Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться ікона?

До чого сниться ікона?

Зміст:

Сонник ікона

Ви можете вірити в Бога чи не вірити. Все одно ви в реальному житті періодично стикаєтеся з символами віри: церква, ікона, хрест.

Немає нічого дивного в тому, що уві сні ми можемо бачити зображення святих. До чого сниться ікона?

Сновидіння про святого лику

Ікона — зображення святого людини. Люди наділяють її лікувальну дію. Нехай вона не зможе залікувати фізична недуга, але духовно збагатить людини, зробить чистішим, життя — приємніше.

Оберіг натільний ікона

Віруючі люди вважають, що мати біля себе зображення ангела-хранителя — добре. Це зуміє вберегти від різних бід. Натільний іконка вважається оберегом.

Популярні сонники

Щоб розібратися в питанні, необхідно звернутися до тлумачів снів. До чого сниться ікона? Вони допоможуть зрозуміти, чому вам з’явився священний образ, до чого в реальному житті приведуть ті чи інші дії.

Тлумач Лоффа

Ось яку думку видає даний сонник: ікона уособлює єдність, внутрішню силу сплячої людини.

У житті може статися момент, коли необхідно відчувати потужну підтримку вищих сил. Сняться ікони, значить, ви отримаєте її, просто прислухайтеся до себе. Вищі сили, в які віруєте в реальності, не дадуть оступитися, зійти з вірної дороги.

Тлумач езотеричний

Як тлумачить даний сонник, ікони бачити — до успіху в житті. Божественні сили благословляють вас на будь-які починання.

Але якщо приснився лик не була піднесеним, а скоріше демонічним, то ви станете перед спокусою. Людина буде думати, що робить все правильно. Але всі його дії спрямовані лише на задоволення власної гордині.

До чого може приснитися ікона без лику — ви будете схилятися незрозуміло чому, все принципи і світогляд докорінно зміняться.

Сонник Нострадамуса

Хреститися перед іконою

Хреститися уві сні перед іконою — в реальності ви займаєтеся матеріальними речами, але абсолютно не думаєте про духовну їжу.

До чого може приснитися святий лик, який плаче — це поганий знак, сонник застерігає вас.

Бачити священний лик в руках — ви довго чекали вістей і, нарешті, вони прийдуть.

Запалювати лампадку біля іконостасу — відчуваєте свою вину за скоєні дії, багато б віддали, щоб їх не робити.

Як вважає даний сонник, ікона впала — негативний знак згори. Людина не до кінця розуміє ситуацію і робить помилкові дії.

Думка провидиці Ванги

Бачити уві сні ікони в будинку — на жаль, в місцевості, де ви проживаєте, незабаром спалахне конфлікт на релігійному грунті. Будуть людські жертви. Щоб ситуація нормалізувалася, необхідно час.

Займатися тим, що будете знімати ікони зі стіни — люди перестануть вірити в Бога. Це буде певна криза, але вони понесуть за нього заслужену кару.

Бачити ікони, які стоять в церкві — ви потрапите в ситуацію, коли допоможе тільки віра. В один момент ви прийдете до церкви як самотній грішник, щоб знайти душевний спокій.

Сонник 21 століття

До чого сниться ікона? Ви будете щасливим і здоровою людиною, все буде даватися легко і з першого разу.

Також сонник детально розглядає всі можливі варіанти сновидіння:

Цілувати ікону

Сонник Міллера

Який посил несе в собі ікона? Сонник Міллера каже: цей предмет уві сні обіцяє успіхи в роботі. Можете укладати будь-які угоди, починати нові справи — удача з вами. Настає час, коли ви зумієте примножити добробут, вам не зможе перешкодити ніяка сила.

Як не дивно, але купувати ікону уві сні — до поганих подій. Це означає, що друзі і партнери відмовлять у підтримці. Навіть у найскладнішій ситуації вам не варто на них розраховувати. Ви ризикуєте залишитися без роботи, без засобів до існування. Неприємності в сім’ї можуть зіпсувати ваші стосунки.

Якщо ви бачите ікони в церкви — значить, ваш життєвий вибір був правильним. Подібний сюжет позитивний для молодих дівчат — незабаром ви зустрінете свого судженого, вийдете заміж по любові.

Великий сонник

До чого сниться ікона? На вашому шляху будуть з’являтися все більші труднощі. В результаті вам належить зробити вибір: або ви виберете матеріально забезпечене життя і підете проти віри, або доведеться терпіти нужду, але жити з вірою в серці.

Свічка перед іконою

Якщо сниться свічка і лампадка, яку запалили перед іконою — вас почнуть принижувати, положення посилиться тим, що не будете мати коштів.

Магічний сонник

Лик святого — в будинку буде любов і благополуччя.

Для молодих людей такий сон розглядається як оберіг від мирських спокус.

Натільний іконка, яку ви купуєте уві сні — вам знадобиться терпіння для того, щоб пережити нелегкі часи.

Посміхатися, дивлячись на лик святого — ваша віра сильна, надія зігріває ваше серце.

Психологічна точка зору

Сни про ікони, на думку психологів, вказують на ваше неприйняття зв’язку з партнером. Ви впевнені, що це неправильно, що зв’язок йде в розріз з Божими законами.

Вам варто задуматися про те, що саме ви вважаєте правильним, якими мають бути узи між чоловіком і жінкою, який ваш правильний ідеал? Можливо, ви просто створили собі невірного ідола?

Спробуйте посміхнутися, розслабитися і подивитися на ситуацію під іншим кутом, що, якщо ви терзаєте свою душу марно?

Ви помітили, яка саме ікона вам приснилася

У реальності ви віруюча людина, знаєте, коли відбувається іменини, шануйте церковні свята, регулярно відвідуєте церкву і знаєте лики святих? Значить, змогли запам’ятати, якого саме святого лик вам наснився.

В Тлумачі знаходяться будь-які передбачення. Наснилася ікона:

Важливо, як виглядала ікона уві сні:

Золота ікона, що стала уві сні — ваша віра сильна і непохитна.

Ваші дії

Дарувати золоту іконку — ви надасте підтримку своїм рідним і близьким, тим самим врятуєте їх.

Протирати лики святих від пилу — ви маєте реальний шанс виправити свої помилки, почніть з чогось, зробіть хоча б маленький крок.

Знайти ікону — не варто квапити події.

Ховати її — ви соромитеся того, що ви віруюча людина, або ж потроху втрачаєте віру.

Вам дарують або дають ікону — не зайвим буде відвідати церкву.

Художник пише ікону

Малювати ікону уві сні — ви будете сліпо схилятися чогось або комусь, станете фанатиком. Якщо ви робили це крейдою, наприклад, на асфальті, то ваша віра почне йти в розріз з канонами церкви. Ви будете як падаючий в безодню людина, яка хапається за соломинку.

Інші тлумачення

Дивний сон, в якому ви бачили відьму з іконою, означає, що ви надумали шукати допомоги у темних сил. Не варто захоплюватися магією, краще перехреститися, сходити до церкви, помолитися Богу.

Циган, що несе ікону в руках — не піддавайтеся на вмовляння уявних друзів, які хочуть збити вас зі шляху істинного.

Що впав з ваших рук лик святого говорить про вашому проступок, варто покаятися і встати на шлях істинний.

А ось відшукати ікону, особливо знайти золоту — до виправлення, життя в мирі та злагоді з навколишнім світом.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: