона Московська уві сні говорить про те, що спляча людина переповнений жагою помсти. Це неприємне відчуття з’їдає вас зсередини, дивіться, чи не наробите необдуманих вчинків.

Що ще несе сновидіння

Наяву жінки, які вже втратили будь-яку віру в те, що зможуть мати дітей, їдуть в Москву і відвідують могилу святий. Існує думка, що після подібного паломництва вони дізнаються про зачаття малюка.

Коли сновидицей або сновидіння мучить подібне питання, чи у нього є невиліковна, важка хвороба, і їм сняться образи з Матроною, варто так і вчинити. Не відкладайте поїздку, прикластися до святих мощей, і ви побачите зміни у своєму житті.

Наснилися мощі святої стариці

Пригадайте, який вид був у святій:

Бачити мощі святої в труні — до початку важкого періоду у вашому житті. Ви будете страждати духовно, не виключено розвиток депресії.

Могила святий означає, що ви маєте потребу в підтримці, дружню пораду, допомогу з боку. Не чекайте, поки вам її запропонують, попросіть самі. Адже очікування може сильно затягнутися і мати плачевні наслідки.

Просто бачити мощі — ви виходите на новий духовний рівень розвитку, стаєте чистіше, купуєте нові знання.

Як вважає сонник, Матрона — в цілому позитивне сновидіння. Вона ніколи не обіцяє невідворотною біди, а може лише вказувати вам, що варто вибрати інший шлях і просвітитися духовно.

Так що, якщо вам приснилася Матрона, постарайтеся проаналізувати сновидіння, заглянути всередину себе, зрозуміти, як варто чинити далі. Не зайвим буде відвідування церкви, медитація, дотримання релігійних правил.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: