Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться ікра?

До чого сниться ікра?

Зміст:

Сонник ікра

Ікра є прообразом зародження абсолютно нового життя.

Символіка снів

Смислове навантаження снів, де приснилася ікра, може стати разнозначних, все залежить від її сорту і продуктів, з яких вона зроблена. Адже вона буває рибної, овочевий. У багатьох випадках це обіцяє плідність і ситість.

Альтернативне тлумачення

Колишні сонники, на питання, до чого сниться ікра, дають позитивні прогнози, але не замовчують про різного роду застереження.

Сонник Міллера

Ікра уві сні віщує розкішне життя, але сновидцу необхідно вести себе без зайвого марнотратства. Інакше, не довгий той час, коли він може втратити свого благоденства, на думку Міллера

Куштувати ці ласощі, обіцяє приріст сім’ї. Вагітній жінці сновидіння обіцяє благополучні, легкі пологи.

Якщо ви вилучали її з риби, значить зробите грубий і жорстокий вчинок по відношенню до близьких.

Якщо наснилася ікра

Поліпшення здоров’я очікується, якщо, каже сонник, ікра купувалася на ринку. А літнім людям сонник Міллера обіцяє довголіття.

Сонник Ванги

Якщо марилося, як риба нерестилась, значить станете жити благополучно.

Сталося розпорювати черево риби, щоб дістати ці ласощі, віщує голод через безмірного використання ресурсів.

Сучасне тлумачення

Нинішні трактування те, до чого сниться ікра, розмежовують по виду ласощів.

Сонник Цветкова

Є її червону, обіцяє дохід; є чорну — розлуку. Є ікру, яка готувалася з овочів, провісник міцного фінансового становища.

Якщо довелося бачити уві сні ікру, яку сталося купувати, значить має бути виконати зобов’язання, дане людям. І це відніме багато часу.

Готувати самому овочеве рагу, значить розпочате справа не доведете до кінця.

Дворянський сонник Гришиной

Добувати ласощі з риби, вас чекає велике здивування.

Є уві сні майбутнє потомство лососевих віщує обман. Їсти паюсну — віщує швидку приємну несподіванку.

Якщо трапилося є молочко, вас чекає швидке укладення шлюбних уз.

Якщо їли молоку

Пощастило бачити багато цього делікатесу, який вийшов дуже рідкої консистенції, віщує отримання подарунка.

Сюжети сну

Смислове навантаження, яку несе сновидіння, в прогнозах може варіюватися як від розчарувань, так і до щасливих змін. До чого сниться ікра, залежить від дій уві сні. Розглянемо, що можна робити з ласощами, докладніше:

Позитивні прогнози при веденні переговорів, або учасникам змагань, обіцяє сон, де сплячий їв бутерброд з червоної ікри. Трапляється сон, де сновидец їв такий бутерброд, намазаний маслом, сниться бере участь під час кастингу на престижну посаду, звичайно, обіцяє йому перемогу.

Одруженим їсти бутерброд з делікатесу, вказує на підсвідоме природне бажання інтимних ласк, незвичайних сексуальних уподобань.

Бачити на столі бутерброд з чорної ікри віщує участь сновидіння на престижному підприємстві, яке не піде даром і даремно. Знайомства на ньому стануть переломними в долі сновидіння.

Бачити на столах багато тарілок, в яких вона була кабачкова, служить попередженням про високу ймовірність розчарування.

Тому сонники не радять братися до реалізації будь-яких відповідальних справ. Буде розумніше перечекати зовсім не тривалий час.

Куштувати бутерброд, вмістом якого була кабачкова ікра, говорить про вашому стислому положенні на сьогоднішній день, тому як фінанси вкладені в якесь підприємство.

Провісником довгоочікуваної вагітності для жінки стане примарилося куплене ласощі у відкритій банці.

Сталося побачити сон, де сплячий купував велику кількість різного ґатунку цього делікатесу, обіцяє йому або новосілля, або чекайте гучних гостей з невгамовною малечею.

Коли сновидец спостерігав уві сні нерест, бачив багато ікринок, це віщує йому несподіваний прогрес у справах, результатом якого будуть величезні прибутки.

Сновидіння, що малює картинку, де під час нересту, сновидец збирав ікринки у воді, говорить про нерентабельність підприємства, яке він вирішив запустити в хід.

Сонник радить відмовитися від цієї затії. Інакше це загрожує великими фінансовими втратами.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: