Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться ікона Миколая чудотворця?

До чого сниться ікона Миколая чудотворця?

Зміст:

Сонник ікона Миколи Чудотворця

Святий лик, що прийшов в нічних мареннях, не так просто розшифрувати. До чого сниться ікона Миколи Чудотворця ? Як правило, багато снотолкователі пов’язують цей знак з духовністю і святістю, природу якої не завжди можна визначити. Але як правильно все розтлумачити?

На що звернути увагу?

Перш ніж робити якісь висновки, треба визначитися з кожною дрібницею, яка з’явилася уві сні. Найкраще записати сценарій сновидіння після пробудження і детально проаналізувати.

Як пише сонник, ікона Миколи Чудотворця — особливий символ, який провіщає сновидцу сприятливі зміни в житті:

Якщо сновидіння просто розривають душевні переживання, то наснилося ікона допоможе заспокоїтися.

Як тільки в душі стане спокійно і легко, страждання і тривоги зникнуть. Головне — не впадати у відчай і не зраджувати віру, яка залишається з вами навіть у найскладнішій ситуації.

Власний будинок

Коли сплячий чоловік бачить ікону в своєму будинку, значить можна тільки порадіти за нього, оскільки цей знак вказує на те, що відносини всередині сім’ї досить міцні, а домашній затишок привертає хороших друзів. У перспективі вас чекають сприятливі зміни, які обіцяють ще більшу радість і щастя.

Однак не варто покладатися тільки на святі символи, необхідно докладати всіх зусиль, щоб зберігати і покращувати поточний стан. Особливо цінно таке сновидіння для матерів.

Вони можуть бути впевнені в тому, що їхні діти завжди їм допоможуть, а їх любов буде безмежною.

Церква

Приснився лик святого

Якщо ви дивитеся на ікону Миколи Чудотворця в церкві або храмі, значить у вашій душі жевріє надія на те, що будь-які біди будуть обходити вас стороною. Доля зробила великий подарунок сновидцу, його внутрішня сила буде постійно оберігати його.

Що відбувається?

Після того, як було детально описано місце сновидіння, необхідно звернути увагу на те, що відбувається з іконою далі.

Образ

Якщо Микола Чудотворець зійшов з ікони, значить в реальному житті можуть відбутися події, які не піддаються логічному поясненню. Для того, щоб вони дійсно відбулися, треба постійно зберігати віру і сподіватися на краще.

Плач

Сновидіння, в якому плаче ікона, виступає в ролі серйозного обмежувача. Швидше за все, у вашому житті відбувалися або плануються далеко не самі благочестиві події. Ніколи не пізно одуматися і встати на правильний шлях, який вбереже від ще більшого зла. Треба зрозуміти, що після скоєного вже нічого не вийде повернути назад.

Падіння

Якщо ви стали свідком того, як перед вами падає ікона, то такий знак буде застерігати про можливість здійснення серйозної помилки. Приймати рішення можна тільки після серйозного роздуму. У будь-якому випадку, таке сновидіння не прийде просто так.

Що робив сновидец?

Бачити образ в храмі

Якщо ви уважно оглянули місце і те, що відбувалося з іконою, треба звернути увагу на вчинки, які здійснювали самі.

Політ

Летіти на іконі — сприятливий знак, що передвіщає велику удачу. Швидше за все, щаслива випадковість допоможе вибратися зі скрутного становища, але не варто покладатися тільки на неї. Допомога вищих сил обов’язково прийде, але не можна забувати і про себе.

Огляд

Оглядати ікону Миколи Чудотворця — образ світу і щастя, який давно оселився в вашій душі. Які труднощі ви б зараз не переживали, треба пам’ятати лише те, що вони скоро закінчаться.

Зняття

Знімати ікону — до втрати віри і розчарування. Після пробудження треба задуматися над побаченим і зрозуміти, над чим треба працювати.

Молитва

Молитися, на думку більшості сонників, знак того, що в реальному житті ви оточуєте себе тільки матеріальними благами, забуваючи про духовні. Краще переглянути свої цінності і зрозуміти, що життя не обмежується тільки грошима.

Інші трактування

Підвівши невеликий підсумок, можна сказати про те, що побачена ікона Миколи Чудотворця віщує сприятливі зміни в житті . Крім того, такі сновидіння приходять вкрай рідко, а тому їх треба правильно розтлумачувати. Визначившись із загальною картиною, сновидец зробить відповідні висновки і почне міняти своє життя в кращу сторону.

Кожен побачений знак треба сприймати серйозно. Віра — одна з небагатьох речей, до якої треба постійно прислухатися.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: