Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться ікра риби?

До чого сниться ікра риби?

Зміст:

Сонник ікра риби

Сон, в якому довелося бачити цей дорогий делікатес, вважається сприятливим. Він означає і розкішне життя, і отримання додаткового джерела доходів, і поповнення в сімействі для тих, хто вже давно жадає стати батьком.

Сон, в якому фігурувала ікра, може означати бажання розкішного життя. Якщо наснилася червона, значить велика ймовірність швидко заробити капітал. Але якщо вона наснилася в надлишку, це може означати внутрішні сімейні конфлікти. Чорна — може попереджати про розлуку. А солона ікра оселедця означає прості сімейні цінності, які сновидец вже сприймає як належне.

Зрозуміти, до чого сниться ікра риби досить просто. Особливих розбіжностей серед сонників практично немає. Практично кожне джерело говорить про значну прибутку або удачі в розпочатій справі. Протилежна точка зору тільки одна: величезна кількість дрібної неприємно пахне ікри сниться до сліз.

Основні думки популярних джерел

Якщо наснилася Ікра

Якщо наснилася власноруч спіймана риба, в якій ви виявили ікру — можете очікувати значного прибутку. Поява спадкоємця також входить в поняття «прибуток». Важливо також звернути увагу на те, кому приснився сон — чоловікові або жінці. Тлумачення за цим принципом буде набагато точніше.

Езотеричний сонник

Найбільш відомий езотеричний сонник говорить про те, що цей продукт сниться на подив. Велика і дуже велика — до солідного прибутку. Сушена до сліз, а оселедця — до отримання значного винагороди за те, що було зроблено з душею. Сонник чітко розмежовує тлумачення за статевою ознакою.

Сон бачить жінка

Якщо жінці приснилася червона, яку вона з величезним задоволенням їсть, значить довгоочікувана вагітність настане дуже скоро. Якщо ж це ікра оселедця — для її чоловіка вагітність стане несподіванкою, якої він не зрадіє.

Делікатес в чоловічих снах

Якщо виявили ікру в рибі

Чоловікові цей продукт сниться до прибутку, новій справі, серйозного рівня майстерності. Якщо її занадто багато або уві сні довелося бачити, як риба нереститься — значить, чоловік замислюється про те, що йому потрібен спадкоємець.

Сонник Міллера

Цей популярний сонник вважає, що купувати або є уві сні цей дорогий продукт — до поліпшення матеріального стану. Якщо вам вдалося зловити рибу, яка нереститися — будьте готові до різкого зльоту по кар’єрних сходах.

Сонник Фрейда

Сон, в якому спіймана риба була сповнена ікрою — говорить про те, що сновидець вже давно замислюється про необхідність залишити по собі потомство. Бачити, як сушена риба, занурившись у воду оживає і нереститься — ви зможете домогтися взаємності від того партнера, якого домагалися дуже довго.

Власні відчуття і почуття

Сон, в якому довелося бачити цей дорогий делікатес, можна вважати сприятливим, якщо він був свіжим, ароматним і смачним.

Протухлої або занадто солоний продукт означає розчарування. Якщо вас їм пригощають, але вам це неприємно — занадто нав’язливі залицяння. Хоч вони і розкішні, але вам потрібен зовсім інший супутник.

Огидний запах риби — означає, що ваша робота абсолютно вас розчарувала.

А якщо сниться красиво сервірований стіл, на якому акуратно розкладені бутерброди або цей делікатес на спеціальних підставках — значить, потрапите на велику урочистий захід.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: